Śmierć

Panicznie boję się śmierci. Wiem że każdego to spotka, ale bardzo bym chciała żeby jednak coś po niej było. Chciałabym fruwać nad miastem i patrzeć na ludzi wychodzących z imprezy. Patrzeć na życie i się z niego zaśmiewać. Jestem tez bardzo ciekawa co będzie. Jestem zszokowana, że każdego to czeka. Czy nasi bliscy którzy odeszli fruwają między nami żywymi i się do nas uśmiechają? Czy są martwym nawozem i ich po prosty nie ma? A jeśli ich nie ma- to czy ten zbiór reakcji chemicznych sumujący się w nasze życie ma znaczenie?

36
49

Komentarze do "Śmierć"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jeśli tak by nie było to po co to wszystko? Kochaj ludzi i każdy dzień! Ciesz się, że masz dar myślenia, a braci młodszych naszych- zwierząt pałką po głowie nie bij:*

  0

  0
  Odpowiedz
 3. I to jest dobre pytanie… Każdy kto ma trochę oleju w głowie będzie zadawał sobie to pytanie. Ja myślę, że po śmierci umysł trafia do miejsca, które sam sobie wykreował. Takie idealne oszustwo. Dziwnym i niewytłumaczalnym jest to, że nie mam na to dowodów, ale po prostu w to wierzę. Umysł zamyka się w doskonałej klatce, w której jest szczęście lub nieszczęście w zależności od tego co sobie wymyślił.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jak to co będzie? To samo co przed urodzeniem. Chciałabyś żyć wiecznie w ciele człowieka? To byłoby dopiero straszne.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Tak zmarli sobie latają po ziemi, Bóg siedzi na chmurce, Szatan obmyśla kogo tu przeciągnąć na swoją stronę, itd. Ten kto pisał Biblie miał niesamowitą wyobraźnie, świetny z niego był bajkopisarz

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Polecam książke Ian Stevensona – Twenty Cases Suggestive of Reincarnation/20 przypadków wskazujących na reinkarnacje. Jest napisana przez profesora psychiatrii i wszystkie przypadki są zbadane metodami naukowymi. To nie jest jakieś paranormalne fifirifi tylko rzetelnie zbadany temat.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Też to kiedyś przerabiałem ale teraz to mi wszystko jedno czy żyję czy nie. A po drugiej stronie nic nie ma. Znikamy i tyle. Znikniesz i ty, może jutro a może za 60 lat. Ciesz się życiem jakby to były ostatnie chwile.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Dziecko, teraz jest ponad 6 mld ludzi, przez dziesiątki tysięcy (lub więcej) lat też żyli homo sapiens lub ich wcześniejsze stadium, to daję dziesiątki miliardów istnień ludzkich – z pewnością fruwają po miastach i zaśmiewają się widząc najebaną siksę wychodzącą z klubu…

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Zjaraj się. Przeżyjesz wtedy własną śmierć i jeszcze to, co po niej i już przestaniesz się jej bać. Ja przeżyłem już własną śmierć i nie było to takie straszne 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. jam mam tak samo jedna rada nie myśl o tym a będzie wszystko dobrze!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Życie doczesne jest po to aby osiągnąć zjednoczenie z Miłością (Bogiem), Nirwane, Życie Wieczne – jakkolwiek to nazwiesz chodzi o to samo. Jeśli ci sie nie uda, to masz na to kolejne wcielenie.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Ad 7, daj telefon do tej siksy, sfrunę ją przeszkolić.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Poczytaj „Podróże poza ciałem” Roberta Monroe to się uspokoisz. 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 14. oni może i fruwają ale czy się uśmiechają? Cholera ich tam wie… ja na wszelki wypadek zawsze noszę parasol..

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ja też się boję. Wierzę w Boga. Ale jak zapomninam o Nim to wyobrażam sobie: mijają tysiące lat a mnie nie ma – razem z duszą, charakterem…
  Tyle mam pragnień i marzeń, chcę je wykonywać zawsze, a co będzie po śmierci??? Pójdę do piekła./nieba. Tylko, że nie wiadomo jak TAM JEST??? JAK? Tak jak tu?

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @3
  Piękne filozoficzne zdanie.
  Co było z nami przed urodzeniem?
  Ja pamiętam, że nic ze mnie nie było na tej ziemi. Czyli może było coś ze mnie, ale u Boga.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Kupa smrodu i to wszystko. Dlaczego ma na nas czekać coś specjalnego? Bo jesteśmy ludźmi? Coś lepszego od reszty stworzeń? Taaa, tylko rasa ludzka może być taka arogancka w swym mniemaniu o swej nad nad nad wyższości i wyjątkowości.

  1

  0
  Odpowiedz