Strach telefoniczny

Boję się odbierać telefony z nieznanych numerów. Nie wiem dlaczego tak mam, po prostu jak nie mam kogoś zapisanego, to nie odbieram jak dzwoni i widzę same cyfry. To mi niszczy życie, bo przez to 2 razy straciłem szansę na lepszą pracę, nie dostałem wyników od lekarza i nie umówiłem się z kilkoma dziewczynami oraz przejebałem nagrodę w konkursie radiowym. Same straty. Muszę do psychiatry, może mi da jakąś tabletkę na głowę.

51
4

Komentarze do "Strach telefoniczny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trzeba usuwać przyczyny, a nie skutki.
  Zamiast do psychiatry, udaj się do jakiegoś call center. To głównie stamtąd pochodzą telefony z nieznanych numerów. Użyj bejsbola, noża, młotka… nie wiem, może nawet karabinu maszynowego, jeśli takowy posiadasz. W dupie mam to, że „mowa nienawiści” jest przestępstwem – mnie po prostu w chuj wkurwia cała ta banda namolnych sprzedawców, ankieterów i innych niewykwalifikowanych namolnych głąbów. Ich też mam w dupie, w CallBlockerze smartfona mam zapisane prawie dwieście numerów. Dwieście kurwa!!! Wypierdol to całe towarzystwo na tamten świat. Trzeba usuwać przyczyny.

  5

  0
  Odpowiedz
 3. Nie patrz na screen . Zablokuj . Ale , to nie pomoze . Ty sie boisz numerow , liczb , wzorow . Pewnie musisz do psycha.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie bój, stary, też mam podobnie. jak tylko widzę nieznany numer od razu się onanizuję. Najgorzej jest w autobusie bo już parę razy dostałem wpierdol, ale nie mogę za to. Tak mi pała staje na nieznany numer że to silniejsze ode mnie… Pozdro brachu.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. E nie pierdol. Ja odbieram wszystko i minimum trzy razy w tygodniu wygrywam jakiś chujowy ekspres do kawy czy żelazko. Oczywiście każę im wysyłać wszystko do pobliskiego domu dziecka. Tak tych telefonicznych kutasiarzy wtedy zatyka, że nie wiedzą co powiedzieć i szybko odkładają słuchawkę.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Dawaj numer!

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Ja zapisanych nie odbieram, ale nieznane prawie zawsze 🙂

  0

  0
  Odpowiedz