Społeczeństwo

Denerwuje mnie popularne oraz kłamliwe hasło ‚just be yourself’ czy inne gówna. Mimo, że jest moda na bycie tolerancyjnym to warto nie zapominać, że ludzie to hipokryci. ‚Bądź sobą’ jest równie kłamliwe co cała ludzkość, bo możesz sobie żyć po swojemu do momentu, aż nie przekroczysz granicy wyznaczonej przez społeczeństwo co do bycia ich zdaniem ok. W innym przypadku, jesteś skazany na życie pod presją. Chcesz być sobą i iść na kulturoznawstwo? Te studia to jedynie przedłużenie dzieciństwa gówniarzu! Jesteś wysoką laską, co chce założyć wysokie szpilki i mieć 190 cm wzrostu? Nie powinnaś tego robić, jesteś już wystarczająco wysoka! Zobacz jak ty wyglądasz! Masz 30 lat, ale życie z rodzicami tobie i im nie przeszkadza? Jaki przegryw, może byś w końcu coś zrobił ze swoim życie. Wolisz pograć sobie w gierkę zamiast szlajać się ze znajomymi po klubach i chlać alkohol? Cholerny jaskiniowiec bez życia. Masz nadwagę, ale założenie krótkich spodenek nie jest dla ciebie problemem? Czemu nie masz na sobie spodni? Wszystko ci się wylewa
Środkowy palec lamusy

109
6

Komentarze do "Społeczeństwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Podsumowując masz ból dupy że ludzie mają własne zdanie i Ci je komunikują. Przykre; może to denerwujące ale tacy ludzie to skarb, wolisz klakierów?

  Jesteś miękki.
  Jakby było inaczej to miałbyś to gdzieś i robił swoje.

  Szanuję że nie jara Cię ganianie po klubach ,a wolisz inne zajęcia-też nie lubię,to kwestia człowieka, nie powinno się z powodu presji spędzać czas tak jak się go nie lubi.

  Ale ale… W kwestii studiów używasz argumentacji dziciucha który – tak ,chce dłuższych wakacji. Pomyśl jak na to patrzy druga strona ,a sam pomyśl długoterminowo. Przez 3 lata możesz ogarnąć dorosłość co by żyć na poziomie ,a zainteresowania możesz poszerzać inaczej niż idąc na studia ,możesz też iść na zaoczne i tak dalej. Motywy postępowania,możliwości wyboru i wątpię żeby ktoś z premedytacją Ci źle życzył i blokował z premedytacją.Pozdro.

  12

  19
  Odpowiedz
  1. Fakt, że ten komentarz ma mniej minusów pokazuje, że nie warto wchodzić na tę stronę.

   1

   1
   Odpowiedz
 3. Ale kulturoznawstwo to syf… Jak chce ktoś takie gówno studiować to niech najpierw znajdzie robotę, a później hobbystycznie uczy się na swoim ukochanym kierunku.

  8

  5
  Odpowiedz
 4. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  3

  7
  Odpowiedz
 5. Ale z tymi spodenkami to prawda. Rzygać sie chce kiedy tłuścioch zakłada leginsy czy inne ciasne jeansy.

  13

  8
  Odpowiedz
 6. A Ty zamieszkaj w Wyszogrodzie, który znajduje się na zachodzie Mazowsza, a bardzo blisko Wyszogrodu płynie rzeka Wisła. I rób zakupy w tamtejszej Biedronce przy ul. Mickiewicza 16. Bo warto. Napisz mi czy to zrobiłeś/zrobiłaś.

  A co konsolki to powiem, że jest fajna. Pozdrawiam.

  3

  8
  Odpowiedz
  1. Często tam bywam razem z moją Grażyną,Janusz z Bodzanowa gdzie kozy kóją

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Jedyny ratunek to cichodajka z Filmowki, ona bedzie dawac kazdego jasnego dnia.

  3

  1
  Odpowiedz
 8. To chyba prowokacja, ale jak to prawda to schudnij tłusta parówo, albo inaczej – na chuj tyle żarłeś?

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Nic Ci do tego kto co robi. Jeżeli nikomu nie przeszkadza to niech sobie to robi. A to, że jesteś zakompleksiony i musisz o tym napisać na stronie dla innych sfrustrowanych przegrywów to twoja wina.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Buddyzm nadzieją dla Europy.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Jeśli nie urodziłeś się żydem to masz przejebane.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. „Jaki przegryw, może byś w końcu coś zrobił ze swoim życie.”
  „Wolisz pograć sobie w gierkę zamiast szlajać się ze znajomymi po klubach i chlać alkohol?”
  Dałeś receptę na bycie kimś. Sam jesteś hipokrytą, jakie masz prawo mówić innym jak spędzą swoje krótkie życie.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Pierdolić to społeczeństwo i tyle, które wymusza na mnie „bycie kimś”, jebać skórwysynów którzy dyktuja mi co mam robić by byc przez nich szanowanym.

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Chyba nie widzicie że to jakiś gruby paszczur się wypłakuje nam, że ludzie rzygają na widok grubego paszczura. Wszyscy nienawidzą grubasy, chorzy, drodzy dla służby zdrowia i opychający się wszystkim.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. sprawdź sobie definicję słowa hipokryzja hatfu

  0

  0
  Odpowiedz