Sklepy w Wielkanoc

Drodzy Chujowicze.
Piszę do Was w sprawie pilnej und naglącej, a mianowicie pozamykane sklepy w Wielkanoc. Rozumiem, że skraca się godziny pracy, ale żeby w niedzielę i poniedziałek wszystko było zamknięte ? Nosz kurwa mać, gdzie ja mam chleb kupić przez te 2 dni ? I nie piszcie, o spędzaniu czasu z rodziną bo większość ma to w dupie i chce się tylko nażreć i pogapić w taniec z gwiazdami czy inne gówna dla plebsu. Ave śrut

55
114

Komentarze do "Sklepy w Wielkanoc"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz całkowitą rację. Też nie rozumiem tego, że wszystko jest pozamykane, bo są święta. I co z tego? Tak jak trzeba pracować w policji, szpitalach tak ja chcę iść do sklepu i kupić po prostu chleb!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pierdol chleb. Idz zatankuj wóde na stacji benzynowej.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To nie dopadła cie moda pieczenia własnego chleba na drożdżach tudzież zakwasie? Kurwa niedługo kurniki w blokach pozakładają dla swieżych jaj! Anyway polecam kupować więcej chleba i zamrozić, a potem w piekarniku podgrzać. 'Miut’ jak chuj! I do tego ciepluty!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zmanierowany kutas jesteś autorze chujni i tyle. Sam otwórz sklep i zapierdalaj we święta. Trzeba było nakupić żarcia na dwa dni ciulasie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Cebularzu może wpadłbyś na pomysł, że sprzedawcy też chcą mieć chociaż odrobinę wolnego? Jak taki kurwa kozak jesteś to otwórz wlasny sklep i napierdalaj w święta jak ciapaci na zachodzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Skoro ci co chcą się nażreć jakoś sobie radzą, to tym bardziej ktoś kto chce kupić tylko jeden bochenek chleba powinien nie mieć żadnego problemu żeby zadbać o taki nabytek o dzień wcześniej, a jak ci zależy na świeżym chlebusiu, to sam go sobie możesz upiec, bo i tak piekarnie są w tym czasie wyłączone z produkcji.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kupuje sie wcześniej gapo 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Niedziela i poniedziałek to jeszcze nic – ja w sobotę chciałem na poczcie 24-godzinnej wysłać jeden ważny list i co?I gówno – poczta była czynna do 18,bo „Wielka Sobota” – no ja jebie.Od kiedy to w Wielką Sobotę coś całodobowego jest kurwa zamknięte już o 18?!?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kup se wędkę i idź na ryby

  0

  0
  Odpowiedz
 11. To ty nie wiesz, że żyjemy w Iranie Europy, gdzie święta kościelne są dniami wolnymi, a otwartego sklepu nie uświadczysz, chyba że przyjdziesz w nim sam sprzedawać? Polska.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. chleb bez problemu,przy minimalnym wysiłku można samemu upiec

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Trzeba było sobie kupić chleb na zakwasie w porządnym sklepie,który jest dobry i świeży parę dni, a nie wpierdalać gówno z biedry plebsie.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Takiś cFany, to sam zapierdzielaj do roboty w te dwa świąteczne dni… Skoro masz w dupie święta. 😛 :]

  0

  0
  Odpowiedz
 15. I bardzo dobrze, mają do tego prawo, by przez te dwa dni się nażreć i pogapić w taniec z gwiazdami czy inne gówna dla plebsu. Taka arystokracja, jak Jaśnie Wielmożny Pan z pewnością zatrudnia służbę, która codziennie piecze chleb w kamiennym piecu za Jaśnie Wielmożnego Pana dworkiem, przez co nie musi się Jaśnie Wielmożny Pan martwić o świeże pieczywo.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Jesteś nieudacznikiem i masz pretensje do innych? p.s. Takie przepisy, w dni swiąt sklepy mają byc zamknięte.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @11 a weź się zastanów jak coś pierdolniesz i wydedukujesz z tego jakieś wnioski, w niedziele i święta, kościelne także, sklepy masz pozamykane w każdym cywilzowanym kraju, odkąd mieszkam w Szwajcarii nie pamiętam żeby poza dworcami kolejowymi były w te dni otwarte jakiekolwiek sklepy

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Skurwysynu jebany w dupę. Nie będziesz żarł chleba 2 dni pedale to nic ci się nie stanie. Chciaż jak byś zdechł to też by się nic nie stało.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. ale z ciebie pojebaniec

  0

  0
  Odpowiedz
 20. A nie przyszło ci do głowy łajzo, że ludzie też chcą pobyć z dziećmi, z rodziną w święta??? I tak całym rokiem jebią po biedrach na kasach w pampersach….ale nie,wielkie w dupę jebane panisko zapomniało się zaopatrzyć więc trzeba spierdolić ludziom święta a co!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. trza se było nakupić śtyry (4)

  0

  0
  Odpowiedz
 22. co taki nienażarty jesteś, mało to jedzenia w święta, że aż chleb musisz wpierdalać ?

  0

  0
  Odpowiedz
 23. trzeba sobie wcześniej kupić więcej chleba, wyobraź sobie, że pani w sklepie też ma rodzinę i swoje życie…

  0

  0
  Odpowiedz
 24. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Nasz łódzki wydział napierdala w święta na zdwojonych obrotach, więc nie pierdol, że wszystko nieczynne. W dobie recesji i wzmożonej konkurencji liczą się niskie koszty i wysoka produkcja. Święta to dobry czas, żeby przegonić konkurencję. Podczas gdy robole z fabryk konkurencyjnych tracą czas na wpierdalanie jajek, u nas wdrożyliśmy wydłużone szifty.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. to weź wypierdalaj sprzedawać tam we wszystkie święta, nierobie pierdolony. Na zachodzie jest wszystko pozamykane, nawet w niedziele i z głodu nie umarli. a tutaj debilom 2 dni w roku nie pasują nic dziwnego ze tak jest w Polsce jak 99% to bezmyślni egoiści

  0

  0
  Odpowiedz
 27. I co tu sie dziwic ze w polsce jest zle zly rzad i bieda…. Jak takich matolow jak autor mamy 90% w naszym kraju to wiadomo ze na nikogo madrego nie zaglosuja

  0

  0
  Odpowiedz