Skrobanka

Kiedyś byłem policjantem. Jestem już na emeryturze. Teraz jestem właścicielem dużej firmy budowlanej, zarabiam dużo. Ale nie w tym problem. Moja córka pobrała się z Hiszpanem i ma obywatelstwo Hiszpańskie. Wyobraźcie sobie, że zaszła w ciąże i usunęła ciąże! I to za namową mojej żony. Córka chce robić karierę, mój ojciec dobrze kiedyś mówił żebym nie brał za żonę córki partyjniaka. A ja się zbuntowałem i wziąłem, a teraz mój wnuk poszedł pod skrobankę, bo moja „córka” chce się realizować zawodowo. Po co mi to była, że jej fundowałem te studia, wyjazdy. Powiedzcie po co? Że wnuka albo wnuczkę mi zabili i to bez chrzestu? Nie daje mi to spokoju. Przez to chyba będę potępiony, że do tego dopuściłem. A przecież wychowałbym to dziecko w dostatku nawet bez mojej kurewskiej żony. Jak moja własna córka mogła to zrobić? Ja już nie mam córki. Żeby mój wnuk/wnuczka poszły na zatracenie przez ta kur**** Hiszpanie. Nawet gdybym pomarudził dwa dni to bym zaakceptował… Przecież to potomek. Jak można być takim barbarzyńcą. Przecież ja bym pomógł córce.

102
65

Komentarze do "Skrobanka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kiedyś pękła mi guma, różne myśli kłębiły się w głowie bo dziewczyna miała iść na studia, ja bez stałej pracy, rodzice ubodzy… Ale nie. Nie pozwolił bym żeby zabiła owoc naszej miłości, naszej wspólnej decyzji, przyjemności, łączącej więzi. W boga nie wierzę, ale są prawa człowieka. Skoro ktoś się męczy, jest sparaliżowany i cierpi zaraz krzyk że zbawienie prowadzi przez cierpienie, gówno prawda. Dajcie im umrzeć z własnej woli, bo eutanazja to nie pozbywanie się chorych, lecz skracanie męk. Co do aborcji to się zgodzę z katolikami. Skoro się dawało, i wiedziało co robi powinno się brać odpowiedzialność za czyny. Gdybym ja, jako mechanik spieprzył komuś hamulce i ktoś by miał wypadek byłbym odpowiedzialny za to. A nienarodzony człowiek to nie płód czy embrion, ani nie własność matki tylko tymczasowo niezdolna do samodzielnego życia istota, która po urodzeniu dopiero nabierze powietrza, possie pierś itd. Poza tym tylu ludzi nie może mieć dzieci przez papierosy, alkohol czy szkodliwe związki a te kurwy dają na prawo i lewo, mordują własne potomstwo… Ja mógłbym zabić zakopać gdybym miał powód. Mógłbym spalić kościół bo mnie wkurwiają coraz bardziej, ale nigdy bym nie zabił swojego dziecka, nawet gdyby było głuche czy niewidome. W świecie zwierząt przeżywa silniejsze rodzeństwo, ale nigdy nie słyszałem żeby samica zabiła własne młode. Co z wami ludzie? Ps Autorze swojej żonie za to bym urządził piekło w domu, chociaż nigdy kobiety nie uderzyłem…

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Urodzilbys za nią? Dalbys sobie za nią rozerwać i zszyć genitalia? Macierzyństwo to nie zabawa, nie ma sensu żeby się za nie braly kobiety, które tego nie chcą lub się nie nadają. I tak większość społeczeństwa powinna być sterylizowana

  0

  1
  Odpowiedz
 4. najwyzszy czas na rozwód.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Najlepsze jest to, że akurat w tej mega postępowej Hiszpanii dzieci można zabijać bez ograniczeń, a za dokonanie aborcji u małpy idziesz do pierdla.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jedną prawdę powiedziałeś o córce partyjniaka. Córka dobrych ludzi będzie albo dobra, albo zła, ale córka gnoja na 90% też będzie gnojówą.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. kolejny moher, któremu trzeba uzmysłowić, że ziarnko pszenicy to nie cały chleb.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Teksty typu: „Przez to chyba będę potępiony, że do tego dopuściłem.” i „Jak moja własna córka mogła to zrobić? Ja już nie mam córki.” kwalifikują Cię do ograniczonego prawicowca. Potępiony? Opanuj się człowieku, tak wybrała Twoja córka i może faktycznie nie jest to dobre rozwiązanie, ale żeby od razu „nie mam córki”? Co z Ciebie za ojciec? Poza tym winisz córkę… a przecież sam mówisz, że zrobiła to za namową matki. Nigdy małżeństwa prawicowca z jakąś działaczką lewicy nie są udane, za duża różnica poglądów… i po co Ci to było?

  1

  0
  Odpowiedz
 9. konkretna chujnia… robią te skrobanki na prawo i lewo a jajka tylko z hodowli gdzie kury są szczesliwe.. co sie dzieje na tym świecie

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Podobmych przypadków z Hiszpanami jest teraz dużo, bo to już 9 miesięcy minęło od Euro 2012.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Współczuję, to rzeczywiście jest chujnia!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. co się dzieje na tym świecie to ja tego nie pojmuję.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. to jest cholernie smutne 🙁 wspolczuje Ci. Brak slow, ludzie maja serca z kamienia 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Teraz jedyne, co możesz zrobić, to zaakceptować to, co się stało. Bo co się stało, to się nie odstanie. Złą rzeczą będzie bunt przeciw temu na co nie masz wpływu, bo to bunt przeciw sobie samemu. Ciężar zabicia tego dziecka i wszystkich konsekwencji spada na tych, którzy tego dokonali. Podejmuj mądre decyzje, życzę Ci wszystkiego najlepszego w tym trudnym czasie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Trzymaj się chłopie.. zrób porządek w kwitach, a następnie niespodziankę żonie (wiesz, żeby za dużo nie dostała, ewentualnie mała prowokacja, przecież się na tym znasz) i żyj.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @6 Kolejny „postępowy” lewak, któremu trzeba uzmysłowić, że nie ma pojęcia o definicji i kryteriach człowieczeństwa, ale jak na prawdziwego Polaka przystało wie wszystko o wszystkim.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. po trupach do celu – kolebka 21 wieku

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Też bym się załamał, kariera… co za głupota w niektórych głowach

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Ja tam dziewczynę popieram. chciała i zrobiła, a wy prawicowce płaczcie. I tak nic w tym temacie nie zmienicie.

  0

  1
  Odpowiedz
 20. le masz wyprany mozg, rozczulasz sie nad zygotą. dobrze zrobila twoja córka

  0

  1
  Odpowiedz
 21. no cóż chujnia jest. dziadkiem na razie nie będziesz. ale skoro nie jest gotowa na dziecko to może to i lepiej? a swoją drogą to tak właśnie na ludzi wpływa przerost ambicji i pracoholizm.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Jak czytam wasze komentarze to widzę że ten świat schodzi na psy. Kurwa czy aby ktoś miał szacunek na świcie musi kłapać mordą i poniżać innych. To że człowiek jest mały, nie mówi i żyje póki co w cudzym ciele to znaczy że nie zasługuje na życie, ludzi takich jak wy powinno się wyskrobać skoro nie doceniacie życia.
  W dupie mam politykę, prawica, lewica, chuj, w dupie wasze poglądy, ale dlaczego ludzie już nie potrafią kochać, są zadufanymi egoistami myślą tylko o pieniądzach i nienawidzą innych. Jeśli chcesz korzystać z życia w taki sposób to podwiąż se jajniki, pamiętaj o gumkach.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Skoro jesteś emerytowanym gliną, to za komuny byłeś milicjantem czerwonym jak skurwensym, a teraz starasz się być świętszy od papieża. To wszystko wyjaśnia

  0

  1
  Odpowiedz
 24. @19 Nauczyła się POstępowa dziatwa „politycznej terminologii” i mędrkuje kto jest prawicowiec, a kto nie. Z jednej strony na śmiech się zbiera, z drugiej strony trwoga ogarnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. @19 Co ma prawicowość do tego czy komuś dzieci nienarodzonych żal, czy nie? Ochrona najsłabszych kosztem silniejszych to akurat domena lewicy (w teorii).

  0

  0
  Odpowiedz
 26. zyj swoim zyciem bo tak na prawde kazdy z nas nic innego nie ma jak wlasnie swoje zycie i to w tym wlasnie momencie,a nie w jakims wczoraj czy jakims jutro.zyj teraz i najlepiej jak mozesz.nie złorzecz nikomu bo do ciebie to wróci.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Teraz jestem właścicielem dużej firmy budowlanej, zarabiam dużo , to zdanie Cię przekeśla jako człowieka , coooo ?? kurwa ma wspolnego status spoleczny do Twojej hujni ????? W dupach się wam poprzewracało !! hiszpana się jej zachciało ?? to macie za swoje !! nowobogacka patologia !! i wcale mi Was nie żal !!

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Kobiety są złe,złe,złe i złe,kurna kawka każdy o tym wie.Zawsze tak zrobią jak w danej chwili im pasuje.Nie liczą się z nikim i z niczym ważny jest dla nich ich własny egoizm i potrzeby.Potrzeby innych mają w waginie lub anusie.Ja dlatego kobiety olewam ciepłym męskim moczem.Prawdziwy samiec.

  0

  1
  Odpowiedz
 29. W którym miesiącu to zrobiła? Po 6 tygodniu formują się już organy takie jak serce, mózg. Po tym czasie jest już człowiek a nie zarodek więc dla mnie to zwykłe morderstwo ładnie nazwane „aborcją”.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Po pierwsze autorze tekstu nic Ci do tego, bo to nie Twoja sprawa tak naprawdę. Po drugie aborcje były już w starożytności, kiedy to zatruwało się odpowiednio organizm, aby doszło do poronienia. Poza tym rozumując kategoriami w tekście, to Twoja żona jest kanibalem, bo robiąc Ci loda zabiła miliony potencjalnych istot, czyli ludzi, czyli potencjalnie TWOICH WNUKÓW.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. @30 Internet jest cierpliwy jak papier, przyjmie wszystko. Ale zrób przysługę sobie i światu, wróć do podstawówki i poucz się biologii.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. @22 mistrzostwo świata, 100procent racji!!! Popieram!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Po pierwsze to nie chrzestu tylko chrztu, a byłeś chyba milicjantem a nie policjantem sądząc po wykształceniu i wysokości IQ jakie zaprezentowałeś. Po drugie to łatwo mówić jak się nigdy samemu nie chodziło w ciąży, nie cierpiało, nie rodziło, nie karmiło i nie wychowywało bo wszystko to robiła żona a ty tylko przynosiłeś kasę. Zarabianie to pikuś w porównaniu do tego wszystkiego co musi przejść kobieta. To jej ciało i jej życie, tobie nic do tego, dobrze że się od niej odcinasz, będzie miała święty spokój i nie zmarnuje sobie życia żeby zostać inkubatorem.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. 33 Ale bełkot. Nie czytaj już więcej Cosmo, Ziuta. Idź lepiej do kuchni i zobacz czy Cie tam nie ma.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Nie ma to ja sobie zycie zjebac, zeby tylko zrealizowac ambicje rodzica… Wez se facet na wstrzymanie

  0

  0
  Odpowiedz