Starsi ludzie w Polsce

Taka chujnia to żadna chujnia w przeciwieństwie do innych, niemniej do rzeczy. Dlaczego starsze osoby w Polsce są tak przyjebane umysłowo? Trochę zwiedziłem świata, głównie Skandynawię i tam staruszkowie są na ogół bardzo fajnymi, otwartymi, uśmiechniętymi osobami, interesują się nowymi rzeczami, nie łażą do kościoła bez przerwy, czytają książki, chcą coś robić konstruktywnego, A w Polsce?? to jakieś ograniczone umysłowo squrwysyny, które najchętniej by ci przyjebały, żadnych zainteresowań, łażą kurwa tylko do tego kościoła, po czym napierdalają nierealne ploty o wszystkich wokół. Nie ogarniają totalnie Internetu, mimo że przeżyli komunę to i tak łykną każde możliwe gówno z TV, nic kompletnie nie wiedzą o świecie współczesnym, bo mają za mały mózg czy ki chuj. Konto w banku, albo internetowe to dla nich totalna abstrakcja. I niech mi nikt nie wmawia, że to jest kwestia kasy, bo takie rzeczy są dziś albo za darmo albo bardzo tanie, zresztą w Skandynawii starsi na ogół też skromnie żyją, bo drogo jak cholera, nieraz dzieci im muszą pomagać. Chujnia o tyle, że z bardziej pozytywnym nastawieniem wszystkim by żyło się w tym kraju lepiej pośród codziennej chujozy. Mam nadzieję , że młode pokolenia będą normalniejsze z większym luzem i IQ. Pozdrawiam.

112
33

Komentarze do "Starsi ludzie w Polsce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo ich emerytury pozwalają tylko na wegetację

  31

  2
  Odpowiedz
  1. Młode pokolenie z większym IQ? Optymista, kurwa… Przecież te debile dzisiaj nawet przez ulicę nie potrafią przejść z tymi ryjami w srajpodach… To będą dopiero zjeby.

   27

   3
   Odpowiedz
  2. To dlaczego nie wypracowali sobie lepszych/nie zaoszczędzili/dzieci ich nie utrzymują? Całe życie słyszę to pierdolenie, że trzeba mieć dzieci, jak widać dzieci nie utrzymują na starość tylko się wegetuje?

   9

   3
   Odpowiedz
   1. Dzieci nie utrzymują. Prawda jest taka, że rodzice pomagają dzieciom finansowo chociaż sami mają niewiele.

    11

    2
    Odpowiedz
   2. Oszczędzać, kiedy są dzieci, a dochody nie duże nie jest tak łatwo. Dziecko rośnie i wciąż potrzebuje nowych ubrań, nie muszą być bardzo drogie, ale takie, żeby się w szkole nie czuło gorsze. Stomatolog, bo w szkole czy przychodni nie leczą dobrze (często tak jest) i gburkowate baby. Odłożysz trochę, a tu wakacje i co? Nie pojedziesz choćby na tydzień w prywatne kwatery, będziesz dzieci w domu trzymać z kluczem na szyi całe lato? A dodatkowy angielski, żeby sobie lepiej radziło w szkole czy basen z grupą i trenerem bo inaczej tylko się tapla w wodzie jak w wannie, i wiele innych wydatków. Człowiek inwestuje w dzieci, żeby miały możliwie dobry start i gdzieś po cichu liczy na to, że pomogą na starość, ale niestety, różnie z tym bywa. Znam przypadki, że dorosłe (30-40 letnie) „dzieci” naciskają na starych rodziców, żeby brali kredyty. Bo dom budują, bo samochód stary, bo nowe dziecko… Łatwiej oszczędzać jak się samemu dla siebie zarządza swoją kaską. Ja nie żałuje, że mam dzieci, szanuję też tych co nie mają. Jeden i drugi sposób na życie ma swoje dobre i złe strony.

    11

    0
    Odpowiedz
   3. Oj glupiś….
    Zaoszczedzili sobie tylko komuna i zmiana ustrojów ich okradla…

    6

    0
    Odpowiedz
    1. A komunę i zmianę ustrojów kto spowodował? Tamto pokolenie.

     2

     1
     Odpowiedz
     1. Dokładnie tak

      0

      0
      Odpowiedz
 3. Młode pokolenia natomiast albo zatracają kontakt z rzeczywistością albo przechwytują cechy swoich przodków. Tutaj nigdy nie będzie lepiej i nie ma co się oszukiwać nawet.

  25

  4
  Odpowiedz
  1. A nasi przodkowie to kto? Dzisiejsi emeryci

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Dlaczego? Dlaczego? BO to katolskie miłosierdzie bliźniego. W moim życiu takie religijne klępy też nabruździły. Przez jedną straciłem najlepszego kumpla, która naopowiadała różnych głupot. To katolskie faryzeuszostwo, zgorzknienie, bieda, większość to klasa robotnicza więc niska inteligencja itp.

  15

  13
  Odpowiedz
 5. Młodsze pokolenie zjebanych konsumpcjonizmem i materializmem pojebów będzie lepsze? Za 20 lat te wychodowane na smartfonach i TV miernocie zombie bez mózgu to starych i niepotrzebnych zamkną w domach starców a biednych wyślą do dzielnic smrodu i nędzy żeby nie psuli wizerunku japiszonowskiego świata.

  29

  4
  Odpowiedz
  1. o czym ty pierdolisz ? nie znasz tego pokolenia, chyba że z TV, bo się nie otwierają przed tobą

   1

   4
   Odpowiedz
   1. Znam znam cebulaku marny. Wnusio do babci nie przychodzi całe lata to jeden z przykładów. KOlejny „wygryw” z srajfonem w ratach na 3 lata co zna życie z „Trudnych spraw” i „9 miesiąca”.

    3

    5
    Odpowiedz
  2. O nie używają technologii, lepiej wyłącz to urządzenie. Czy ty naprawdę myślisz że każdy nie zauważa swiata poza tym? Śmiem twierdzić że więcej przegrywów z tej strony nie wychodzi na dwór

   3

   2
   Odpowiedz
 6. A czego sie spodziewałeś po potomkach niepiśmiennych chłopów, po potomkach zahukanych robotników i gospodyń? Komuna wyzwoliła od panadziedzicowego folwarku, dała wolność a więc uznali że wolno im robić co chcą. A jak ta wolność wg. prostaka wygląda? Ot kto silniejszy i bardziej pyskaty ten lepszy. I tak wychowali swe dzieci, później tamci swoje i tak wychowują do dziś. Skąd te agresywne dresy, te agresywne Seby, kibole? Komuna dała szkoły choćby podstawowe, zawodowe ale kultury już nie uczyli bo gloryfikowali „klase robotniczą”. Więc ta klasa robotnicza jest jaka jest a tej klasy jest większość. Wystarczy obejrzeć film pt. „Chłopi” albo przeczytać książke i jest jasne skąd to sie wzięło. Tam jest pokazane wszystko. Potomkowie chłopstwa i jest jak jest.

  26

  7
  Odpowiedz
  1. A ci po stydiach nie pija , nie pala , nie pierdza co buraku? Poczytaj troszke jak ten kulturalny zachod podbijal inne swiaty

   1

   3
   Odpowiedz
   1. Ty bucu co ma wolackie chamstwo do tego że „zachód podbijał inne światy”. Święta wolska ciemiężyła Bałtów, Mołdawian do spółki z Węgrami, Ukraińców…niedobrze mi sie już robi od tego „świętego” mesjanizmu i cierpiętnictwa, zrzucania wszystkiego co najgorsze na innych.Podbijał po to aby mieć tanich niewolników tylko lepiej nie czytaj bo jakby wyszło że to w imie „jedynego boga” to powiesz że żydy nagonki robią.

    3

    0
    Odpowiedz
   2. Buraków to w rodzinie prawacki zerowcu szukaj. Te wasze mękolenie to już nudne jest. Liczy sie to co teraz a nie to co było 400 lat temu. Tam cywilizacja a tu ciągle ciemnota.

    2

    1
    Odpowiedz
 7. Ci ludzie przeżyli dzieciństwo i młodość w strasznych czasach wojny i komunizmu za Stalina. Bałeś się kiedykolwiek o swoje życie? O najbliższych? Oni mieli to na co dzień. To ma prawo wpłynąć na psyche. Potem też bieda i walka o przetrwanie. I ciągle tylko obietnice, kolejne przemiany i niespecjalnie na lepsze. U nas, niestety często dzieci nie pomagają bo albo same nie mają, albo mają rodziców gdzieś. Teraz, w nowej rzeczywistości, mogą tylko popatrzeć jak żyją inni. Oczywiście, nie wszyscy są zgorzkniali czy źli. Ja tam znam i sympatycz- nych, pogodnych starszych ludzi. Pracuję w pobliżu oddziału MOPSu, gdzie od dłuższego czasu dużo się robi dla seniorów: spotkania, wycieczki, zabawy taneczne, zajęcia plastyczne, śpiewanie, kursy komputerowe, gimnastyka, Uniwersytet Trzeciego Wieku. Wszystko bezpłatnie. Byś się zdziwił jak potrafią się śmiać i bawić. A Ty? Jesteś młody, a już taki zły i zgryźliwy. Co to będzie na stare lata? Co fajnego zrobiłeś ostatnio dla swoich dziadków? Są jeszcze dla kogoś ważni?

  33

  4
  Odpowiedz
  1. tak, bałem się o swoje życie, a ty nie pierdol

   2

   4
   Odpowiedz
   1. Gestapo cie ścigali czy SB?

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Pewnie Seba z tulipanem na Starym Rynku…

     2

     0
     Odpowiedz
  2. Jedyny komentarz, który czyta się bez przerażenia. Zapewne, jak głosi ludowa mądrość, starość Pany Bogu Się nie udała, ale ta „nieudaność” dotyczy wszystkich żyjących istot. W świecie zwierząt zazwyczaj litości nie ma i osobnik stary a więc słaby skazany jest na zagładę. To oczywiście wielkie uproszczenie, ale mniej więcej obrazuje panującą w tym świecie zasadę.
   Ale w naszym świecie istot rozumujących abstrakcyjnie, takie zasady raczej nie stanowią normy. Owszem jak we wszystkich dziedzinach życia społecznego zdarzają się patologie, ale stanowią one zdecydowany margines.
   Zaprezentowane tutaj postawy ludzi zapewne młodych pozwalają mi na wysnucie teorii, że właśnie kończymy zataczanie ewolucyjnego koła i niebawem znowu wejdziemy na drzewa.

   5

   2
   Odpowiedz
   1. Jak przejmie „wadzem” prawica, katole, nacjodebile to napewno.

    1

    1
    Odpowiedz
 8. Polska Rzeczpospolita Ludowa. Dziękuję, dobranoc.

  8

  5
  Odpowiedz
 9. Na większe IQ wśród nowego pokolenia bym raczej nie liczył. Społeczeństwo robi się coraz bardziej zidiociałe. W Polsce problem tkwi w mentalności. A tego tak szybko zmienić się nie da.

  25

  2
  Odpowiedz
 10. Jakbyś czekał tyle czasu w kolejce do lekarza i miał kilka chorób związanych z wiekiem, to byś tak samo gadał i wyglądał jak dziadki. Skandynawowie to może mają głowę do takich zajęć jak basen, książki i Internet, tuż po masażu na koszt państwa i wycieczce zagranicznej.

  19

  7
  Odpowiedz
  1. Ale w Bolandzie nie chcą Skandynawii bo tam jest socjalizm. U nas chcą kościoła, modłów, zapierdolu od świtu do zmierzchu bo im wmówiono że pracą całe życie ludzie sie bogacą. Chcą katolskiej ciemnoty, prawackiego zamordyzmu a nie lewackiej bezbożności. Amen!

   8

   5
   Odpowiedz
  2. Do lekarzy chodzą żeby sobie pogadać a nie z powodu chorób.

   2

   1
   Odpowiedz
 11. Też mnie to kosmicznie męczy. Dupojęczydła, wszystko źle. Najgorsze, że to się udziela jak przebywasz w takim doborowym towarzystwie.

  7

  4
  Odpowiedz
 12. Wygoogluj sobie termin „Homo sovieticus”.

  6

  3
  Odpowiedz
 13. Dane Instytutu Statystyki KRK pokazują że mnij niż 45% katolstwa w PL praktykuje a w ostatniej dekadzie z KRK ubyło 2 mln. wiernych, co oznacza że jednak zmiany idą na lepsze.

  7

  5
  Odpowiedz
  1. Znalazł się „nowoczesny” ateusz, który zawsze musi pluć na kościół. ZAWSZE. Co z tego, że są inne, ważniejsze problemy, przecież wszystkiemu winien jest kościół. Czasami zastanawiam się, czy ta wasza zawiść do księży i kościoła, to nie jakaś choroba psychiczna.

   1

   1
   Odpowiedz
 14. Staruszek w Polsce ma rentę 1 000 zł

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Zgadzam się w 100%. Starsi ludzie w naszym kraju są zacofani i w większości przypadków zupełnie nie mają zainteresowań. Zachowują się jakby za chwilę mieli umrzeć. Dom, telewizja i nie wiele więcej ponadto

  12

  6
  Odpowiedz
 16. dokładnie i nie pieprzyć o szacunku dla starszych

  8

  9
  Odpowiedz
  1. co ? chcecie szacunek do starszych ?

   0

   1
   Odpowiedz
 17. Bo to w większości tępaki z podstawowym lub zasadniczym wykształceniem. Zjechane przez socialistyczny system. Świata nie wiedzieli, wyszli ze swoich drewnianych wiosek do betonowych bloków.

  17

  6
  Odpowiedz
  1. A wykształciuchy to myślisz że lepsi pod względem moralnym, etycznym, intelektualnym itp? Dostajesz na studiach tony książek i w praktycznym życiu bądź zawodzie nic z tego ci się nie przyda – czyli to samo co na zasadzie polskiego szkolnictwa od podstawówki do liceum/technikum gdzie nie potrafisz potem wypełnić PITu ani się ubezpieczyć, nie zapamiętujesz dat historycznych bo jest nacisk na zdawki tylko przemnożone x10. Niemniej niż te niziny społeczne jest zepsuta „elita narodu” na zmywak do Anglii – takiej znieczulicy jak na oddziale administracji UMCS ze strony „doktorów” nie spotkałem się chyba nigdzie, kochają jebać ludzi z uśmiechem na twarzy. To UBecy dostają wielotysięczne emerytury a ludzie normalni i w miarę moralni klepią biedę. Chore państwo jak wszędzie, ale blok wschodni to już przypadek specjalnej troski. Podziękować trzeba Marksowi bo wymyślił sobie kiedyś że trzeba przeprowadzić rewolucję terrorem i do dzisiaj znajdują się zlewaczeni głupcy którzy są w nim zaczytani i chcą być kulturalnymi piewcami jego idei. Przefarbowali się bo po upadku komuny na „postmodernistów” i „lewicowców”, reszta obsadziła stanowiska po znajomości i cacy.

   9

   0
   Odpowiedz
  2. Jaki socjalizm? Przecież mają 28 lat kapitalistycznej wolności i dobrobytu, świat stoi otworem, gdzie sie nie obrócisz tam „zagramanyczna” nazwa jest, Hameryka i hajlajf, samochody, komputery, konsole przecież o takie walczyli Polskie a teraz sie nie podoba? W 2004 roku weszliśmy do Unii, prawie 30 letnie konie żyjące u rodziców powyjeżdżały zarabiać pierwsze w życiu pieniądze zagranice, te wiochy, te zasrane mieściny w końcu zaczęly jakoś wyglądać i też sie nie podoba. Pluli na komune że bieda, granice zamknięte, paszportów nie dają a teraz granice otwarte, mogą jechać gdzie chcą a plują na unie że ich zniewala, ogranicza, wyzyskuje i nie ma suwerenności, wolności czy czego tam jeszcze.Problem jest gdzie indziej. W głowach. Ta martyrologia, to męczeństwo, memento mori, kult cierpienia, umierania,pomników, grobów, porażek………połączenie homosowietikusa z mentalnością niewolnego paroba przypisanego do ziemi. To jest jak choroba której nie wyleczysz, jak schizofrenia. Teraz cofamy sie wstecz. Nacjonalizm, katolstwo, pseudopatriotyzm, homofobia, ksenofobia a to dzięki temu że ciemny lud jest niereformowalny.

   10

   1
   Odpowiedz
   1. Po pierwsze nadal mamy socjalizm, tyle że za zapyziałej komuny była gospodarka cetralnieplanowana, a teraz jest wolnorynkowa! Zresztą socjalizm jest w całej Unii. A jeśli chodzi o cofanie wstecz, to do tego dążą wszelkiej maści LEWICOWE ruchy pełne wariatów, którzy w ogłupianiu ludzi są mistrzami. Na szczęście lewactwo powoli upada i ludzie zaczynają samodzielnie myśleć. A jak tak tęsknisz za swym komunistycznym krajem, to wynocha na Kubę.

    0

    1
    Odpowiedz
 18. Zgadzam się w 100%. Powinno się powyrywać stare chwasty, albo przynajmniej odciąć od źródła finansowania, ale w tym drugim przypadku mogą być protesty. Starzy ludzie w Polsce to wyłącznie obciążenie dla społeczeństwa. Nie dość, że są niemili, to: 1. Nie pracują. 2. Obciążają niesamowicie ZUS, pobierając emerytury i gigantyczne świadczenia na leczenie, 3. Zajmują miejsca w szpitalach i przychodniach. 4. Blokują nieruchomości, często w atrakcyjnych częściach miast. W dodatku to właśnie tamto pokolenie zbudowało obecny chujowy system. To oni stworzyli system emerytalny w postaci piramidy finansowej, gdzie nie ma żadnego kapitału. Oni stworzyli państwową służbę zdrowia i komunę. A my na nich tyramy. Niech piją to całe piwo, którego nawarzyli. Zabrać im majątki, przepisać na nich cały dług publiczny, obciążyć wszystkimi chujowymi ustawami, władować na Bałtyku na ponton i wypierdolić do Szwecji. Niech ich tam przyjmą jako uchodźców, kwaterują, leczą, zmieniają pieluchy, karmią. A u nas świeży oddech młodości.

  10

  30
  Odpowiedz
  1. O ja pierdolę, takiego zjeba dawno nie było na Chujni. Blokują nieruchomości…Ty kurwa koleś daj jakieś dane, jak cię dorwę to cię zajebię gołymi rękami, przynajmniej psy będą miały co żreć, chociaż mogą dostać sraczki po mózgu… Twoja matka musiała się nieźle śniegu nażreć żeby takiego bałwana spłodzić. A mogła się kurwa wyskrobać…

   13

   2
   Odpowiedz
   1. Dane? Chłopie, wyjdź na ulicę w centrum Katowic, to zobaczysz mnóstwo takich, co zajmują tam całe kamienice.

    1

    2
    Odpowiedz
  2. Ale Ty głupi jesteś ! Aż strach się bać

   4

   0
   Odpowiedz
  3. Ale zdajesz sobie sprawę, że będziesz kiedyś stary?

   8

   0
   Odpowiedz
   1. On jest za głupi żeby zdawać sobie z tego sprawę.

    2

    0
    Odpowiedz
  4. Rodziców już wypierdoliłeś w stronę Skandynawii?

   7

   0
   Odpowiedz
  5. Jakiego źródła finansowania? Właśnie przez takich zjebów jak ty żyje nam się w Polsce źle. Typowy wyborca Platformy Obywatelskiej.

   2

   1
   Odpowiedz
   1. Tu autor – głosowałem i popieram PiS. Sram na PO. Powywieszałbym.

    0

    2
    Odpowiedz
  6. Ale cię pojebalo. Odstaw dopalacze!

   3

   0
   Odpowiedz
  7. Kolo ma trochę racji. Obecni emeryci stworzyli taki świat i takie warunki jakie mają i mamy my wszyscy. Tamto pokolenie powinno za to odpowiedzieć a my zacząć z czystym kontem a nie z długami i pod butem Zachodu. Przecież nasze dziadki to nie tylko partyzanci dzielnie walczący za Ojczyznę ale też wszelkiej maści partyjniacy, ubecy, zomowcy albo po prostu bierni obywatele, którzy mieli wyjebkę na otoczenie i pozwolili na taki świat. Bilans jest taki, że choć byli też w tym pokoleniu ludzie szlachetni, to większość, większą siłę stanowiły szumowiny. Przecież to nie UFO zbudowało Polskę powojenną, ale tacy czy inni ludzie, Polacy. Obecna Polska jest odbiciem wartości, które reprezentowało tamto pokolenie. Zbudowali chujowy system emerytalny i zdrowotny, to mają chujowe emerytury i opiekę zdrowotną. Zadłużyli i rozkradli państwo, to mają długi. Przecież nawet jeszcze teraz wciąż u władzy dominują stare ramole z tamtego pokolenia. Owszem, teraz zaczynają się czasy dla nas. Co my zbudujemy, to będziemy mieli. Czy zadbamy o naszą przyszłość, o kraj, o wychowanie dzieci, o więzi międzypokoleniowe – to nasza sprawa. A stare ramole niech się pierdolą ze swoimi roszczeniami i niech konsumują to, co stworzyli.

   4

   3
   Odpowiedz
  8. kurwa umarłam ze śmiechu dzięki 😀 !!! jestes niesamowity !!! 😀

   0

   0
   Odpowiedz
  9. ty tak na serio? nie wierzę…

   0

   0
   Odpowiedz
 19. Zgadzam się w całej rozciągłości

  2

  1
  Odpowiedz
 20. Tak samo jak starzy pracodawcy. Marudza, że nie ma kto na emerytury zapierdalać a jak młody człowiek przyjdzie bez doświadczenia to wolą zatrudnić gościa po 40 niż uczyć młodych. Większość z nich uważa, że młody człowiek to tylko do roboty fizycznej się nadaję za 1500 zł na miesiąc i tyle.

  9

  3
  Odpowiedz
  1. No bo to prawda, synku…

   1

   5
   Odpowiedz
   1. Tak to sobie możesz mówić do swojego gnojka zagluciałego w domu dziadziusiu.

    4

    0
    Odpowiedz
  2. Po 40 to dla ciebie stary? To ile ty masz lat? 14?

   3

   0
   Odpowiedz
   1. To był przykład. Jesteś jak widać przykładem zacofanego polaczka tak jak w tej chujni ;).

    1

    1
    Odpowiedz
 21. TyChuju tez bendziesz stary & i hope u get DELETE when u need an UPGRADE . Screw u millenial trash . U are a stupid fuck & it would be a pleasure to kick u in the face so u learn whatu bubblingabout , Bjatch .

  4

  4
  Odpowiedz
 22. kurwa ale jesteś pojebany

  4

  0
  Odpowiedz
 23. A ty pokurwiu ! Tu wymoczku ! A ty jak tam jestes !??? Nie masz Matki ? Ojca ? Babki ? Dziadka ? Ty kurwiu jak Pallas Atena wyskoczyles Zeusowi z glowy ??? Ty skurwesynu pokemonie ! Bo sie Dziadek na twojej ” technologii ” nie zna ??? Bo tego albo tamtego nie obsluzyl . Ty aborcjo niedokonczona pare lat temu !!! TY TEZ bedzies stary i TEZ ci sie guziki od kompa pogubia . Zycze ci bardzo niespokojnej starosci ( i mlodosci tez ) jestes bezwartosciowa szmata . Fuck off & die .Die !Just die .

  6

  3
  Odpowiedz
 24. To ja muszę bronić starszych ludzi. Akurat moi dziadkowie i te osoby na emeryturze jakie znam. Są całkiem ogarnięci umysłowo i trzeźwo oceniają sytuację, ale może wśród takich się obracam. Z internetem są na bakier, ale po co im to ? Są zadowoleni z życia. Ciągle chcą odkrywać, podróżować. Właśnie na stare lata. Oczywiście w Polsce. Kasy mają różnie, ale stać ich na to.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Dokładnie, koleś jest chyba pojebany umysłowo, albo zwykły tępak co ledwo czyta po „liceum”. We łbie się nie mieści, że takie ścierwo może chodzić po ziemi no ale cóż, to gówno ma teraz 20, może 30 lat, inteligencję ameby, zleci mu do 40, na wypracowywaniu tego swojego dobrobytu, zaniepokoi się pod 50tkę, że coś kurwa z tymi jego oszczędnościami i tymi jebitnymi perspektywami nie tak, po drodze wyrucha go z kasy system albo jakiś cwańszy od niego głupek i ani się obejrzy jak będzie po 60tce, marząc, że już za chwilę los jego się odmieni. A wtedy znajdzie się jakiś młody dynamiczny w chuj kretyn co powie mu, żeby zwolnił nieruchomości, sam płacił za leczenie (mózgu to będzie parę milionów euro) a najlepiej żeby wypierdalał do Szwecji albo jeszcze lepiej do piachu. Ot, polska rzeczywistość. Jak to ktoś zacny wyżej napisał, tej mentalności skurwysyńskiej się tak łatwo nie zmieni… Póki co koleś wsiadaj do swojego golfa i zapierdalaj 180 bo przepisy są dla frajerów…

   3

   1
   Odpowiedz
 25. Dokładnie. Moja stara z wiochy zabitej dechami a stary tak samo. Oboje są pojebani do kwadratu. Jak byłem mały to słyszałem jak mówił ten to głupi, tamten głąb. A sam kurwa był wyrobnikiem na kolei a matka z wiochy interesowały ją ciuchy. Na chleb nie miała ze skarbonki zabierała i nie oddawała. Stary był rok w iraku to jej kupił szpulke złotej nitki. Dolarów zarobił i chuj mu z nich zostało. Balcerowicz mu zezarl. A stary w tym iraku kupił se radio do auta…. którego nigdy nie kupił jak wrócił…i do tego auta kupił se elektryczną pompę do opon. Kurwa czaicie? Pojeb do kwadratu. Potem kurwa bylem na studiach lata 1995-2000. Ciągła bieda. A stara na szmaty miała. No i zachowanie: bluzgi dzień w dzień. Jak jej nieraz przypomne co robila to udaje głupiego. Stary to samo stekal ze chyba umrze jak mial 40 lat i obiecywał że jak skończę szkołę to odejdzie.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. To ty teraz na złość weź się powieś…

   0

   1
   Odpowiedz
 26. Trzebabylo przezyc okupacje i komune to zobaczylbym jaki bylby z ciebie nowoczesnik.. chlopie na Polska mentalnosc zdzialalo wiele czynnikow. odpusc. a od kosciola wara.. jesli sam nie wierzysz – nie krytykuj innych bo polska wiara ostala sie ostatnia chyba na swiecie

  0

  1
  Odpowiedz
  1. A co pojebie przeżyłeś okupacje? Wiara czyni cuda już to słyszałem… Przez takich debili jest chujnia w Polsce!! kurwa tępe chuje zrozumcie wreszcie że to Rzym wprowadził ta religie kurwa 2000 lat temu… eh kurwa ah te pojeby śrut

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Nastepny skurwysyn co zaslania okupacja.Acoz ty kurwo robiles za okupacji szmalcowniku?
   Ciagles pale z polykiem w gheccie.

   0

   0
   Odpowiedz
 27. Nie wiem czy Polska jest jebanym precedensem na mapie i czy ludzie mieszkający w Polsce maja tak mały światopogląd,zapewne nie wszyscy … Nawet nie wiecie czy jesteście do końca Polakami bo kurwa tyle się nacji przejechało po Polsce…Jebany Gruzin robił co chciał w jebanej Rosji zresztą na Ukrainie i innych państwach Bałtyckich Też.Więc kurwa na co ta jebana nienawiść?Bo jebana komuna w Polsce była? a kto do tego dopuścił jak nie Polacy… Chuj w dupska tym wszystkim komunistom tym zdechłym i tym co jeszcze żyją!!

  1

  0
  Odpowiedz