Stare dziady w robocie. Pt.1

Siemanko chujowicze. Moja hujnia to ten emeryt, z którym muszę pracować. Siedze z nim w pokoju/biurze w robocie przez te 8 godzin dziennie i żygać mi się chce na gościa. Sam nic nie robi i nie daje robić innym, bo ciągle pierdoli zza monitora do mnie o polityce. Kurwa codziennie o polityce. Czyta tylko te nagłówki w necie i się gotuje jak czajnik. Nawet nie klika w arykuły tylko starczą mu same klikbajtowe nagłówki. Gotuje się niesamowicie. Facet ma 65 lat i nie chce na emeryture iść. Partyjny jest w dodatku to mu pozwolili tak pierdzieć w fotel ile będzie chciał. Już samo to mnie wkurwia. On o niczym innym nie gada tylko o polityce. Potrafi jeszcze opowiadać jakie to ma duże rachunki za prąd, wodę i telefony… bo jebany ma kilka tych telefonów po chuj… Nie wiem. Opowiada ile miał dopłaty do centralnego ogrzewania. A ja siedze i patrze na typa i myślę sobie – no kurwa konsent idealny. Opowiada ile żarcia wyrzucił, bo już termin minął. Jebany ma w chacie dwie kurwa lodówki. Mieszka sam w 100 metrowym mieszkaniu. Opowiada, ze za prąd płaci 600 co dwa miechy. Za telefony 300 miesięcznie, a dla mnie to są kwoty gigantyczne. To jest chore zeby tyle bulić na to. I tak siedzimy przy tych kompach w pracy i ten mi takie historie rzuca. Czasem gość jest pomocny, bo jest mega opanowany i niesamowicie ciężko go zdenerwowac. Powiem nawet, że to chyba niemożliwe jest. Taki jest gośc opanowany. Chociaż tyle. Natomiast niesamowicie jest wkurwiający tym, ze ma odpowiedź na wszystko. Oczywiście kurwa jego jest zawsze mądrzejsze i lepsze. To już jest serio niefajne. Generalnie takie typy w robocie są ostro męczący, upierdliwi i totalnie zawracają dupę. Czekam aż wreszcie pójdzie na tą swoją emeryturkę. Moze wtedy wsadzą mi do pokoju kogoś z kim można o czymś innym niż o polityce. Chujnia generalnie póki co.

4
0

Komentarze do "Stare dziady w robocie. Pt.1"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal chuja. Długo, zajadle, z jękiem i chodzeniem łóżka, którym obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między rurki c.o. i piłuj.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Manipuluj drążkiem

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Duś gadziora

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kręć kogel mogel

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ściągaj maślankę

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ubijaj serwatkę

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Chluśnij z rynny

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Boże jaki ten nasz ojczysty język jest bogaty w słownictwo

   6

   1
   Odpowiedz
 10. Kupię grill chłodnicy do Luxgena Urx

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Żryj bób, groch, fasolę, czosnek, śledzia i popijaj wódką i flegaminą. Po czym wsiadaj do autobusu, siadaj koło młodej cizi i pierdź i chuchaj.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Młody gówniarzu ucz się od starszych i ich szanuj, bo życie minie jak pstryknięcie palcami albo jak machnięcie skrzydeł kolibra i ani się obejrzysz jak sam będziesz takim starym dziadem. Pomijając to, że masz wiele szans, aby nie dożyć.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Ojciec za mało łał cię po pysku.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Dużo używa mediów, to ma duże rachunki.
  Tak już jest. LOL!

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Mój kumpel też ma fiksacje tylko na jeden temat (nie polityka).
  Nie chce mi sie z nim gadac, bo nie mam o czym XD

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Przecież b. wiele ludzi czyta same nagłówki.
  Żadne odkrycie.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. 2 lodówki XD hahaha XD

  0

  0
  Odpowiedz
 18. „Opowiada ile żarcia wyrzucił, bo już termin minął”
  A ze mnie to się ludzie śmieją, gdy w lodówce mam perfekt poukładane pożywionko, jakbym puzzle układał xD
  Ale pies ich jebał, bo haj$u mi nie dadzą.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ja ci haj$u mogę dać, ale oczywiście nie za darmo, szu szu szu, fi fi fi, ku ku ku ;)))

   0

   0
   Odpowiedz
 19. Są w ogole 100m mieszkania?
  Największe mieszkania jakie jest mi znane Z OPISÓW to 70-80 m2. Są to mieszkanie 4-pokojowe.

  1

  2
  Odpowiedz
 20. A ty ile płacisz za prąd, wode, ogrzewanie, tel?

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Byczywąsa wam trzeba bo kurwa nie macie co robić i jeszcze liczysz że z kimś innym będzie można pogadać. Wy tam macie zapierdalać 8 godzin a kubki myć dopiero po 16.

  2

  0
  Odpowiedz
 23. „Sam nic nie robi” Pisz, gdzie pracujesz! Ja już trzeci dzień nie zrobiłem w pracy kompletnie nic i pewnie zaraz mnie wypierdolą. Chętnie porozmawiałbym ze Starszym Panem na różne tematy. W przerwach chętnie się zdrzemnę. Można u was chrapać? Taka praca odpowiadałaby mi. Może firma wam nie padnie, jeśli zatrudnicie jeszcze jednego nieroba.

  1

  0
  Odpowiedz