Słów kilka o feminizacji, kryzysie męskości i polityce społecznej

Żyjemy w ciekawych czasach, w których tradycyjne role odwracają się. My (mam tu na myśli ludzi w wieku średnim) jeszcze tkwimy w starym systemie, w którym kobieta pełniła rolę matki, żony i kochanki, a mężczyzna utrzymywał rodzinę i w sumie mógł być, kim chciał. Obecnie męskość przeżywa kryzys. To kobieta dyktuje warunki, bo nikt jej już na siłę za pierwszego lepszego sąsiada ze wsi nie chce wydać za mąż. Dzięki internetowi, instagramowi , facebookowi jest podziwiana (po to są selfie) i hołubiona przez spore męskie grono w komentarzach pod postem. Może przebierać jak w ulęgałkach. Wymagania stawiane facetom podniosły się i „ rolnik naprawdę szuka żony”. Problem w tym, że panna często nie umie dokonać właściwego wyboru. Wiele dziewczyn patrzy ciągle bardziej na portfel niż osobowość. Dlatego tak wiele rozwodów i w sumie coraz mniej ślubów. Ale być może w perspektywie czasu wpłynie to na ich jakość, bo te, które będą zawierane, będą bardziej przemyślane. Jest jeszcze inna kwestia, wynikająca z powyższych dywagacji. Kult singla- celebryty (ala Ally Mc Beal). Wiele kobiet myśli „a po co mi mąż”? Mając dobrą pracę, mogą skupić się na karierze i rozwijaniu swoich pasji i osobowości. Nie żyją pod dyktando męża czy dzieci, mogą zadbać o wygląd, być fit, a jeśli kobieta zechce partnera na imprezę, wystarczy, że otworzy dowolny portal dla singli, gdzie faceci z chęcią zapłacą jej za partnerowanie na ślubie czy sylwestrze. A teraz najlepsze: Kościół i PIS stwierdziły, że trzeba temu przeciwdziałać, i przywrócić stary system najgorszymi możliwymi metodami: 500+. Czyli więcej dzieci, więcej chrztów, więcej podatników i taniej siły roboczej. Dziś Ukraińcy, ale za kilkanaście lat wrócą zawodówki, bo gdy tylko dzieci z wielodzietnych rodzin osiągną dojrzałość, wylądują na bruku i będą imać się byle jakich zajęć. Po prostu przestaną przynosić dochód rodzicom, których nie będzie stać na posłanie na studia każdego dziecka. Innymi słowy, głupie społeczeństwo łatwiej kontrolować, nie patrzy rządzącym na ręce, ma mniejsze wymagania co do życia. Jak już pisałem na początku, żyjemy w ciekawych czasach, a co one przyniosą, zobaczymy, boję się tylko, że nic dobrego.

49
19

Komentarze do "Słów kilka o feminizacji, kryzysie męskości i polityce społecznej"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To wszystko wina zgnilizny zachodniej. Na zachodzie nie ceni się normalności. Stary porządek is good.

  7

  4
  Odpowiedz
  1. Nastepny idiota polaczek.Zawsze cos lub ktos jest winny sytuacji w tym pojebany kraju.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. „Może przebierać jak w ulęgałkach” pusty śmiech bierze, nie ma porządnych facetów, nie myślę tu nawet o portfelu, ale o tym co w głowie i sercu, po prostu nie ma, w gównie mogę przebierać, a nie w porządnych facetach. Od 5 lat singielka.

  12

  26
  Odpowiedz
  1. Porządni są, ale dla ciebie to są ciepłe kluchy, nudni jak flaki z olejem, słabe samce. Nie będziesz chciała na takiego spojrzeć, a co dopiero się z nim związać.

   21

   0
   Odpowiedz
   1. Ja bym właśnie taką ciepłą kluchę chciała. Jeszcze gdyby był graczem to byłby wypas. Nie ma to jak związek oparty na wspólnych zainteresowaniach. Singielka lvl 33

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Tak, tylko skąd wiesz, że na pewno byś go chciała? Wiesz, że nasza podświadomość i DNA oraz wybór partnera na tej podstawie jest trudny do przebicia? Kobiety nie lubią niezaradnych życiowo, a ciepłe kluchy takie są. Wspólne zainteresowania wcale nie muszą tutaj pomóc.

     0

     0
     Odpowiedz
  2. Chłopcy mają zryte berety, ale dziewczyny też. Zbyt wiele czasu spędzają na internecie, lub oglądając telewizję. W efekcie, nie znają prawdziwego życia, tylko to wirtualne. Prawdziwe życie poznają jak zabraknie rodziców i trzeba będzie utrzymać rodzinę.

   7

   1
   Odpowiedz
  3. To ma być śmieszne? A, nie, to jednak prawdziwe i zaraz napiszę dlaczego. Gdybyś kierowała się sercem a nie wszystkimi innymi bzdetami, to nie musiałabyś przebierać w gnoju. Mężczyźni o których piszesz istnieją, tylko takie kobiety jak ty ich nie zauważają. Proste.

   10

   1
   Odpowiedz
  4. Są porządni faceci. Nie generalizuj.

   2

   0
   Odpowiedz
  5. Też jestem singielką od ponad roku. Byłam w kilku związkach, ale co jeden to gorszy… pragnę tylko dobrego, kochającego mnie mężczyznę, ale niestety faceci nie potrafią kochać. Są niedojrzali emocjonalnie, w głowie im tylko seks, zabawa, alkohol… to przykre 🙁

   1

   0
   Odpowiedz
   1. To naucz się gotować. Przez żołądek do serca mężczyzny.

    0

    0
    Odpowiedz
  6. „„Może przebierać jak w ulęgałkach” pusty śmiech bierze, nie ma porządnych facetów, nie myślę tu nawet o portfelu, ale o tym co w głowie i sercu, po prostu nie ma, w gównie mogę przebierać, a nie w porządnych facetach. Od 5 lat singielka.” – Co sobą reprezentujesz od tych 5 lat? Czym się zajmujesz? Jak ambitnie spędzasz wolny czas?

   0

   1
   Odpowiedz
  7. Wydaje mi się że obie strony są tu pokrzywdzone. Wydaje mi się że potencjalne spoko partnerki i partnerzy wypadli z obiegu towarzyskiego w okolicach gimnazjum/ szkoły średniej, albo nigdy w nim nie byli.
   Mam 21 lat, jestem mężczyzną, studiuję na PWR.
   Mam wrażenie że żyję w zaklętym męskim kręgu przegrywu, spierdolenia i jakiegoś strachu przed kobietami, albo raczej feministkami.
   Może są spoko dziewczyny, które też żyją w swoich zamkniętych kręgach, tylko gdzie je poznać?

   4

   1
   Odpowiedz
  8. Porządny w/g ciebie to jaki?

   0

   0
   Odpowiedz
 4. A co ty myślisz, że te całe stada ludzi po skończonych studiach tworzę mądre społeczeństwo?
  Śmieszne i żałosne, że tworzycie sobie jakieś infantylne filozofie i wydaje wam się, że jesteście tacy oświecenia.

  13

  0
  Odpowiedz
  1. Weź szanuj studentów.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. To wygląda na cwanie przygotowane działanie, mają na celu zniszczyć świat europejski i zachodni. Feminazizm, napływ imigrantów niszczących Europę, coraz więcej durnych programów w TV, bazujących ściśle na emocjach a nie chłodnej analizie i logice, durnowata muzyka, bazująca na tym samym, seksualizacja itd. To już nawet nie musi chodzić o celowe ogłupianie społeczeństwa co jego całkowitą destrukcję.

  13

  5
  Odpowiedz
  1. Taki kontent jest bo się najłatwiej sprzedaje a nie że niszczenie cywilizacji.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. I kolejne wypociny biedaka – cebulaka.

  3

  6
  Odpowiedz
 7. To nie jest tylko problem polski, tylko całego zachodniego świata, gdzie feminizmem nie tylko dano kobiecie równe prawa, ale jeszcze wywyższono ją na piedestał. Dodaj do tego kobiecą hipergamię, podlaną internetowymi adoratorami i cipa wariuje. Ale dla tych kobiet to też skończy się jak najgorzej. Ostatnio rwała mnie koleżanka, która rzuciła mnie w wieku lat swoich 20stu, bo była ładna i młoda i mogła. Nawet przyjechała do mnie za granicę. Cóż z tego, że jeszcze po tych 5 latach jej tej urody sporo zostało, cóż że dziś mogę więcej (między nami jest 13 lat różnicy) skoro nawyki jaśniepani zostały i dla niej to ciągle jest za mało. I takich instagramowych księżniczek jest w zachodnim świecie miliony. Nie zdążą w porę uświadomić sobie na co je stać, zanim zwiędnie ich uroda. W wieku lat 40 ciągle będą myśleć, że są atrakcyjne, że mogą wybierać, że mogą „mieć każdego”, a wiek 40 to nowe 20. Do czego to doprowadzi? Tak jak mówi Korwin Mikke „wyzwolą nas Arabowie”, bo Europa już przypomina świat arabski sprzed tysiąca lat, kiedy to jeden bogacz miał harem, a reszta miała gówno. Tak dzisiaj jest w zachodnim świecie: kobieta będzie trzecią kochanką bogatego meżczyzny, ale nie pójdzie zakładać rodziny z prostym pracownikiem etatowym, takim jakim był mój stary, a moja matka powtarzała całe życie „jakiego dobrego męża sobie znalazła”, a już na pewno nie będzie mu wierna. Więc Arabowie w tym momencie ze swoimi zasadami współżycia społecznego i technologią zabraną z XX-wiecznej Europy wyprzedzają nas mniej więcej o te 1000 lat. A wszystko przez tych kilku białych rycerzyków, którzy dali rozprzestrzenić feminizm i polityczną poprawność w przestrzeni publicznej.

  27

  3
  Odpowiedz
  1. hm… coś w tym jest,co opowiadasz…

   5

   0
   Odpowiedz
  2. No tak, tylko Wy wielce oświeceni mężczyźni wiecie o co w tym życiu chodzi. Wy wybieracie sobie te szare myszunie bez makijażu ale z dobrym serduszkiem. Och…

   1

   0
   Odpowiedz
  3. Zgadzam siem, że Araby som super!
   Majom zabujczo ogromne, betonowo twarde, mogom bardzo długo i potrafiom kilkarazy podżond…
   – każdej Prawdziwej Damie umiom cudowne pszeżycia wkroczu uczynić…

   Awdodatku som Prawdziwymi Menczyznami, bo nigdy niezapominajom o swoich kobietkach i zawsze im jakiś drobny prezeńcik kupujom…

   Blondyna z Londyna

   3

   1
   Odpowiedz
   1. Brunetka z Londynu……………..Powysza pani muwi prawde. Ci Arabowie prcowali nad moim kroczem dlugi czas.To co oni maja w gaciach …..to jest prawdziwy kutas.
    Nasze Janusze to moga isc i dupczyc karly albo krasnale.Trzeba miec chuja a nie
    zgnila glizde.

    0

    0
    Odpowiedz
 8. To, co się dzieje obecnie z kobietami, odbije im się kiedyś potężną czkawką. Wspomnicie moje słowa.

  11

  0
  Odpowiedz
  1. No, ja już mam czkawkę…

   1

   0
   Odpowiedz
   1. I ja też…

    0

    0
    Odpowiedz
 9. Czasy mamy po…ane…. Ludziom sie w dupach poprzewracalo od dobrobytu …Ludzie nie nadążają za postępem technologicznym ktory stawia na glowie wszystkie aspekty zycia społecznego…. I mamy pokolenie instagramowych atencjuszek, ktorym sie wydaje ze sa paniami świata bo pokaxaly cyca i dostaly kilkaset
  Lajkow od marzących o ich zaliczeniu zdesperowanych bialych rycerzy. Wszystkie szukają gościa 180 cm z grubym portfelem i przede wszystkim z pasją…qwa, pasja musi być…internetowe szafiarki i inne tępe dzidy…wspolczuje dzisiejszym 20 letnim Kolegom, bo dzieki tinderom maja dymanie na pstrykniecie palca ale raczej nikle szanse ze cos wiecej z taką dziunią wskurają…ale moze to dla nich akurat lepiej…

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Serio ktoś płaci żeby ktoś z nimi na jakiś tam ślub poszedł? Mnie by musieli zapłacić żebym w ogóle na taką nudną, sztampową imprezę poszedł, a jakbym miał jeszcze iść z kimś i go tam zabawiać to by mi musiał jeszcze dopłacić razy dwa

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Dajcie mi lajka

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Feministki pojawiły się z powodu wrednych facetów i będą tak długo, jak istnieć będą faceci przekonani o swojej wyższości. Bo przypominam, że od tego się właśnie zaczęło…
  A może po prostu kobiety postanowiły przejąć władzę, bo jakoś mężczyźni nie potrafią dobrze zarządzać tą planetą i społeczeństwem ludzkim?

  1

  3
  Odpowiedz