Spotkania i telefony

Wkurwia mnie to, że umawiając się ze znajomymi/chłopakiem wyczekuje spotkania, a kiedy do niego dochodzi to jak jest? Przychodzisz,a tu osoba z którą tak bardzo chciałeś się spotkać gapi się w ten JEBANY TELEFON i ledwo na ciebie spojrzy. Zero zainteresowania, NIC! Przecież przewijanie instagrama bądź durnego facebooka jest ważniejsze niż rozmowa. Niedługo normalni ludzie nieuzależnieni od elektroniki wyginą jak mamuty. ŚRUT!

95
6

Komentarze do "Spotkania i telefony"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To znajdź normalnych znajomych do kurwy nędzy, ja nie umawiam się z bezdusznymi robotami i nie mam takich problemów.

  6

  2
  Odpowiedz
 3. Zwał konika

  2

  8
  Odpowiedz
 4. Dzięki, już lecę na pewno mi pomoże !

  1

  2
  Odpowiedz
 5. Duża część osób ma podzielną uwagę, słucha i jednocześnie korzysta ze smartfona. Może to być wkurzające, ale jeśli z kimś rozmawiasz, a ta osoba zajmuje się telefonem, to albo ta osoba jest niekulturalna, alby Ty jesteś wyjątkowo nudny. Oczywiście nie chce być ofensywny, to tylko moje wnioski/przemyślenia.

  0

  25
  Odpowiedz
  1. Gadasz glupoty…
   – zycze Ci, bys dozyl sytuacji, gdy wejdziesz do jakiegos biura, jako petent, ale „pani zza biurka”, zamiast wysluchac Ciebie, bedzie na okraglo odbierac telefony…
   Przeciez ma „podzielna uwage”…

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Noe spotkałem się osobiście nigdy z takim przypadkiem, dla mnie oznaczałoby to komplenty brak szacunku do mojej osoby i ostatnie spotkanie z taką osobą, nie chciałbym mieć z nią nic wspólnego.

  11

  0
  Odpowiedz
 7. Tak robią wszyscy. Plaga zombiarzy. Na ulicy idzie grupa – gapia się w telefon. Randkowicze – w telefon. Widziałam takią ładna pare po parku długo spacerowali – ona śliczna on zajebiscie przystojny, nawet na niego nie spojrzała, ani razu!!
  W restauracjach – telefon.
  Ostatnio widziałam pare do ślubu w limuzynie siedzieli kazdy po swojej stronie przy oknie i gapili się w telefon!!! przygnebiajacy widok ….

  Kazdy kwiczy ze samotny a gdy ma szanse na kontakt z człekiem to wybiera telefon.
  Ja wstaje i wychodzę gdy ktoś się gapi w telefon na spotkaniu ze mną. Po prostu.

  19

  1
  Odpowiedz
  1. Pewnie potem robiłeś/aś sobie pamięciówe do tych parek.

   3

   6
   Odpowiedz
 8. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  9
  Odpowiedz
 9. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  3
  Odpowiedz
 10. Może Cię mają w dupie?Bo jesteś nudny jak flaki z ojlelejm

  1

  9
  Odpowiedz
  1. „Ojlelejm” to cię twój stary przez sitko wytryskał, bo koło kondomów leżało.

   0

   0
   Odpowiedz
 11. Ja w takiej sytuacji po prostu proponuję takiej osobie zakończenie spotkania i ponowne spotkanie gdy pozałatwia już wszystkie pilne lajki na fejsie i insta. Niestety, żyjemy w czasach, w których brak ogłady czy wręcz chamstwo nie jest powodem do wstydu, a nawet zyskuje uznanie. Trzeba się na to uodpornić. Kto dzieci i młodzież ma uczyć savoir vivre? Rodzice z takimi samymi brakami? Niewydolna szkoła? Media? Kiedyś standardy w telewizji wyznaczał Gustaw Holoubek, a dziś Kuba Wojewódzki. Niestety, nic nie wskazuje na to by miało być lepiej.

  22

  0
  Odpowiedz
  1. Komentarz napisany przez człowieka myślącego. Szczgólnie podoba mi się uwaga o promowaniu debilizmu w dzisiejszych mediach. Pozdrawiam.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Tu ja Zenek . Wyjebalem w slupek bo sie gapil w srajfon . Stasiek mnie znalazl . Zyje.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. a co myślałeś debilu ? że to XIX wiek? lepie radzę ci naucz się zaglądać w smartfon i zacznij mniej myśleć bo skończysz w wariatkowie

  0

  11
  Odpowiedz
 14. Masz 100% racji. Niech te debile przyklejone do telefonów zostają w domu. Po co z niego wyłażą, żeby się z kimś spotkać, jeśli telefon i tak jest najważniejszy, a ktoś kto siedzi obok nie?

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Ja bym chętnie zamianił parę słów. Olej tych leszczy.

  1

  0
  Odpowiedz