Stawianie cipki na piedestale

Witam was. Dostrzegam wokół mnie chujnię, wobec której nie mogę dłużej przechodzić obojętnie. Otóż żyjąc już 25 lat i obserwując nieustanną grę damsko-męską, niejednokrotnie samemu biorąc w niej udział, przeżywając różne wzloty oraz nieco częściej upadki pewna rzecz niemiłosiernie mnie wkurwia moi mili chujowicze. Dlaczego my jako faceci mamy już na samym starcie uwielbiać wszystkie kobiety, chwalić je i czcić? Dlaczego według odwiecznego i ogólnie przyjętego, niepisanego prawa każdy facet ma darzyć WSZYSTKIE kobiety szacunkiem i uznaniem, za sam fakt, iż są one KOBIETAMI? Przez to wielu facetów stawia cipkę na jakimś pieprzonym piedestale i czuje się w obowiązku niemal modlić do niej jak do bóstwa! Taka postawa jest chora i zniszczyła już wielu mężczyzn. Kobiety z powodu tego, że wiedzą iż mają w świecie szczególne prawa skwapliwie wykorzystują swoją pozycję do swoich podłych, egoistycznych i niecnych celów. To mnie kurwa frustruje! Tak, jestem FRUSTRATEM i apeluję do wszystkich mężczyzn- nie stawiajcie cipki na piedestale! Kobiety to nie bóstwa, lecz ludzie tacy jak my i nie musimy ich czcić, a jedynie pokojowo koegzystować z nimi w celach czysto prokreacyjnych. Pozdrawiam wszystkie feministki. Chujowicz Adaś.

40
86

Komentarze do "Stawianie cipki na piedestale"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Oceniłem tę chujnię na 1, a to dlatego, że opisana powyżej kwestia działa z korzyścią dla mnie. Ja nie stawiam cipki na piedestale – pomiatam kobitami, interesuje mnie tylko, co i gdzie można zerżnąć. I dzięki temu wygrywam w konkurencji z tymi, którzy o kobiety się troszczą. Wyrywam najfajniejsze dupy – piękne, inteligentne, o ciekawej osobowości, które jak to kobiety – w dupie mają tych troskliwych – i czołgają się za tymi, którzy mają je gdzieś.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. To po 1 wina zjebanych mediów które od młodości motały umysły jakimiś zjebanymi filmami o miłości a po 2 to wina samych kobiet, mi zawsze mamuśka mówiła że dziewczyn się nie bije nawet kwiatkiem, i każda dziewczyna, żaden koleszka nigdy! A wszyscy czciciele kobiet i ich praw liczą jedynie na jebanie, taka prawda.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Jestem kobietą i uważam, że masz sporo racji, używamy jakichś wytworzonych przez nas samych pojęć np. „Kobieta” i już sobie myślimy w głowie że należy jej się to czy to, musimy ją traktować tak czy tak, jest taka i taka. A tak naprawdę każdy człowiek jest inny a zarazem równy. Takie rzeczy jak ogólny szacunek i uprzejmość lub chociaż brak nieuprzejmość należy się każdemu niezależnie czy to baba czy chłop!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Ależ nikt Ci nie każe czcić kobiet. A szacunkiem masz darzyć każdego człowieka bez względu na to, kim ten człowiek jest. Ci mężczyźni, którzy specjalnie traktują kobiety, to albo tacy, którzy chcą w ten sposób coś osiągnąć albo dżentelmeni, którzy pamiętają, że to kobiety podejmują trud macierzyństwa i to kobiety są strażniczkami domowego ogniska i już samo przez to należy im się szacunek (takich facetów niestety jest coraz mniej). Bardzo mi przykro, że spotykałeś na swojej drodze kobiety, które Cię raniły.
  P.S. Jestem kobietą i uwierz- wolałabym być facetem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Do komentarza 1. Niestety,masz rację,kobiety są tak dziwne że latają za tymi którzy ich nie szanują.Ja zawsze staram się być dla nich miły,słuzyć pomocą itp. to co najwyżej mogę być ich kolegą,a tak to tkwię w samotności:( Ale trafi kiedyś kosa na kamień.Wy kobiety teraz latacie za takimi idiotami,potem weźmiecie ślub z nimi,i za parę latek okaże się że koniec sielanki,że maż się wami znudził,że bije,nie szanuje.Ale wtedy będzie już za późno na odwrót… Ale skoro same wolicie takich facetów-brutalów,ponieważ są bardziej atrakcyjni,nieprzewidywalni,niż jakiś miły facet którego nazywacie „ciepłe kluchy”,to już wasz problem

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Myslę że masz rację,a tak nawiasem ,przydałoby się sprzęgło do żuka

  0

  0
  Odpowiedz
 8. racja! Nasze penisy są tak samo cenne jak ich cipki!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No właśnie. Dlaczego mojej koleżance zawsze się wszystko lepiej w życiu udaje… Nawet jak policja ją złapie, to zawsze się jakoś wymiga. Ostatnim razem dała im w łapę i po sprawie. Ja jakoś nigdy nie mam takiego szczęścia, chociaż raz się zdarzyło. Ale chyba tylko dlatego, że złapała mnie na radar pani policjant 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie chrzań. Trochę kultury w stosunku do drugiego człowieka nie zaszkodzi bez względu na to jakiej jest płci. A skoro uważasz że kobiety są lepiej traktowane to chyba pominąłeś kwestię szukania pracy. Kobieta ma o wiele gorzej w tej kwestii.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie, no z tą penisą to przesadziłeś…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Oj chłopcy chłopcy przesłodkie 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 13. no tak, gentelman to gatunek który wyginął : )

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nie dość, że egoistyczne, wredne, chamskie to hipokrytki po części, szantażystki zdolne do większych okrucieństw wobec drugiego człowieka niż mężczyzna.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. gentelmani wymarli : )

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Gratuluję popełnienia bardzo dobrego posta. Z przyjemnością doczytałem go do samego końca.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. pierdolisz ! ja nie cierpię właśnie takich facetów -brutali tylko miłych, z którym mnie łączy pasja, to mój punkt wyjścia, w takim się zakochałam i jestem szczęśliwa, innym chuj do tego zwłaszcza jeśli sądzą że zasługuje na lepszego. Po co mi? Nikt ci nie kazuje czcić wszystkich a tylko tych którzy wg Ciebie zasługują na szacunek, bo nie każdy w dzisiejszych czasach zasługuje..i nie cierpię generalizowania ze względu na genre jaką jest płeć !

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Manipulacja kobiet włącza się powoli w ostatnich komentarzach… 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 19. To co, ile razy ci nie dała?

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Tylko pedał stawia kobietę na 1szym miejscu.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Wyluzuj człowieku, jestem kobietą i nigdy nie domagałam się jakichś szczególnych przywilejów tylko dlatego, ze jestem kobietą. Więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Sama wiem, że są przedstawicielki mojej płci które to skrupulatnie wykorzystują ale ja sama tego nie robiłam. Ale wiesz za co ci dałam 1? za trzecie zdanie od końca, ja nie jestem osobniczką stworzoną tylko do prokreacji i nic poza tym, tak jak facet nie jest tylko wołem do przynoszenia pieniędzy. Jesteśmy ludźmi, szanujmy się, wspierajmy się bez względu na płeć.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. sam jesteś cipka 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Dobrze mówisz! I on nie jest cipka on był po prostu trochę naiwny

  0

  0
  Odpowiedz