Społeczeństwo i górnicy…

Wkurwia mnie społeczeństwo i GÓRNICY. Dlaczego większość społeczeństwa to idioci? Kiedy usłyszałem, że 70% debili, wróć, społeczeństwa polskiego popiera górników to aż dostałem kurwicy. Czy wy idioci nie rozumiecie, że jak coś jest nieopłacalne to się tego nie wspiera. Dlaczego górnicy nie rozumieją, że jak kopalnie nie są w stanie się utrzymać to trzeba je zamknąć. Niestety mamy słaby rząd, który nie jest w stanie postawić się ludziom, którym brakuje podstawowych umiejętności logicznego myślenia i kalkulacji. Niestety KOPACZ to nie MARGARET THATCHER. Teraz pieniądze jakie zostaną wyłożone na te chujowe kopalnie i na górników zostaną zabrane z innych miejsc, a Ty polaku płać podatki i nawet nie zastanawiaj na co one idą. „Żeby na coś dać pieniądze skądś trzeba je zabrać”. Do tej pory myślałem, że my Polacy to mądrzy ludzie. Czyżbym był w błędzie? Za górnikami mieli strajkować jacyś kolejarze i inni. Dzięki kurwa, bo najwidoczniej nie ma na co pieniędzy wydawać nasze biedne państwo. Tylko na górników, którzy i tak zarabiają w chuj pieniędzy. (jak ktoś mi tu wyjedzie, że powinni dużo zarabiać, to się zgodzę, to jest ciężka praca więc powinni dużo zarabiać ale niech nie płaczą bo sami chcieli taką pracę podjąć, nikt im nie kazał) Politycy kradną itd. Tak już jest i najwidoczniej nic tego myślenia nie zmieni. Powoli podobno ich łapią i za jaja trzymają ale czy to prawda, to nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że złapią każdego polityka, który okrada kraj. Niech Bóg ma w opiece ten kraj i całe społeczeństwo polskie, bo najwidoczniej zmierzamy do samozagłady kurwa jego mać. Pozdrawiam, nie jestem autorem tego wpisu!

62
61

Komentarze do "Społeczeństwo i górnicy…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mój stary był górnikiem i zapierdalał 30 lat na dole za 3000 netto głupi chuju, i to jest niby dużo? Gdzie kurwa te 6000? W DUPIE! Jebany lemingu, bo te 5000zł to brutto a do łapy każdy dosteje niewiele około 3000zł i nie pierdol mi tu śmieciu z PO, te niby przywileje to na życie oszczędzają a nie wczasują jak WY urzędowskie ścierwa!

  0

  3
  Odpowiedz
 3. Jeśli wierzysz w sondaże w mediach, a zwłaszcza w tv, to też jesteś idiotą. Większość z nich jest podrasowywana, żeby utrwalać przekonanie o powszechnym poparciu dla władz albo kształtować określone trendy. Ludzie generalnie lubią być w grupie zwanej „większością”, więc jak im pokażesz, że inni lubią X, to wielu będzie deklarować, że też lubi X, a duża część nawet w to uwierzy. Poza tym ze wszystkim, co napisałeś, się zgadzam.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. 1/5 za tego „Boga” który ma mieć kraj w opiece.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Górnicy zarabiają tyle, ile się na takim stanowisku zarabiać powinno. Natomiast cała reszta pracowników w Polsce dostaje pensje, które niegodne są osoby ludzkiej. Kopalnie zamykane nie są przez roszczenia górników, tylko przez skrajny zły sposób gospodarowania (były głosy, że stoją za tym Niemcy, tak jak już zrobili z cukrowniami). Zastanów się, jaki % budżetu kopalni to pensje. Bo nigdy nie uwierzę, że ma to jakieś wielkie znaczenie w morzu innych kosztów. Nieopłacalne, mówisz. Czy nieopłacalne jest szkolnictwo, po co uczyć motłoch, zysk z tego jest? Po co leczyć starych ludzi, przecież i tak do niczego się nie nadają a i za rok czy dwa zdechną?

  1

  2
  Odpowiedz
 6. czym prędzej się otruj lub w inny sposób odejdź z tego świata, śmierdzi ci dupa ale to nieważne, nie myśl-nie masz czym-umieraj.

  1

  2
  Odpowiedz
 7. zostań górnikiem, zjedź na dół i módl się, by ci strop spadł na łeb-umrzesz. Módl się też, by już nigdy taki padalec jakim jesteś nie został przez łono kobiece wydany na świat.

  0

  2
  Odpowiedz
 8. Wkurwiają cię górnicy, powiadasz ? A mnie wkurwiają takie niedojeby umysłowe jak ty. Górnictwo zostało ostatnim bastionem energetycznym tego kraju. Jeśli to rozpieprzymy, to koniec. Po nas. Będziemy na łasce obcego kapitału. Zamiast wspierać własną gospodarkę i uniezależniać się od importu, rząd robi wszystko by na moment zaoszczędzić pieniądze i zyskać czas u wyborców. Taka postawa podobna jest do zachowania pijaka, który zastawia w lombardzie ostatnie wartościowe rzeczy, byleby starczyło na flaszkę. Kopalnie są nierentowne ? Gówno prawda ! Zlikwidować te pieprzone molochy, kompanie węglowe, holdingi i inne urzędy dla darmozjadów, to kopalnie dadzą sobie świetnie radę. Wiesz ile zarabia górnik a ile prezes takiego holdingu ? Przepaść totalna. I górnik zapierdala aż mu się po dupie leje i za każdym razem zjeżdżając na dół nie ma pewności, czy wyjedzie na powierzchnię. I to górnik utrzymuje tegoż darmozjada, nie odwrotnie. Nie będzie miał kto ryć jak kret, nie będzie holdigu, nie będzie kopalni, nie będzie limuzyny dla prezesa zarządu. Uposażenia górnicze ? Pfff śmiech na sali. Jakie to są uposażenia ? Deputat na mleko ? Barbórka ? To jest tak kurwa dużo ?! Zjedź sobie tam na dół i pośmigaj kilofem parę godzin, to przekonasz się jaka to praca. Problemem nie są kopalnie tylko chujowe zarządzanie tymi kopalniami. Przyznają sobie gigantyczne pensje, nagrody, nawet odprawy. Trudno się dziwić, że podrzędna kopalnia nie daje rady na dłuższą metę. Darmozjady pochłaniają 80% generowanego przychodu a jedynie marny ochłap zostaje dla tych na dole. Później się dziwić, że wydobycie tony węgla jest droższe od jego sprowadzenia zza granicy. Polactwo to interesanctwo i tyle. Kto zasiądzie na odrobinę wyższym stołku, za nic ma wszystko dookoła. Jako nacja zawsze tacy byliśmy, począwszy od kurwa Targowicy. Dlatego obcy zawsze miał okazję lać nas po mordzie. Minęły wieki i nadal nic się nie zmieniło. Polaczek dla swojej korzyści sprzeda nawet własną matkę Ruskiemu lub Niemcowi. Ważne, że na tym zarobi. Liczy się tylko jego parszywa dupa. Dlaczego rząd podpisał porozumienie ? Bo bali się skurwysyny o własne dupy i o to, że strajk rozleje się na całą Polskę. I tylko to zadecydowało, nie los górników, czy polskiej gospodarki, kapujesz ? Polak zawsze myślał, myśli i będzie myślał o własnej dupie !!! Zapamiętaj to sobie baranie, i nie powtarzaj na ślepo to co serwuje ci TVN.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Polacy to mądry naród ale tylko w gębie!!!! A jak przyjdzie co zrobić to 500 lat za murzynami. Ot słowiańskie korzenie wychodzą. Slav = SLAVE, niewolnik. Jesteśmy niewolnikami tego jebanego systemu i nie ma ucieczki.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników. Wszystko w dzisiejszych czasach się nie opłaca i sprzedaje-już prawie wszystko w polsce jest inwestorów zagranicznych,a nie nasze.Doszło nawet do tego,że lasy też sprzedajemy-tak nasze polskie lasy. I ptranie czemu sprzedają,czemu to my nic nie robimy z tym?
  Inne,dlaczego węgiel opłaca się bardziej z innych krajów sprowadzać niż u nas uratować to co jeszcze zostało? I tak jest nie tylko w górnictwie.Przez to,że tak jest będą same strajki-nie tylko górników. Czy to Wam nie przeszkadza?Dalej chcecie w takim kraju żyć?Nie dokońca wszystko przemyśleliście-polecam zrobić to ponownie inaczej będzie jeszcze gorzej. Tego chcecie dla siebie,dla rodzinny,dla innych?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Chujnią jest dla mnie to, że wypowiadasz się na temat na który nie masz pojęcia. Jeżeli opierasz się wyłącznie na wiadomościach telewizyjnych i stronach internetowych, które piszą same negatywy na kopalnie, to lepiej wracaj do pieluch i więcej nie pisz, bo krew człowieka zalewa jak to czyta. Poszperaj trochę w internecie, w końcu po to go masz. Ta nagonka na kopalnie jest totalnym idiotyzmem. Dzisiaj zamkną nasze kopalnie, a jutro zaczna kupować węgiel od Rozji i gdzie tu rozum? To jest uzależnianie nas od innch. Za niedługo już nic nie będzie nasze. Właśnie przez takich ludzi jak ty zmierzamy do samozagłady. Przez ludzi, którzy poznają jedną stronę medalu i się wypowiadają.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @1. „Mój stary był górnikiem i zapierdalał 30 lat na dole za 3000 netto” To mógł, kurwa, zapierdalać gdzie indziej, ćwoku. Nikt na siłę w kopalni nie trzymał. Cały kraj od Gierka z własnych kieszeni i ciężkiej pracy, często cięższej niż w górnictwie, dokłada do górnictwa i jakoś nikogo z tych wszarzy po kopalniach się pałętających to nie obchodzi. Spierdalaj razem ze swoim tatusiem. Niech te kopalnie rozpieprzą albo sprywatyzują i wypierdolą na zbity ryj większość zerującej tam hołoty i w końcu będzie normalnie.

  3

  0
  Odpowiedz
 14. Gówno prawda! Kopalnie są nie rentowne, bo zarząd rozpierdala kasę na lewo i prawo! Zgoda, górnik bierze nie mało i ma przywileje, ale do chuja czemu innym się opłaca a nam nie? Bo robole biorą 10 000PLN miesięcznie? Nie, bo nie mają tyle, a byle szycha zarobi w miesiąc tyle, co dwudziestu górników. Poza tym wolę dopłacać do węgla niż do katechetów, księży, polityków i policjantów! Pies ma płatny urlop i nie musi latać przed komisję ZUS żeby udowodnić chorobę, nie. Jemu wystarczy papierek od lekarza.

  A teraz coś o mojej rodzine. Brat z winy lekarzy jest niepełnosprawny, nieodwracalnie. Musiał jeździć kilka lat żeby mu dali 800zł. A taki polityk czy policjant nie musi tego robić, ludzie powiedzcie czy to jest normalne?! Mamy ciężkie czasy, więc trzeba ciąć koszty, ale nie w zwykłych pracownikach. Trzeba odciąć od kasy kler, kapelanów, katechetów, gliniarzy na urlopach, polityków i prezesów. Wiecie, że trener piłkarzy ZAROBIŁ W ROK 3 MILIONY PLN!? To więcej, niż szarak przez całe swoje życie. Poza tym ZUS itd to złodziejstwo. Tu za 700PLN składki dostajesz 500, na lokacie natomiast zarabiasz średnio 5-7 procent, i dysponujesz na bieżąco pieniędzmi. Chciałbym tu zostać, ale wyjeżdżam być może i na stałe, bo wiem jak mam za granicą a jak tutaj. Ludzie pomyślcie o tym, co się tu dzieje.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Jebany hadziaju, nie rozumiesz jak wiekszosc popieprzonych polaczków cebulaczków że Śląsk jest jednym z ostatnich regionów które jeszcze jako tako funkcjonują? Chca zamknac kopalnie czyli wyprzedac resztkę tego co polskie, o to najbardziej chodzi! Padną kopalnie – padnie cała Polska i nie pierdol. Śląsk dopłaca do reszty Polski krocie i to jest ok, natomiast jak trzeba pomóc i się solidaryzować bo chodzi o nasze wspólne dobro to najlepiej napluć na kogoś i jeszcze podeptać!!! A co do wypłat to tak jak juz ktoś napisał – górnicy nie zarabiają za dużo – to wy lemingi godzicie się harować za najniższa stawke bo nie macie jaj. Tyle w temacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @61 i tu przeczysz sobie. Potwierdzasz że zdrada to nie szast prast i damka, lecz ŚWIADOMA decyzja DWÓCH OSÓB. Jeśli kupujesz kradziony telefon czy dowolną inną rzecz ŚWIADOMIE, musisz liczyć się z konsekwencjami. Tak samo i w życiu, zajęta osoba i seks z nią to ingerencja w życie innych, nie da się zaprzeczyć. Inny przykład. Kochasz ojca? To wyobraź sobie, że jakąś dyma jakąś laskę, matka chce się o to zabić, reszta rodzeństwa jest roztrzęsiona itd. Sądząc po Twoich poglądach zjebiesz ojca, a do tamtej panny nic byś nie miała, bo choć wiedziała że ma rodzine Ty i reszta jej.członków jesteście dla niej obcymi ludźmi.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. To wszystko krzywda robotniczej klasy a ty pedale Globalisto na to plujesz, na pohybel!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A mnie wkurwia rząd. Chuje skurwiele kradną gdzie popadnie. DZIURA W BUDŻECIE? Hahahaha a dostają premie za opierdalanie się. Kasy mają jak lodu.. Chuje nieroby. Boże dopomóż Polakom i naszemu krajowi. Przecietny polak zapierdala za 1300 a te chuje tkwią w tych jebanych stołkach za 25k+ mają w chuj przywileji darmowe podróże i się wożą autami i mają zwrot do tego. Nosz kurwa szlak mnie trafia jak to widze. Dobra koniec.. Jak tak dalej pójdzie spierdalam z tego kraju pełnego korupcji i złodziejstwa! Chujnia na maksa.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Do @12 Słuchaj ty pierdolony chuju! Gdyby nie górnicy to nie miałbyś spierdolino ani prądu ani ciepłej wody wszarzu! Więc nie pierdol głupot jebany gorolu! Cały rząd PO kradnie i ta szmata kopacz z tym TUSKIEM który kradł całą kadencję to wam jakoś pasuje a oni obrabiają obywateli, górnicy pracują w przeciewieństwie do tych ścierw z warszawy, z tymi przywilejami to przesadzacie bo i tak w tym kraju na życie nie wystarcza a wypłata to max 3000 na łapę. Śmieć i reszta tych ścier co tak myślą tak samo jak ty! ŚCIERWA! Z WAS!

  0

  0
  Odpowiedz
 20. 100 proc.poparcia dla autora,nie lubię PO i generalnie tego rządu jak i poprzedniego okresu Słońca Peru,ale pomysl by nie dotować najbardziej zbójeckiej i pasożytniczej nacji zawodowej w Polsce jakim są „górnioki” mi się podoba. Wydobycie jest nieopłacalne,sporo kosztuje to Skarb Państwa ale poprzednie rządy AWSu i lewicy dały się zastraszyć tym umorusanym sadzom tępakom bo zrobili parę małym zadym pod Sejmem. Górnioki już mają 3,5-4 tys złota emerytury,ludzie toż to marnotrawstwo – patologia rodem z PRLu ale sami na to przyzwalamy że utrzymujemy pasożytnicze elementy grup zawodowych jak nieproduktywne Wojsko (75 proc zwykli idioci po zawodówkach reszta tylko po szkołach oficerskich,gdzie liczą się tylko znajomości i plecy jak wszystko w Polszy)

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Kurwa zdechnij tępy chuju.

  1

  0
  Odpowiedz
 22. niech górnicy zarabiają tyle co reszta narodu albo niech reszta narodu zarabia tyle co górnicy,przecież polski węgiel i tak nie jest sprzedawany na polski rynek bo jest za drogi a sprowadza się węgiel rosyjski i chiński.To jest dopiero głupota, i w uprzywilejowywaniu górników jako super klasy zawodowej i tępoty tego rządu który zrobił z tego kraju dzifkę dymaną przez trzech chujuf na raz – Unię,Stany i Rosję.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Zarabiają w chuj ale nikt im tego za darmo nie dał – wiesz ile trzeba było zrobić pikiet zadym i narozpierdalać się pod wiejska by te tępe chuje zaczęły ciężko pracujacym ludziom płacić?Nic za darmo,górnicy to sobie wszystko wywalczyli ciężką pracą i twardym skurwysyńskim charakterem – i tak trzeba. skoro niektórzy godzą się dymać za te marne zjebane 1300 to chyba im to jednak pasuje i lubią jak te pasożyty z wiejskiej dymają ich w dupska.
  Osobną kwestią jest to czy warto dopłacać do czegoś co i tak jest nierentowne,generuje straty a nadal trzeba to utrzymywać by działało tylko nie wiadomo po co/ skończy sie na tym że nikt i tak nie wdroży żadnego programu restrukturyzującego górnictwo i będzie miał wyjebane – to co nastąpi potem będzie bolesne ale jak się pozwala by ząb nadgnił i zaśmierdział się to jedynym efektem i ratunkiem jest tylko rwanie.Niestety.
  Straty są winą zarządów,spółek,holdingów które wypłacaja sobie horrendalne apanaże,zbrodnicze więc,stą jest skutek i kryzys.Politycy,prezesi to po prostu tepe klamliwe szmaty któe pierdolą o dziurze budżetowej,ale co jest tego efektem? Ich gigantyczne uposażenia,dodatki,bzdurne apanaże które przywołują na myśl życie w jakiejś zagniłej korupcją Republice bananowej.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. @18. „Do @12 Słuchaj ty pierdolony chuju! Gdyby nie górnicy to nie miałbyś spierdolino ani prądu ani ciepłej wody wszarzu!” Takie bajeczki, to niedojebie, możesz małorolnym wciskać. Może co tępszy uwierzy. Nie pierdol mi za uszami głodnych kawałków o jakiejś górniczej martyrologii, bo zapierdalają na kopalniach nie z pobudek patriotycznych czy po to, by mi zrobić dobrze, tylko dlatego, że mają taki zawód i dobre koryto. A poza tym węgiel, jak i prąd, mogę kupić, bo to towar jak każdy inny, nikt mi go darmo nie daje i chuj ci do tego czy kupię czy nie. I nie muszę w polskiej kopalni. Nawet taniej mnie wyniesie u obcych, bo nie będę musiał dotować dodatkowo, oprócz ceny węgla, za który muszę zapłacić, jakiś niedojebów z postawą roszczeniową. Albo choćby w prywatnej Bogdance, która problemów nie ma, nie przynosi strat, rozwija się i podatki płaci. A wiesz czemu? Bo tam takie ścierwo jak ty z twoim tatusiem ma gówno do powiedzenia. Ma umowę o pracę w której ma wydajnie zapierdalać tyle i tyle godzin, pakiet socjalny, dobra stawkę godzinową, a poza tym morda w kubeł i ruki po szwam. Dlatego problemów nie ma i górnicy tam pracujacy jakoś nie są niezadowoleni. A tak na koniec, posrany pierdolcu, to argumentacja w stylu: „nie miałbyś prądu” jest tak debilna, że nawet dziecku z zespołem downa wstyd by było błaźnić się czymś takim publicznie. Ale napiszę na twoim poziomie umysłowym, żebyś zrozumiał, czemu to debilna argumentacja: weź sobie ten węgiel i kurwa zeżryj. Niech ci też zastąpi wszystkie inne produkty i usługi, z których korzystasz. Zobaczymy, jak długo pociągniesz. Rozumiesz, ćwoku, czemu to debilna argumentacja? W normalnym społeczeństwie nie pracuje się z motywacją jakiejś urojonej martyrologii (czy też wciskanej na siłę z braku jakiejkolwiek sensownej argumentacji), tylko wykonuje się zawód i bierze za to zapłatę. A jak się go wykonuje źle, lub też ma się za duże wymagania, albo sprawia, że dane miejsce pracy jest nierentowne, to się interes zamyka i wypierdala do roboty gdzie indziej. A wy, pojeby, macie już tak napierdolone w głowach, że się wam zachciewa nie tylko utrzymywania tego waszego kopalnianego burdelu -bo to nawet nie warszawka wam kopalnie do ruiny doprowadziła, tylko wy sami z waszymi roszczeniami, 14 pensjami, dodatkami, wyprawkami po kilkadziesiąt tys, 200 związkami zawodowymi i obijaniem się w robocie (tak, obijaniem się, w kopalniach węgla w cywilizowanej części świata wydobycie na górnika jest nawet i 10 razy większe niż w Polsce i oni nie mają tych wszystkich przywilejów) i przyzwyczajeniem, że kopalnia utrzymywała całe rodziny z bezrobotną babą (bo taka posrana wasza tradycja) a jak burdel już za duże straty przynosił, to się na reszcie społeczeństwa burdami wymuszało ustępstwa- ale jeszcze dziedziczenia miejsc pracy. Jak dla mnie to Kopacz powinna wam się kazać bujać i spierdalać, bo jest kapitalizm i każdy robi na siebie (jak miliony ludzi traciło pracę m. in. przez dotowanie górniczych zjebów, to nikogo nie obchodziło). Potem powinniście dostać ostrzeżenie od policji za wszczynanie burd na ulicach. A po nie usłuchaniu, powinno się wam powtórkę z Jaruzela zrobić: armatka wodna i pałą w dupę za burdy na ulicach i do sądu. I każdy cywilizowany kraj to by zrobił. I pozamykać te wasze podziemne burdele w piździec, żeby się skończyło żerowanie na reszcie okradanego przez takich ćwoków społeczeństwa. Tylko u nas potrzeba do tego kogoś z jajami jak miała Thatcher w UK. I jeszcze jedno. Wypierdalaj gnoju na choćby byle budowę, to dopiero zobaczysz, co to est ciężka i niebezpieczna praca za niewielkie w sumie pieniądze. W dupie się takim chujom jak ty poprzewracało bo od Gierka im w te dupska włażą, zamiast ustawić was, ćwoki, do pionu.

  1

  0
  Odpowiedz
 25. @26 osz ty w dupę jebany lachociągu!

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Do @26 Jesteś pierdolonym ścierwem i kupą gówna która głosuje na PO ty złodzieju i nie pierdol że jest dobrze w kraju, ZŁODZIEJE TO JEST TEN CAŁY RZĄD TUSK KTÓRY SPIERDOLIŁ I SZMATA KOPACZ I RESZTA NIEDOJEBÓW Z CAŁEGO PO ŚCIERWIE!

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Entuzjastów śląskiego górnictwa uprzywilejowanego, zapraszam do Bogdanki. Wydajność 300-350% średniej krajowej , wynagrodzenia takie same ale NIE UZNANIOWE. Trzeba na nie zarobić realizacją planu. NIe ma planu, nie ma dodatków. Rentowność za 2014r (oficjalna bo dla podatków , trochę inna) – 29%. Przywileje mają TYLKO RZECZYWIŚCIE dołowi.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Zgadzam się! Kopacz mnie wkurwiła i na PO nie zagłosuję na bank. Zachowała się jak skończona pipa, a teraz się na nią rzuca reszta barachła. Zasrani górnicy – powinni ich za jaja chwycić i albo będzie spokój, albo na zbity pysk. Powinni sprywatyzować kopalnie koniec kropka.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. totalnie popieram! z jakiej racji dostac maja pieniadze choc sa nieoplacalni? a dlaczego ludzie ktorzy pracuja sami na siebie nie dostaja nic? ja np nie chce od rzadu nic oprocz tego zeby mi nier przeszkadzal

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Wy marne fiuty, to przez takich ludzi jak Wy mamy realia jakie mamy, pieprzone umysłowe dinozaury. Nie znacie podstawowych praw ekonomii:
  -popyt
  -podaż
  Skarżycie się, że podnoszą podatki, a jak ratują kurwa zrujnowane kopalnie to się cieszycie, a niby kurwa z czego ratować te pierdolone kopalnie, jak nie z podatków. Chcecie dostawać większą kasę, bo macie potrzebę, a nie rozumiecie kurwa podstawowej rzeczy, że wartość Waszej pracy nie wzrosła, więc z jakiej kurwa racji macie dostawać więcej. Nigdy, kurwa nigdy w Polsce, ani nawet na świecie nie będzie dobrze, bo większość ludzi to imbecyle i do tego agresywni, a wiadomo ( chociaż pewnie nie wszystkim, biorąc pod uwagę społeczny poziom), że agresja to jeden z najcięższych argument. Nie dziwi mnie ani kurwa w procencie dlaczego w Polsce i na świecie jest takie gówno. Na Wasze kurwa własne życzenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. też mnie serdecznie wkurwiają górnicy, banda roszczeniowych tępaków ma wszystkich w dupie byle się nachapać i wyłudzić kasę

  0

  0
  Odpowiedz