Strzeliłem dwa takie same posty na nieświadomce, a to wszystko pewnie w wyniku tęsknoty za chujnią. Nastąpił jednak dzień doczekania się i znów możemy pisać co leży na serduszku, obrzucać się błotem, chociaż przez chwilę poczuć się jak bogaci, a plotki krążą, że od wrześniu będziemy mogli robić to wszystko w zupełnie nowej odsłonie :-))))))))
Admin, to będzie całkowicie wyczyszczona strona z czystą kartą w nowej formie czy jednak cała dotychczasowa treść, badania naukowe, historia gospodarcza ŁWF i strzelanie gumką recepturką w jajka kradnąc jednocześnie czyjeś kanapki w pracy zostaną zachowane? Szkoda, żeby tyle budującej treści przepadło, byłaby to ogromna strona dla polskiej nałki ===_=== 😉
(Admin):
Wszystkie, czy prawie wszystkie stare wpisy, idące bodajże aż do 2012 roku, i komentarze będą dostępne na nowej Chujni. Może trochę spamu czy gównianych, dwuzdaniowych wpisów się wyczyści, ale cała reszta będzie… i… będzie nawet posegregowana – sam zobaczysz, będzie zajebiście 🙂
Powtarzasz się (chyba)
Strzeliłem dwa takie same posty na nieświadomce, a to wszystko pewnie w wyniku tęsknoty za chujnią. Nastąpił jednak dzień doczekania się i znów możemy pisać co leży na serduszku, obrzucać się błotem, chociaż przez chwilę poczuć się jak bogaci, a plotki krążą, że od wrześniu będziemy mogli robić to wszystko w zupełnie nowej odsłonie :-))))))))
Admin, to będzie całkowicie wyczyszczona strona z czystą kartą w nowej formie czy jednak cała dotychczasowa treść, badania naukowe, historia gospodarcza ŁWF i strzelanie gumką recepturką w jajka kradnąc jednocześnie czyjeś kanapki w pracy zostaną zachowane? Szkoda, żeby tyle budującej treści przepadło, byłaby to ogromna strona dla polskiej nałki ===_=== 😉
(Admin):
Wszystkie, czy prawie wszystkie stare wpisy, idące bodajże aż do 2012 roku, i komentarze będą dostępne na nowej Chujni. Może trochę spamu czy gównianych, dwuzdaniowych wpisów się wyczyści, ale cała reszta będzie… i… będzie nawet posegregowana – sam zobaczysz, będzie zajebiście 🙂