Spotniałe Dłonie

Wielka chujnia jest taka, że ręce mi się pocą mocno. Od kiedy tylko pamiętam zawsze kurwa mam spocone łapy (może w przedszkolu mi się nie pociły). W domu, w szkole, w pracy, na przystanku czy w samochodzie, kiedy jestem sam lub z kimś, rano wieczorem i w południe, wiosną, zimą latem kurwa i jesienią te pierdolone łapy nieustannie, regularnie i systematycznie się pocą. No pomyślcie sami czy to normalne, że mój organizm wybrał sobie do chłodzenia/oddawania potu właśnie dłonie. Już niech mi się kurwa bardziej pocą nogi, pachy czy dupa a nie ręce! Ja nie wiem co jest z tym jak jestem zdenerwowany to się pocą jak spokojny też jak jest gorąco to pocą się bardziej a jak zimno mniej ale również. Próbowałem już różnych środków i metod i nic, chyba tylko już lekarz od hormonów mi został ale pierdole go bo jak mi coś tam poprzestawia to dopiero będzie. Mówię wam chujowo się żyje ze spotniałymi łapami jak sto chuji. Anie dziewczyny wziąć za rękę, ani za cokolwiek innego, niczego dotknąć nie można bo zaraz ślady, a przywitać się z kimś to już w ogóle chujowo. Generalnie chujnia z grzybnią i patatajnią.

24
62

Komentarze do "Spotniałe Dłonie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. OK wyżaliłeś sie, teraz przystąp do ROZWIĄZANIA tego problemu, zanim popadniesz w kompleksy i zaczniesz uciekac przed np. związkami. W szpitalach dermatologicznych można zrobić zabieg na natpotliwość dłoni (i nie tylko), jak dobrze umotywujesz to zrobią Ci na NFZ. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 3. mi się często pocą plecy i wolałbym już żeby to były ręce…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ty człowieku! Ja mam to samo. Z tymże jestem dziewczyną… teraz sobie wyobraź. Facet chce mnie wziąć za rękę i co ja do jasnej cholery mam zrobić? uciekać? no chujnia i śrut!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. pierdolisz , pocą ci się i dobrze .wyobraź sobie jak by pocily ci się wszystkie części ciala bylo by ci lepiej ?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ETIAXIL do rąk i stóp. Drogo (ok 70zl) ale skutecznie (sprawdzone). Podobno jest na rynku tańszy zamiennik ANTIDRAL.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mów, że myłeś przed chwilą (albo sikałeś)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. chyba ok. jak ci z tym dość dobrze

  0

  0
  Odpowiedz
 9. „Ty człowieku! Ja mam to samo. Z tymże jestem dziewczyną…” – No to fajnie jak jesteś dziewczyną, to może byśmy się umówili? Widzisz mi się pocą ręce i Tobie też to jak się za nie złapiemy to nie będzie przypału:) Co o tym myślisz?:)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. chodź na sauny to se wyregujuesz nadmiar potliwości

  0

  0
  Odpowiedz
 11. też tak miałem jak byłem młodszy. Pewnie z wiekiem przejdzie, może to efekt dojrzewania.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Spróbuj kremu Uro, chociaż jest do stóp. 4-5 dni smarowania i miesiąc spokoju. Z tego co pamiętam, to nie był drogi. Kup sobie jeszcze jakiś krem nawilżający do rąk, bo wysusza skóra, ale można sobie z tym poradzić.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. ad1 Na NFZ to Ci łapy odetną…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. A ja mam taz,tyle że stale poci mi się czoło.I wolałbym już aby pociły mi się ręce.Mam już dośc wiecznego wypytywania się dlaczego stale leje mi się pot z czoła,zwłaszcza z lewwej strony.Albo zatrwożone fryzjerki podczas strzyżenia mnie, które pytają „czy panu słabo?”Z tym się nie da żyć,jedynie w zimie da się jako tako funkcjonować.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. ad. 12 tu nr 1, nie wiem czemu masz takie podejście, ja na NFZ wychodziłam sobie zabiegi typowe dla dermatologii estetycznej, więc WSZYSTKO MOŻNA, nie lubię narzekania na problemy, które są stosunkowo łatwe do rozwiązania. 🙂 i żal mi własnych straconych lat na KOMPLEKSY, kompromisy, które musiałam uskuteczniać ze względy na niedoskonałości fizyczne. Pozdro i bierzcie się za siebie!

  0

  0
  Odpowiedz