Skolioza-wyrok na całe życie

Witam wszystkich chujowiczów, od dłuższego czasu już przeglądam chujnie, i nadeszła pora aby podzielić się swoją. Tak jak w temacie chodzi o skoliozę czyli boczne skrzywienie kręgosłupa. Powiecie sobie, no co to za chujnia, przecież dużo osób to ma. To jest fakt… Ale dzięki polskiej służbie zdrowia musiałem czekać na operację ponad 2 lata, nie było mnie stać na prywatne leczenie. Czekałem cierpliwie… mój stopień skrzywienia zwiększył się prawie dwukrotnie. Od 65 stopni do 111 stopni. Jestem już po operacji, dalej widać skrzywienie, ale nie tak bardzo jak przed operacją… czeka mnie jeszcze druga „tzw.Plastyka garba”, bo mam garb taki, że ja pierdolę. Ta choroba wykluczyła mnie całkowicie, nie mogę dłużej postać, bo pojawia się taki ból że ja pierdolę, tak samo jak z pracami fizycznymi… Nie mogę nawet spełniać się w swojej pasji jaką jest Djka… bo kto widział dja, który miksuje na siedząco… długo by pisać… po prostu chujnia i śrut, mam dopiero 20 lat, a czuję się jak dziadek, wstaje rano ból, i tak do wieczora….ja pierdolę.

83
60

Komentarze do "Skolioza-wyrok na całe życie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dj-uj na siedząco i nie pierdol – jeśli nikt nigdy nie widział DJ-a grającego na siedząco, to jest tylko atut dla ciebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pomyślisz, że łatwo mi jest pisać ale rozumiem Cię. Życzę Ci wszystkiego dobrego i realizowania swojej pasji. Tylko tylę mogę 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. wiem co czujesz…….. chujnia na maxa

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Przykro mi z powodu Twojego stanu i wiem co to znaczy czekać na operację 2 lata. Jebać służbę zdrowia! A Tobie więcej radości z życia i głowa do góry.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wiem co czujesz… cierpię na reumatyzm od 6 roku życia, skończyłam 6 lat i… z kolan przeniosło mi się na kość ramieniową. Mam zagęszczoną strukturę kostną co zdarza się jakoś po 60-dziesiątce, Nie mam jak na studia zarobić bo ból mnie wykańcza, a rehabilitacja… za pół roku i zero kasy na prywatną bo kto przyjmie do pracy pół kalekę. Nie jesteś sam, trzymaj się i się nie daj! Możesz być pierwszym siedzącym dj-em, kto wie ; )

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Przykro mi z powodu Twojej choroby. Oby plastyka się udała, pewnie to ciężka praca dla Ciebie i rehabilitantów. Nie daj się!
  Skolioza chyba się ostatnio upowszechnia, taka choroba cywilizacyjna, siedzący tryb życia, za dużo komputera itd… wydaje mi się, że to jest główna przyczyna. Ludzie, dużo ruchu! To jest zdrowe!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. z jakiego dostępu Cie kroili? południe czy centrum polski? z tym staniem itd to nie łam chuja, z czasem się to zredukuje. rok nie napierdalaj cwiczeń, potem only basen. teoretycznie możesz starać sięo grupę inwalidzką, wtedy pracy masz od chuja w wielu zakładach.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zawsze możesz tworzyć muze i djowac w necie, albo przypierodlić sobie wozek i djowa w klubach na wózku,tego jeszcze nie było 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Popieram, swoje słabości zmień w atut i pierdol, co ludzie myślą:) Pozdro nie łam się

  0

  0
  Odpowiedz
 11. I to jest chujnia pierwszorzędna, a nie jakieś tam „smutno mi bo dziewczyna dała mi kosza”. Dzięki Tobie moje chujnie właśnie diametralnie zmalały. Trzymaj się!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Tutaj autor tematu.
  Po pierwsze niestety ta moja chujnia nie wynika z tego że źle siedziałem, czy za dużo czasu spędzałem przy kompie.To choroba która jest uwarunkowana genetycznie…mojego ojca siostra to ma, później miała to też córka brata mojego taty, a teraz ja.Takie to jest moje szczęście właśnie, ale staram się być twardym… nie zawsze wychodzi, ale gdyby nie moja dziewczyna (która pokochała mnie takim jakim jestem-wygląd) to już dawno mnie nie było na tym świecie…No niestety ale miałem myśli samobójcze, chociaż wiem że to jest najgłupszy sposób ucieczki…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A ja mam tylko skrzywienie zwykłe , można to zniwelować ćwicząc, ale mi sie nie chce. Plecy mnie bola jak chuj.

  Zmotywowałeś mnie do ćwiczeń. Dzięki.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. też mam skoliozę.. ;/ więc wiem jakie to uczucie, co prawda mniejszą bo tylko 28 stopni, no ale mam..

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ta jebana kurwa skoliza niszczy mi życie od 3 lat, ciągle mam taki ucisk w klacie że zesrać się można. Dodam tylko, że również mam 20 lat. Niestety w naszej gównianej służbie zrowia nikt nie jest w stanie uświadomić dziecka i rodziców że trzeba działać nim nie jest za późno….

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Dbajcie o psyche bo to jest najwazniejsze , wiem co pisze bo to zniszczylo mego Syna 23 lata i koniec

  0

  0
  Odpowiedz