Starsze Panie

Chujnia mnie dopada jak widzę te starsze panie a’la biznesswoman. Dupę wyżej ma jak sra. Każdego napotkanego na swojej drodze człowieka traktuje jak ścierwo. Dupą się dorobiła a teraz wielka Pani. Wiadomo że są i kobiety które swój dorobek zawdzięczają wiedzy i ciężkiej pracy. Ale jest też spora grupa kurew które zadzierają nosa. No ok. Rozumiem że macie kasę i możecie na wszystko sobie pozwolić, ale to nie uprawnia was do poniżania biedniejszych! Drodzy chujowicze ile to razy byliście świadkami jak taka Pańcia zjebała np. Kasjerkę w sklepie jak szmaciarz konia? Byłam świadkiem jak kazała wezwać kasjerce przełożonego, bo ta nie chciała rozmienić jej 100zł bo nie miała. O ich zachowaniu np. po alkoholu już nie wspomnę. Pracowałam w restauracji. Oj co tam się działo… Chujnia i śrut. Brawa dla DAM.

90
79

Komentarze do "Starsze Panie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Takie baby to trzeba po cichu jebnąć w yen jej pusty łeb cegówką to może.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Napompowanych histeryczek i neurotyczek nigdy u nas nie brakowało, grubość portfela ani nawet poziom edukacji niewiele ma z tym wspólnego, kasjerki także bywają czasami opryskliwe.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Straszne Panie występować również w Kongo u Kali. Wrażliwa murzyn nieraz czuć zaszczuta przez niewybredny zachowanie od takie stare kocice. One stroić się w ekskluzywny skóra z hieny, piłować sobie zęby u kosmetyczka i smarować po twarz kremem z mrówkojada. (Taki krem kosztować mnóstwo paciorków, bo mrówkojad to groźna zwierzak a do tego być pod ochroną.) Straszne Panie zachowywać się jak żona wodza, pomiatać kulturalna murzyn i wyzywać go od czarnuchy. Nawet fauna w Afryka być zdezorientowany ich chamska zachowanie. Kali kiedyś na własna oczy widzieć jak Lew pompować taka Straszna Pani zamiast ona zjeść. Lew pomylić ona z samica od Kuguara z uwagi na brak kultury u ta Straszna Pani.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Palec grzebalec

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Sporą podgupę takich kobiet stanowią „żony szefa”, często bez wykształcenia, kultury i obycia. Ale kasa jest. A to dzis najważniejsze…

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Kali, ożeń się ze mną!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. a ja bym chętnie taką panią ostro zerżnął. oł łi

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Takie pizdeczki są najlepsze w pornosach to jest to co lubię taka dojrzała mamuśka mature bizneswomen och chyba zaraz dojdę.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dziane kurwy i tyle…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ulkę by pojechał w pupę tak konkretnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. „Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony.” Znasz? Ciekaw jestem, czy wiesz skąd ten cytat.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Pieniądze psują ludzi. Fakt znany tysiące lat temu, albowiem jest w piśmie ze prędzej wielbłąd czterogarbny przejdzie przez ucho igielnie niźli bogaty do nieba.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. stare p……..pieprzyć nie przejmuj się takie czasy, kapitalistyczne ,podziękuj Wałęsie on to załtwił

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Debilny wpis. Jestes zwyklym zazdrosnikiem. Zal ci dupe sciska. Wez sie do roboty, a nie produkujesz tu sraczke pisemna.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Do 14. Dla twojej wiadomości akurat na braj kasy nie narzekam. A Twój wpis jest tak mega inteligentny że czuję się poniżona hehe:-) nie wiesz co i po co skomentować to po chuj sie udzielasz złamasie?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Faktem niezaprzeczalnym jest że widzi się świnie dwadzieścia parę lat w furach na które normalny człowiek musi tyrać kilka lat to człowiek się zastanawia czym sobie „zapracowały” na majątek? A tam gdzie jest duża kasa tam i woda sodowa odbija. Osobiście tez mnie to wkurwia ale ja w przeciwieństwie do Ciebie potrafię się stanąć w obronie człowieka a Ty siedzisz jak mysz pod miotłą i wyżalasz się na forum.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Raz widziałem jak kobieta w nowym bmw darła mordę na bezdomnego.Nawciskała mu że śmierdzi i powinien leżeć w ściekach tam gdzie jego miejsce.Wyciągnąłem ją z tego samochodu i puściłem jej taką wiązankę że mało się nie popłakała.Wsiadła do samochodu i odjechała z piskiem.Na koniec dałem bezdomnemu 50 zł i poszedłem he he.

  2

  0
  Odpowiedz