„Słoneczny patrol”…

Dlaczego kulturalni romantycy muszą mieć gorzej? Jest sobie dziewczyna (nazwę ją tutaj X), cholernie mi się podoba, powiem nawet, że jestem (od roku) zakochany. Jestem miły, pomagam i staram się jak mogę, a tu pod koniec dwutygodniowego obozu wpierdala się jakiś pieprzony ratownik i zaczyna się do niej przystawiać! Chamski i bezczelny kiep! Na początku dawała mu wyraźne znaki, że go nie lubi i toleruje go tylko z musu… Nie mogłem mu nic zrobić, bo dalej starałem się być miły itd. więc wiadomo jak się to skończyło… Stwierdziła, że ten koleś wcale taki zły nie jest… Chyba… Potem w nocy rozmawiając z koleżanką (też cholernie fajna dziewczyna) dowiedziałem się, że należy być „chamski niemiły i bezczelny”, a po chwili „tylko jeżeli chodzi o jednorazowy podryw”…
To dało mi do myślenia, może X zgodziła się tylko dlatego, żeby zostawił ją w spokoju???

18
47

Komentarze do "„Słoneczny patrol”…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie wiem jak inne kobiety ale ja nienawidzę chamskich, pewnych siebie i nachalnych typów co to myślą, że wystarczy zagadać „hej mała, co tam słychać” a ona już jest jego. Po prostu takich nie trawię i tyle. Lubię właśnie takich, jakim Ty wydajesz się być – miłych i kulturalnych. Nie wiem, czym kierowała się ta dziewczyna „X”, trudno powiedzieć, ale dziwna jest, tyle Ci powiem. Pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Cóż, akurat to zależy od typu dziewczyny. Co innego być takim burakiem jak ten koleś a co innego prawdziwym chamem z klasą. Tym drugim trzeba umieć byc. A laska cóż, widocznie mało poważna… dla kobiet też nie można być zawsze miłym do przesady, bo tego nie lubia, oczywiście, zależy wszystko od indywidualnego przypadku. Ale tą szmate olej. Jak mówiła kiedyś moja nauczycielka z podstawówki „Gówno z wiechciem zawsze się zejdzie”. Mądra kobieta to była.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ty jesteś dzieciak a ona zwykła szczeniara.Daj spokój coś innego znajdź.I nie bądź galaretą ale mężczyzną.

  0

  0
  Odpowiedz