Śrut ze studiami

Mam taką chujnię, że nie mogę się nigdzie dostać na studia, ponieważ mam za słabą maturę i trzeba będzie robić na zmywaku w UK.

10
48

Komentarze do "Śrut ze studiami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. przypominam że UK wyszła z UE więc proponuje przenieść się do irlandii albo hiszpani, przynajmniej tam cieplej choć zarobisz oczywiście mniej.

  7

  2
  Odpowiedz
  1. To, że wyszła z UE jest problemem wyłącznie dla beneficiarzy, reszta może żyć spokojnie.

   8

   0
   Odpowiedz
  2. nie wyszła. referendum a wyjście to dwie różne rzeczy. tak gwoli ścisłości…

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Kurwa człowieku ogarnij się matura to nie wszystko! Od razu ma zmywak no bo jak inaczej, weź pomyśl nad jakąś działalnością, a nie pierdolisz głupoty, zwasze możesz poprawić maturę

  10

  0
  Odpowiedz
 4. Do UK to chyba już puszczać nie będą. Łódzki Wydział Fabryczny wita, kolejnego patałacha… /Mesio PS. To co? Taśma, kazamaty, czy delegacja w naszej gabońskiej filii? I nie zapomnij o trzech stówkach wpisowego, tłumoku.

  5

  5
  Odpowiedz
  1. Fałszywy mesiu….

   3

   1
   Odpowiedz
 5. a po co Ci studia? rusz głową i albo sie ogarniesz, albo studia bez znajomosci i tak by Ci chuja pomogły, a jak chcesz poimprezowac to poprostu zamieszkaj sobie koło akademikow na rok 😉

  4

  4
  Odpowiedz
 6. Po pierwsze – na studiach świat się nie kończy i same studia nie dają pieniędzy
  Po drugie – z tego, co wiem, maturę można poprawić. Pozdrawiam.
  Po trzecie – wojsko Cię nie weźmie, więc w czym problem.
  Po czwarte – zawsze możesz zrobić niszowe kursy operatora jakiejś maszyny i całkiem nieźle tu zarabiać, a studiować zaocznie na prywatnej uczelni

  12

  0
  Odpowiedz
 7. A co z kolejnymi rekrutacjami? Mój kolega dostał się dopiero za trzecim podejściem! Też się załamywał, ale się miejsca zwolniły i bum, jest studentem już drugi rok. 🙂 Głowa do góry!

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Jeżeli masz zdaną maturę nawet wszystko po najmniejszej linii oporu to nie wciskaj kitu że nie możesz się nigdzie dostać na studia, bo w tym kraju od jakiegoś czasu jest to nierealne, połowa kierunków czeka z otwartymi drzwiami, i nie udowodnisz że tak nie jest. Może jest z 10 kierunków gdzie jest dużo chętnych ale reszta…? pfffff… Chyba że masz konkretny cel i inaczej nie da się tego zrealizować, rzeczywiście, poczekaj i zdaj jeszcze raz, wtedy warto.
  Ale pomyśl, też prawda, że to kraj wypycha młodziaków na studia żeby przeciągnąć ich czas, żeby za wcześnie nie wyszli na rynek pracy, bo roboty nie ma dla nich, a potem kończą dziennikarstwa, kulturoznawstwa i nie mogą nigdzie znaleźć pracy, a te studia to tylko imprezownia bo robić nie ma co, chyba że Cię chlańsko i studenckie życie kręci i nie chce Ci się pracować to dlaczego nie, świetny wybór.
  Przemyśl to, jak jesteś utalentowany w jakimś kierunku, idź do pracy -jak z rozsądkiem wybierzesz, popracujesz 2-5 lat, a później sam rozwiniesz jakąś małą działalność, i w wieku 25 lat będziesz trzepał kaskę jak ta lala, podczas gdy połowa Twoich znajomych obudzi się z ręką w nocniku.
  Pozdrawiam i powodzenia w wyborach życiowych

  7

  15
  Odpowiedz
  1. w wieku 25 lat to będzie trzepał konia… marzyciele…

   2

   0
   Odpowiedz
 9. Po chuj ci studia?

  4

  1
  Odpowiedz
 10. Stary po chuj ci studia. W 2007 roku poleciałem do Anglii i żyję w niej po dziś dzień.
  Mam stałą pracę i żyję bez stresu. Wypłata starcza mi na swobodne życie. Jestem pracownikiem fizycznym, praca lekka i troszkę nudnawa. Leć do UK jeżeli masz taką możliwość. Ukończyłem technikum.

  4

  0
  Odpowiedz
 11. To że wyszła uk z uni jest problem tylko i wyłącznie giermańców i reszty,ale nie międzynarodowego żyda który ma swoją główną siedzibę właśnie w jukej,i dlatego właśnie nie przyjął jewro jako głównej waluty na wypadek gdyby unia nie wypaliła i nie spełniła jego oczekiwań(twórcami uni są żydzi,to ich dzieło i dziecko i dlatego wyjście uk z uni jest w pełni kontrolowane i dobrze zaplanowane na długo przed tym „feralnym” referendum),tylko pozostał przy funcie,dla zabezpieczenia własnych interesów,taka jest właśnie ta przezorność żydów,i na pewno żyd na tym zle nie wyjdzie,tego możecie być pewni,gorzej z tymi co dalej w uni są,to oni mogą mieć poważny problem.

  2

  1
  Odpowiedz
 12. Popraw mature za rok jak chcesz isc na studia, chociaż z doświadczenia mogę powiedzieć ze studia w Polsce to gowno, niezależnie czy kierunki techniczne, ekonomiczne czy inne gowno. Podejscie tych pseudoprofesorkow do studentow jest chujowe i totalnie na odpierdol. Oczywiście nie wszystkich ale większość to stare chamskie chujki:P

  3

  0
  Odpowiedz
 13. Ale gówno to banskterów obchodzi czy pójdziesz na studia czy nie,i czy dostaniesz papierek magistra czy wykształcisz się w zawodzie mechanik samochodowy,ich obchodzi tylko to czy będziesz posłusznym i tępym niewolnikiem,dlatego dbają o odpowiednią „edukacje” młodego pokolenia poprzez „wartościowe” i „pouczające” programy w tv,radio i „edukacje” w tzw.szkołach.

  4

  1
  Odpowiedz
 14. Podobno w tym roku decyduje kolejność zgłoszeń, a nie wynik z matury.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Świetnie się składa, bo mamy alternatywę dla studiowania. Obecnie prowadzimy nabór na taśmę do naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Posprzedawaj na gumtree wszystkie podręczniki, długopisy, biurko, lampkę, krzesło. Bierz trzy stówy do łapy i pędź do nas złożyć CV. U nas nie ma miejsca na mięczaków-gryzipiórków. Studiów nie trzeba. Jest za to ostre męskie jebanie, które zrobi z ciebie mężczyznę, i nie będziesz już pisał, że jesteś prawiczkiem.

  1

  2
  Odpowiedz
 16. Jebać studia. 3/4 kmiotów idzie bo znajomi mają to oni też muszą mieć papierek.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Sorry ale musisz być głąbem albo za wysoko celujesz.Pewnie nie chciało Ci się uczyć i wolałeś za dupami ganiać.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Skoro dzisiejszą maturę zdałeś słabo, to co zawiodło? Kredek zapomniałeś wziąć na ten arcytrudny egzamin?! Ciesz się, że masz maturę i do roboty, po co ci studia? Jakby mógł cofnąć czas to bym został elektrykiem, spawaczem czy innym murarzem. Pierdoliłbym studia.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz