Stłuczka

Dziś spotkał mnie jeden z gorszych dni w moim życiu. Zawsze lubiłem jeździć samochodem i choć młodym to kierowcą byłem raczej niezłym. Dziś jadąc do Warszawy startując ze skrzyżowania jechałem za audi a8. Nagle dźwięk karetki, rzut okiem na lusterko z tyłu, patrzę przede mną hamuje, no to i ja daje po hamulcach, ale niestety moje się z tymi z a8 równać nie mogą. No i jeb, w sumie ledwo go dotknąłem, ale tak czy siak maskę mam lekko wgiętą, a i zderzak trzeba poprawić teraz. I najgorsze jest to, że teraz będę od wszystkich wysłuchiwał jak to zjebałem i jaki to ze mnie lamus choć tak naprawdę trudno mi tu wskazać moją winę – zareagowałem naprawdę szybko i nie jechałem z dużą prędkością.

50
75

Komentarze do "Stłuczka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bywa, każdemu się zdarza. Jeżeli rzeczywiście szybko zareagowałeś to po prostu nie dało rady inaczej.
  Nie słuchaj cwaniaków co wszystko wiedzą i umieją najlepiej, że zjebałeś, nie ma sensu.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. nie tylko reakcja się liczy ale opony, czy masz abs, jaką fakturę miał asfalt w danym miejscu, to że spojrzałeś w lusterko, czy jest wymieniany płyn hamulcowy. Można wymieniać elementy które zawiniły a i tak cię opierdzielą że to twoja wina

  0

  0
  Odpowiedz
 4. i teraz sluchajcie uwaznie wszyscy tylko kretyni jada komus na dupie bez zamiaru wyprzedzania jak sie nie zachowuje odstepu to tak sie konczy

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Nie przejmuj się. Grunt, że trzeźwy byłeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wiesz jakie masz hamulce, więc nie zachowałeś odpowiedniej odległości. Twoja wina ewidentna.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jak komuś wjechałeś w tył to twoja wina i nie pierdol tu głupot.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. …choć jestem młodym kierowcą….. to znaczy chujowym skoro masz dłuższą drogę hamowania od auta które waży 2 tony. Co ty, Tirem jechałeś ???

  0

  0
  Odpowiedz
 9. do tych o odległości… startowałem spod świateł. koleś miał samochód drozszy tak na oko 4-5 razy.Bez przesadzania… jak w takim razie mialem startowac? zaczekac az odjedzie tak na 10 metrów ?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. nie martw się, mi też się ostatnio zdarzyło. Na szczęście nie było nic widać z wierzchu (ale zaczepy zderzaka niestety się prawie złamały…)

  0

  0
  Odpowiedz