Starość vs młodość

Drodzy Chujowicze!
Nie to, żeby od razu i bezkrytycznie szanować starszych.
Zwłaszcza, gdy nie ma ku temu powodów, bo niejeden starszy człowiek niczego sobą nie reprezentuje, a siwy włos nie uprawnia do przyjmowania pokłonów.
Ale gdy jedna gówniara z drugą, zaczepia nieznajomą, starszą (na oko 50 letnią) kobietę i w niewyszukanych słowach każe jej spierdalać, najlepiej do trumny, to naprawdę chuj może strzelić na taka głupotę.
Kobieta ma 50 lat. Nie jest najmłodsza i swoje już przeżyła.
Jak każdy. Sukcesy i porażki. Ale przeżyła i jest cała. Nawet zadowolona z życia. Przebierała w chłopakach, potem się szczęśliwie zakochała, potem skończyła studia, zrobiła jeszcze dwa fakultety, urodziła dzieci, szczęśliwie je wychowała, zwiedziła co chciała zwiedzić i zbudowała dwa domy. Ma zajebisty pakiet doświadczeń, ma też pakiet finansowy, a tego, co dotąd przeżyła nikt jej nie odbierze.
Tymczasem dwie, spotkane w sklepie, śliczne nastolatki, bezceremonialnie zaleciły jej udanie się na cmentarz, bo przecież stara zdzira, zamiast psuć im humor nieograniczonymi finansowo zakupami, powinna przestać zabierać powietrze, położyć się do trumny i w ogóle stąd spierdalać!
A statystyka jest bezlitosna i krzyczy, że jest co prawda taka opcja, że te dwie nastolatki kiedyś zakochają się szczęśliwie, skończą studia, będą rozwijać się w pracy zawodowej, urodzą zdrowe dzieci i zdołają je wychować. Że stać je będzie na nieograniczone zakupy, domy i podróże. Maja na to wszystko w całym pakiecie 5 % szans.
Statystyka krzyczy, że pewien (na szczęście niewielki) procent młodych ludzi nigdy pięćdziesiątki nie dożyje, ale już duży procent dożyje jej w niewymarzonych warunkach.
Niestety, nie wszyscy doczekają się szczęśliwego związku, nie wszyscy doczekają się dzieci i nie wszystkim uda się te doczekane dzieci wychować.
Także ten…. Nie wiadomo jaka chujnia czai się za rogiem i nie warto szydzić z kogoś tylko dlatego, że jest się młodszym i siłą rzeczy w tej chwili (to tylko chwila) atrakcyjniejszym fizycznie.
To jakby żul przed budką lotto wysupłał grosik na zakład chybił trafił z nadzieją, że zgarnie fortunę, i śmiał się kogoś, komu się już udało.
Dziękuję za uwagę.

45
33

Komentarze do "Starość vs młodość"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mimo tego, że pisze pan już na samym początku, że: „[…] niejeden starszy człowiek niczego sobą nie reprezentuje, a siwy włos nie uprawnia do przyjmowania pokłonów.” to jednak demonizuje pan dzisiejszą młodzież i stawia w o wiele gorszym świetle niż ludzi starszych. Nie przeczę, że dzisiejsza młodzież potrafi być bezczelna, ale moim zdaniem, jej poziom (bezczelności) jest taki sam jak np. 30 czy 40 lat temu. A skąd to wiem, mimo młodego wieku (21 lat)? A stąd, że już nie raz spotkałem się z chamstwem i bezczelnością ze strony osób mających po lat 60, 70 czy nawet 80.
  Zastanawia mnie, skąd te nagłe obserwacje „złej młodzieży”? Wydaje mi się, że po prostu dawniej nikt nie zwracał na to uwagi na takie głupoty i takie zachowania były normalne. Teraz zaś przyszedł czas na analizowanie wszystkiego i wyszło „szydło z worka”. Niestety, trafiło na moje pokolenie i to ono jest tym złym.
  Uważam że przytoczona sytuacja nie powinna się wydarzyć i tylko w tym miejscu się z panem zgadzam.

  PS: Skąd pan wziął te statystyki?
  PS2: Przepraszam za składnię, ale jest już późno.

  1

  4
  Odpowiedz
 3. Jezus zbawicielem?

  0

  2
  Odpowiedz
 4. „Niestety” HA HA HA… Oj jaka szkoda, że nie doczekam tego cudu życia jakim jest powołanie dzieci na ten popierdolony świat. Jaka szkoda, że nie doczekam wieku, w którym wszystko mnie będzie napierdalać. Jaka szkoda, że nigdy się nie dowiem co to miłość. Ojj jaki ja biedny, co ja teraz pocznę 😉

  6

  5
  Odpowiedz
 5. Te gówniary też będą kiedyś miały 50 lat, patrząc jak młodzież jest coraz bardziej chamska, mają duże prawdopodobieństwo, iż zostaną jeszcze gorzej zbluzgane. Karma zawsze wraca. A ty się tak nie przejmuj, buractwa i cebulactwa w Polsce nie da się całkiem uniknąć, czasem musisz się z tym zetknąć. Taki kraj.

  9

  3
  Odpowiedz
  1. Mówiąc karma wraca amsz na myśli to,że pies albo inne zwierze je zwróci?

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Dawno nie czytałem tak mało składnej chujni.Chodziłeś do szkoły specjalnej czy jesteś po paru głębszych?Chuj wie o co chodzi.Nie wiadomo co to za nastolatki,gdzie to było i ogółem 50 lat kobieta to jeszcze nie babcia.Ponadto o co chodzi że one mogą sobie robić nieograniczone zakupy?Jakiś bon mają?Paszport Polsatu?A może chodziło o zakupy nieorganiczne?

  6

  3
  Odpowiedz
 7. o co ci chodzi? jestes tą kobieta 50letnia?

  2

  1
  Odpowiedz
 8. ale popierdolona chujnia, jesteś jebnięty autorze, nienawidzę takich 50-letnich bab 🙂 za co szanować, za to że jej się życie udało? Nie każdemu się udaje człowieku. Widać że jesteś ograniczony

  5

  5
  Odpowiedz
  1. Głupot takiego durnia jak ty jeszcze nie czytałam,,ubolewam, że to zrobiłam ty „poukładany” życiowy cepie.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Aaaa, idź bo pierdolisz

  3

  2
  Odpowiedz
 10. Ale powiedz mi czemu wrzucasz wszystkich do jednego wora? Każda młodzież jest zła? To tak samo jak ja bym teraz napisał, że starsi ludzie nie mają kultury. A wiadomo, że większość ma, oprócz patologii. Także ten…

  2

  1
  Odpowiedz
 11. Skąd u Ciebie tyle jadu? Tylko 5% szans, że małolaty będą tak cudowne, tak idealne i tak dobrze uposażone materialnie jak Ty? Widzisz swój sarkazm? Dlatego nie lubię kobiet po 50-tce. To pokolenie wyjątkowo wredne i złośliwe.
  Tak, rozumiem. Gówniary zachowały się bezczelnie. Miałaś prawo zdenerwować się. Rozumiem, gdybyś je tu zwyzywała, nawstawiała siarczystych, mesiowych epitetów. Po to jest chujnia. Na koniec podsumowała jaką to młodzież teraz mamy.
  A Ty sprzedałaś w kulturalny sposób swój jad i sarkazm.
  Pamiętaj, wszystko mamy tylko na chwilę, nie tylko urodę i młodość. A nieograniczone żadnym limitem zakupy szczęścia nie dają, czyż nie?
  Nie pozdrawiam.

  4

  4
  Odpowiedz
 12. No niby wszystko fajnie, ale co było większym problemem, chamskie potraktowanie kobiety przez głupie gówniary, czy uderzenie w jej majestat wizerunkowo ekonomiczny. A gdyby kobieta ta nie posiadała fakultetów, listy miłosnych podbojów długich niczym papier toaletowy, gdyby się szczęśliwie nie zakochała, gdyby dzieci się nie doczekała, była spłukana i na życiowym zakręcie – to wtedy co? Bardziej by na obelgi zasługiwała? Coś mi nie gra na tym obrazku.

  10

  1
  Odpowiedz
 13. Za co Te pi.. Minusy ????
  Nikt nie ma prawa wyzywac starszych, slabszych, biedniejszych I bezbronnych!!!

  5

  4
  Odpowiedz
 14. Byles w szkole? Nie nauczyli cie redagowac tekstu tak, zeby czytajacy cos zrozumial? A moze faktycznie nie miales nic do przekazania.

  4

  3
  Odpowiedz
  1. Odezwał sie profesor z uniwersyteta

   2

   2
   Odpowiedz
  2. Pisze się „redagować tekst” lub „redagowania tekstu”. Jak już musisz kogoś pouczać to sam czytaj co piszesz. A z tym rozumieniem tekstu, cóż …
   Znasz powiedzenie o kiepskiej baletnicy i rąbku od spódnicy? NieAutor

   0

   1
   Odpowiedz