Spanie osobno

Osobiście nie uważam tego za problem, że uwielbiam spać sam. Lubię się rozkładać na całe wyro, często zmieniam pozycję. Z drugą osobą, niechby była najpiękniejszą kobietą na świecie, nie mogę się dobrze wyspać. Nie ma się jak rozłożyć, jak się wiercę to zaraz przeszkadza. I w drugą stronę, jak ta druga osoba się wierci to zaraz mie to wkurwia. Nienawidzę jakiegoś przytulania się przy spaniu, a w takie upały jak dzisiaj to już w ogóle pojebany pomysł. Albo jak ktoś mi „oddycha w twarz” czy na plecy. I z moją narzeczoną śpimy osobno. Ona też tego nie uważa za problem, tak się przyzwyczaiła, że sama twierdzi że to wygodniejsze i lepiej się człowiek wysypia. Uprzedzając głupie komentarze, nie cierpi na tym absolutnie nasze życie seksualne, oboje jesteśmy z niego zadowoleni (zresztą i tak wolimy w dzień). Natomiast co mnie wkurwia to reakcja wszystkich jak się dowiadują że nie śpimy w jednym wyrku. Każdy przekonuje jaka to patologia i jak to źle robimy. Kurwa wypierdalać, mnie gówno obchodzi że lubicie spać w uściskach, a czemu innych tak obchodzi że lubimy osobno. Jakby to był jakiś wyznacznik czegokolwiek…

88
68

Komentarze do "Spanie osobno"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. swój ziom jesteś. też tak robię. pozdro!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Zgadzam sie w 1000%!!!!! Baby sa do ruchania a nie spania z nimi!

  2

  1
  Odpowiedz
 4. I słusznie. Kiedyś ludzie spali osobno, ludzie kulturalni a nie wieśniacy. Wieśniacy leżeli pokotem w czworakach w jednej izbie całą rodziną.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Daj świadectwo wiary, wyślij proboszczowi dolary.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Wasz związek ma 90% więcej szans na rozpad niż związki waszych rówieśników. To udowodnione naukowo, mam doktorat.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Szacun za decyzję i twarde zdanie na ten zjebany temat.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Oni nie lubią,tylko są potomkami pańszczyźnianego chłopstwa.A tam,w chatach brakowało miejsca i wszyscy spali na kupie.Kiedy pojawiały się dzieci,dołączały do rodziców,śpiąc najpierw w poprzek,a potem w mituś,czyli na waleta.Tak im zostało do dziś,zwyczajowo,bo miejsca mają więcej i mogli by to zmienić,jak i wiele innych obyczajów..Musi jednak minąć kilka pokoleń.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja zawsze śpię z moją loszką. Czasami nurkuje pod kołderkę i mi ciągnie na dobranoc kochana… Ale woli na klęcząco.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. zwiększ masę spania

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Co to znaczy reakcja wszystkich? Mnie to na przykład koło chuja lata gdzie śpisz i z kim się gzisz. Kup se piętrowe wyrko i wtedy wszystkim możliwym napotkanym dookoła herbatnikom będziesz mógł prawić że chociaż śpicie osobno, to jednak razem.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. 5 rozGwiazd. Z tym spaniem mamy podobnie, poza tym do późna jeszcze poczytuję coś itp. więc nie wiem, jak miałbym to robić, nie budząc kobiety, a nei wyobrażam sobie, żebyśmy czytali razem do snu, jak w amerykańskich produkcjach. W sumie jakoś nie chwaliliśmy się specjalnie tym, że z reguł śpimy z wygody osobno, ale pewnie wszyscy zareagowali by tak samo. Jestem tylko ciekaw, czy ta reszta nie robi tak samo…

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Łał! Ja uważam dokładnie tak samo!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ale ty kurwa głupi. Za parę lat kobieta ci poleci do innego. Nawet nie bedzie wiedziała dlaczego – a takiej pierdoły będzie jej brakować. Dzisiaj jej to nie przeszkadza ale w przyszłości bedzie jej tego brakować. Potem bedziesz pisał chujnie jakich to rogów ci nie przyprawiła.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Pierdol innych , jesli wam dobrze to niech sie nie wpierdalaja w wasze zycie.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. a co mnie to kórwa obchodzi jak kto śpi albo sra!wypierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. A my nie tylko śpimy razem ale też się razem wypróżniamy. Nawet nie macie pojęcia jak wypierdziany wspólnymi siłami marsz Mendelsona scala związek

  1

  0
  Odpowiedz
 18. to żadeń problem jest , chyba że laska się boi sama spać

  0

  0
  Odpowiedz
 19. stary rozwiazaniem problemu jest kupno lozka o szerokosci 200cm i nie ma problemu do tego dobry materac i nie czujesz ze ktos sie wierci.

  btw uwazam ze spanie osobno jest conajmniej dziwne mimo ze tez nie lube przytulania podczas spania szczegolnie w lato.

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Po co komu wiedzieć jak śpicie? Tutaj anonimowo może być ale znajomym chuja bym opowiadał. Nie ich sprawa! Opowiedz okres dojrzewania w ramach prywatności.

  0

  0
  Odpowiedz