Stagnacja

Mam już dość tej chujowej stagnacji. Tylko siedzenie, praca, studia i nie można jeździć po świecie. Państwo przywiązuje do miejsca. Wlepia mandaty za picie piwa w parku i za wszystko co się da. Choć miej prądu się zużywa to płaci się większe rachunki tak samo jak za wszystko inne. Płace się nie zmieniają. Przez to ledwie starcza na życie. Co to jest w ogóle żeby człowiek był tak zniewolony. W każdy aspekt życie miesza się te państwo-biurokracja. Nie jesteśmy już ludźmi tylko konsumentami płacącymi za rzeczy, które nie są potrzebne, pieniędzmi, których nie mamy. Przez całe życie. Po co!!!!!!!!!!!!!

37
63

Komentarze do "Stagnacja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A co za problem? Pakuj dupę w troki i wyjeżdżaj. Podróżować się da, zaufaj mi i nie trzeba do tego mieć wcale dużych pieniędzy. Mandaty-pierdol, nie płać. Ale z ogólnym wydźwiękiem posta masz rację… niestety:(

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mam tak samo i to samo myślenie. Cóż, pewnie można jeździć po tanich kosztach, ale jak utrzymać ewentualny dom? Jak się zarabia tysiaka hahahaha. Chyba ruch hipisowski, autostop i komuny wrócą i w tym systemie 😀 ALE nie frustruj się za szybko, jeszcze może się coś dobrego zdarzyć;)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. new world order …

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nic dodać, nic ująć. Masz rację…

  0

  0
  Odpowiedz