Śmierdzący ludzie w autobusach

Mam dosyć tych wszystkich śmierdzących ludzi z autobusów – dzisiaj jechał ze mną żul, który tak śmierdolił, że prawie się zrzygałam…. I mam dosyć ludzi, którzy ryją się do tych pieprzonych autobusów na Ul. Piotra Skargi w Katowicach- kurwa, straszna rzecz, pozabijajcie się o głupie siedzenie ciulasy jedne! Wkurwia mnie ten świat, pewnie jutro znów zaśpię do pracy, bo dziś zapewne będę siedzieć do 4 nad ranem przy kompie jak rasowy nołlajf, przejrzę całą poczekalnię Demotywatorów, całe wykopalisko na Wykopie, jakieś gówniane plotki na Pudelku o Justinie Bieberze, których chuj wi, kim jest, ogólnie obejrzę cały internet, umyję się i pójdę spać. I chujnia, miało być kreatywnie, miałam dziś pokazać światu mój geniusz, ale dupę co najwyżej pokazać mogę! W dodatku niedługo sesja, a moje zeszyty z notatkami zawierają jedynie rysunki wielkich królików. Poza tym muszę zacząć szukać nowej pracy, bo kończy mi się umowa i jak pomyślę, że ci chuje pracodawcy znów z miną wielkich bogaczy będę dumnie proponować mi 6zł/h, to już mam ochotę się zajebać : )))). Obiecałam też koledze z pracy, że napiszę o tym, jakim jest ciulasem, że się na mnie gapi ciągle! Więc piszę. Chujnia i śrut, koniec imprezy, dziękuję, dobranoc. K.

22
53

Komentarze do "Śmierdzący ludzie w autobusach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Poka dupę w takim razie. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A sport jakiś uprawiasz? Bo zapuścisz się koleżanko, jak tak dalej pójdzie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wkurzę się i pokażę tę dupę ! I się skończy dzień dziecka!

  A sporty to mi niepotrzebne, wystarczy, że biegam codziennie na autobusy, które spieprzają mi spod nosa 🙂 nie zapuszczę się, po prostu jestem nołlajfem, a to kosztuje w chuj wysiłku. Dziękuję za uwagę! Pozdrawiam też szefa, który bardzo mnie wkurwia. Buziaki w dupkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ma ten wpis w sobie coś erotycznego. Mam wrażenie, że seksowna dupa z Ciebie. Zapodaj jakiś link ze zdjęciem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Buziaki wolałbym w ptaszka.Nie krępuj się pokaż fotkę dupy 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. bejbe obojetnosc jest zemsta swiata wobec miernot.. widzę, ze jesteś w stanie bardzo przypominający mój 🙂 proponuję wspólne wysadzenie sie w powietrze w jakimś ciekawym miejscu 🙂 bo syfu wokołu juz nie zmieni nikt, bedzie tylko gorzej wiec albo sie z tym pogódź albo napisz do mnie 🙂 🙂 🙂 lady_dark

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Prawda jest taka, że tej ulicy Piotra Skargi w Katowicach to na oczy nie widziałaś, za to ulicę Rynek w Jeruzalu oglądasz każdego dnia i przez to ci się chyba tak we łbie pierdoli.

  Zero nadziei na poprawę dla ciebie nie widzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. ahah xD ale przynajmniej się umyjesz i nie będziesz śmierdziała w ałtobusie ;p
  Nie czytaj tych głupot olej wszystko i wszystkich i idź spać!
  I to jest pozytywne podejście do życia! Idziesz się zajebać i się uśmiechasz 😉 Pozdro!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. 1. Tak, jestem zajebistą dupą, już ślę linki do moich zdjęć całemu światu :))
  2. Lady_dark – odezwij się, zgadamy się i idziemy w 3,14zdu od tego świata!
  3. A osobnik, który pisze mi o ul. Skargi w Katowicach i że we łbie mi się pierdoli – jestem na takim stadium spierdolenia, że obecnie pierdolić to mogę jedynie Ciebie i Twój milusi komentarzyk :*
  4. Nie będę nikogo całować w siusiaka i powtarzam, że nie będę pokazywać dupy (bo się krępuję)
  5. Chciałam powiedzieć, że dzisiaj mam już wszystko we dupie.

  0

  0
  Odpowiedz