Starzy mnie wkurwiają

Non stop kurwa to samo. Wszystkim się wydaje że to tylko takie pierdolenie, że sobie nie poradzę, a ja naprawdę jak tylko kurwa dostanę ten jebany dowód to pierdalnę drzwiami tak, ze kurwa przelecą przez framugę na wylot i mnie więcej nie zobaczą.
Przecież im kurwa nie pasuje nic. Mają wonty do tego, jakiego mam faceta, że za stary, że wpadniemy, przecież chuj im kurwa do tego, czy ja uprawiam seks i z kim jeśli w ogóle. Tym bardziej kurwa, że sama jestem wpadką, ale nieeee. Bo oni są idealni, bo tylko po ślubie…
Chodziłam kurwa do szkoły, od podstawówki mnie gnębiły jakieś skurwysyny, to źle, tamto niedobrze. Na czubku dupy staniesz i zesrasz się z wysiłku a i tak ci chuje powiedzą, że się nie postarałeś i że mogło być lepiej. Zmieniłabym szkołę, byłoby chujowo ale może nie aż tak. No ale nie kurwa, bo jakiś niedojeb umysłowy kiedys kurwa stwierdził, że osoby przed 18 rokiem życia trzeba do jasnej kurwy nędzy ubezwłasnowolnić, bo jak coś wymyślą, to to przecież nie może być dobre, stare niedojeby, którym się seksu bez gumki zachciało wiedzą lepiej co dla mnie do chuja wafla dobre.
Jak kurwa w końcu stwierdzili że coś jest nie tak i zanieśli ten jebany papier do innej budy, to kurwa było już tak zajebiście źle, że do tej pory kurwa do psychiatry raz w miesiacu zapierdalam po recepty. A i tak to kurwa chuja daje bo cały czas najlepszym rozwiązaniem wydaje się być podjebać sobie żyły. Przynajmniej by był do jasnej kurwy spokój z chujami kurwa.
Do tego wszystkiego nawet do moich znajomych się dopierdalają, nawet kurwa do nich! bo jak ktoś ma tatuaż, albo więcej niż dwa kolczyki to kurwa satanista napewno. Natanek, kurwa chujem myślał i tak mi się starzy urodzili.
A na to wszystko oczekuja kurwa WDZIĘCZNOŚCI I SZACUNKU!!! Przecież kurwa co ja mam do jasnej pizdy zrobić??!!! Nosz kurwa mać… KURWA, KURWA, KURWA. A wszystko dlatego, ze nie mam kurwa jebanego zalaminowanego papierka z chujowym zdjęciem świadczącym o mojej pełnoletności. Przecież te kurwa zjeby mnie chyba ubezwłasnowolnią jak ja już skończę te 18. KURWA! Jebane półtora roku jeszcze trzeba siedzieć z chujami pod jednym dachem, przecież ja ocipieję. Nawpierdalam się tych jebanych tabletek i tak będzie lepiej. Ludzie mówią że mam się leczyć. NIE KURWA! To moi starzy się powinni leczyć! Do jasnego chuja, ja pierdole, pizda, kurwa, cyce!

54
142