Śniadanie w pracy

Siedzę rano w pracy w biurze, jem śniadanko gdy wpada do pokoju pani sprzątająca i pyta się czy ona się komuś naraziła. Mówię, że mi nie. A ona mówi, że ostatnio znalazła w ubikacji męskiej srakę za muszlą, a dzisiaj było najlepsze, bo ktoś wysmarował gównem pojemnik na papier toaletowy… Dodała tylko, że już dwa razy się porzygała sprzątając te niespodzianki. A ja próbuje skończyć jeść śniadanie…

72
68

Komentarze do "Śniadanie w pracy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Hahahah. Dlatego jest tylko sprzątaczką, zero jakiegokolwiek taktu.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Jak ona śmiała. Na twoim miejscu kazałbym jej zlizać to gówno coby i plebs miał darmowy ciepły posiłek w ramach akcji podziel się posiłkiem. No ale ty wolałeś się sraką nie podzielić…

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Noooo to w końcu i tobie się naraziła, możesz teraz i ty śmiało nasrać jej między przybory do sprzątania i tak będzie na twojego poprzednika.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. @1 no i co że jest tylko sprzątaczką? to znaczy że ktoś może odpierdalać takie maniany , żeby musiała sprzątać po jakimś imbecylu , który nawet do buszu się nie nadaje.Ciekawe czy tobie też by było do śmiechu jak byś musiał sprzątać rozmazane gówno znajdujące się w miejscu na nie nie przeznaczonym.
  ps. A tego cymbała który to robi to chyba naprawdę rodzice nie kochali.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. chujnię to miała ona, nie ty

  0

  0
  Odpowiedz
 7. o ja jebie…z tym rzygankiem to już pojechałeś! jedna z lepszych chujni!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Może z tobą faktycznie tylko o gównach pogadać można?

  1

  0
  Odpowiedz
 9. a u mnie w szkole dziewki obsmarowuja sciany swoimi wydzielinami, bleee!…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dobrze ci tak urzędasie jeden wszystkie te urzędy to włašnie takie zasrane grajdołowe chlewiki są jutro też przyjdę obsrać wam muszle i papier toaletowy z zemsty za moje przegrane życie;)

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Gdzieś już słyszałem tą zasłyszaną anegdotę. Nawet zapytanie Pani sprzataczki to samo. Czyżby prowokacja? by było co komentować?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Polskie toalety sa wszedzie zasyfione. Np. pojsc do klopa w polskim pociagu jest wielkim bohaterstwem. To spuscizna zza Buga- Polasy -brudasy.nawet eleganckie restauracje maja smiedzace toalety. Taki juz to jest narod.a smieje sie ze wszystkich innych narodow. Brudasy, swinie.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Urzędy i biura to szambo to co byś chciał

  0

  0
  Odpowiedz