Składanie kondolencji

Wkurwia mnie ten zwyczaj na pogrzebach. Podchodzi ci każdy z osobna i najszczersze kondolencje. Chuja, w oczach 90% osób widać wyraźnie że robią to na odpierdol, nie są często gęsto nawet z rodziny i bo tak wypada. Z resztą co to kurwa da? Członek rodziny nie żyje i co mi po jakichś życzeniach? Zdecydowanie bardziej wolę po prostu podanie ręki plus ewentualne przytulenie bez słów. Sama bliskość jakiejś osoby na pogrzebie wystarczy, żeby wiedzieć, że ktoś cię wspiera.

2
0

Komentarze do "Składanie kondolencji"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Sprawa jest prosta. Jeśli jest to pogrzeb kościelny to po mszy świętej ktoś z rodziny wstępuje na ambonę czy też mównicę i wygłasza krótki komunikat „Prosimy o nieskładanie kondolencji” , oczywiście po uzgodnieniu z kapłanem prowadzącym tę żałobną mszę. To działa.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja tam zdecydowanie bardziej wolę błysk w oczach wdowy, kiedy mówię jej, co robiliśmy w przeszłości z jej byłym nieżywym i wiem, jakie myśli chodzą jej po głowie kiedy to ode mnie słyszy. Nie wygrasz pan z naturą, nie ma to tamto. Jeśli wdowa jest w wieku rębnym, to próbuję zostawić jej mój numer telefonu. Zazwyczaj udaje mi się 😉 .

  2

  0
  Odpowiedz
 4. To jest tak samo jak ze składaniem życzeń na weselu i dawaniem winka z kopertą. Stoi kolejka, każdy kręci nogami, drapie się po łbie, czeka na swoją kolej i jednocześnie myśli „szybciej kurwa bo rosołek stygnie, a już by się coś jebnęło na ząbek, albo nawet na 32 ząbki”. Dużo dobrego życzę wam młoda paro no no no wszystkiego co sobie zapragniecie no no no, ale kurwa brzydka suknia ahahaha no no dobrego dużo dobrego

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Bez kitu, jakby nie można bylo tych życzeń na spontanie składać później…

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Jakby dwieście dziewięćdziesiąt siedem osób, z których znamy szesnaście, chciało na spontanie składać życzenia parze młodej w trakcie bibeńki to mogłoby nastąpić coś co nazywa się naukowo „strzeleniem chuja” / „ocipieniem” i para rozwiodłaby się jeszcze tego samego dnia, a nie dopiero za półtora roku to lepiej taką kolejkę odjebać, żeby chociaż te 18 miesięcy się sobą „nacieszyli”.

    0

    0
    Odpowiedz
 5. Ja nawet niewiem co to sa te kondolencje

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Kondolencje pochodzą od słowa kondon a co to jest kondon to chyba wiesz, a jak nie wiesz to się dowiesz.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Kondom to wynalazek arabski, to dzięki nim możemy się dzisiaj tak cieszyć współżyciem z naszymi ukochanymi osobami. Początkowo kondom był wykonany z jelita koziego, a dopiero 350 lat później Francuzi ulepszyli ten wynalazek poprzez wyciągnięcie jelita z kozy.

    Zygmunt Atnydzidzia-Nunczako

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Patrz Pan a kozojebcy niby wymyślili kondon(m) a posuwają kozy bez niego i nie tylko kozy a co się trafi wedle przysłowia „Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek”.
     Czy nie jest to prawdą patrząc na to co się dzieje we Francji, w Niemczech a ostatnio pododobno nawet w Szwajcarii?

     0

     0
     Odpowiedz
   2. Ja wiem co to jest kondon. Jak byłem bardzo malutki to go przebiłem i jestem. Piję więc jestem!

    0

    0
    Odpowiedz
    1. A to nie palcem cię zrobili?

     0

     0
     Odpowiedz
 6. I chuj ci z tego przytulenia. To żadne wsparcie. I tak w trudnych sytuacjach mało kto ci pomoże. Trzeba liczyć tylko na siebie.

  0

  0
  Odpowiedz