Straciłem 10 lat życia, pięknych lat…

Cześć, moje życie to pasmo porażek, moja rodzina jest dysfunkcyjna, bardzo dysfunkcyjna, wieczne krzyki, zaczepki, negatywy, przemoc, wiecznie jest tu źle, już będąc dzieckiem źle się czułem wracając do domu lecz jeszcze nie wiedziałem dlaczego. W życiu się to odbiło na początku tak że nikt mnie nie lubił, najpierw mnie izolowali rodzice dużo w domu, jak wyszedłem w wieku 6 lat można by powiedzieć po raz pierwszy na dwór to jak dzikus, ogromne braki społeczne. Ale zaraz? Czy zdajecie sobie sprawę co oznacza nie mieć kolegów w najważniejszej fazie rozwoju społecznego? To się nazywa TRAUMA… przeżyłem jako dziecko wieloletnią traumę i wiecie co mówili rodzice? Że taki się urodziłem…

Pierwszych kolegów poznałem jak miałem 13-naście lat, to było ciężkie patologiczne towarzystwo, zaczęła się trawka, alkohol, marihuana, papierosy w późniejszym czasie amfetamina i ładowanie w siebie już wszystkiego (…)

Dziś mam 24 lata, tak, właśnie rok temu się obudziłem… jestem czysty, czysty jak łza, rzuciłem nawet papierosy… Nawet nie umiem opisać, jak to boli, jak to bardzo boli kiedy człowiek widzi ile stracił, jak to boli kiedy się zaczyna widzieć swoją rodzinę, własne piętno wynikające z przeżyć w dzieciństwie na które nie mogłem mieć wpływu 🙁 Zajebiście to smutne jest… ; ( Wiecie ile jest takich rzeczy które się traci? WSZYSTKO… ; (

136
75

Komentarze do "Straciłem 10 lat życia, pięknych lat…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Spokojnie. Jesteś młody – dasz radę jeszcze wszystko naprawić. Wyobraź sobie, że też się niedawno obudziłam i uświadomiłam, że niszczę swoje życie. Tylko, że mnie nie można usprawiedliwić, bo robię to na własne życzenie. Moim zdaniem Ty już wygrałeś walkę i najgorsze za Tobą. Teraz może być już tylko lepiej, tylko walcz i uwierz w siebie. Czas to pojęcie względne, jeszcze zdążysz go nadrobić. Tylko się nie poddawaj. Trzymam kciuki 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 3. To jest chujnia. Współczuje kolego. Dopóki żyjesz i trzeźwo na świat patrzysz niczego nie straciłeś i wszystko przed Tobą.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Jestem z tobą mam tak całe życie jesteśmy męczennikami jak byłem w przedszkolu to już mnie bili miałem tak do 19 lat słabą psychikę zniszczyli mnie jak Mike Tysona ale teraz gdy trenuje na siłowni i boks mam siłę nie na widzę ludzi nie mam uczuć ja nie wiem co to miłość chcę czuć bul i zadawać bul ludziom tak jak oni mi kiedyś wzoruje się na Mike Tysonie bo jesteśmy z charakteru do siebie podobni.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   0

   0
   Odpowiedz
 5. jestem podobny do was oprócz 2. komentującego. najbardziej podobny do 1. bo z 3. różnie się tym że nie boksuję ale reszta się zgadza. Ludzie to najgorszy gatunek zwierząt na świecie. Powinien zostać zastąpiony lepszym

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Chciało by się powiedzieć, nie patrz w tył, idź dalej. Ale, niestety, wielkie traumy z dzieciństwa dobrze jest odrobic pod okiem dobrego psychologa. Jak u Ciebie z kasą? Za sesje trzeba płacić, ale warto. Można tak sie rozliczyc z przeszłością, żeby już nie bolało.
  Brawo za rzucenie używek! Jesteś silny. Szacun

  1

  3
  Odpowiedz
 7. A znasz taką piosenkę ” ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy?”

  0

  0
  Odpowiedz
 8. „trawka, marihuana…” nie uważasz że to jest to samo?

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Do 3: Tylko uważaj, żeby ta nienawiść nie skierowała się przeciwko osobom, które nie są niczemu winne. Jeśli wymierzać sprawiedliwość, to tylko na winowajcach. Inaczej sprawisz ból osobom takim jak Ty. Pomyśl, że kiedyś sam byłeś na ich miejscu. Mam podobnie – wziąłem się za siłownię, bo sobie nie radziłem z życiem. Spasuj trochę albo weź się za oprawców. Trzymaj się, gościu!

  2

  0
  Odpowiedz
 10. stary, opisales moje zycie

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Znam Twój ból… najgorsze jest to, że nie mamy wpływu na to, co ładują w nas nasi rodzice, rodzina, jak nas wychowują, w jakich warunkach dorastamy. Oni właściwie też nie do końca mają o tym pojęcie, a tak naprawdę jesteśmy pustymi foremkami, w które oni wszystko wkładają. To jest najchujowsze, że wbrew własnej woli stajemy się ludźmi, jakimi jesteśmy.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Powodzenia. Niech następne lata wynagrodzą Ci przeszłość

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Czym Ty się człowieku przejmujesz? Poimprezowałeś sobie 10 lat, było zajebiście, teraz zaczynasz od nowa i gitara:-) Znajdź sobie panienkę, robotę, zapisz się na siłkę i będzie naprawdę zajebiście. A co do tego, że dopiero w wieku 6 lat gdzieś tam wyszedłeś, że w wieku 13 poznałeś kumpli – bardzo kurwa dobrze! Twoi rodzice Cię chronili i zrobili to doskonale. Mnie wychowywała ulica, od najmłodszego, jeszcze „r” nie potrafiłem wymawiać a już się błąkałem po osiedlu nie wiadomo gdzie nie wiadomo z kim. Większość takich dzieci z bloków to patologia, mali socjopaci, jak byłem mały to np. widziałem chłopczyka, który zmiażdżył małego kotka pustakiem… Lepiej być chronionym w domu przez rodzinę niż mieć takie „umiejętności społeczne” z bloków… pomijam fakt, że już w wieku przedszkolnym starsi koledzy dawali mi papierosy i uczyli się zaciągać. Trawka, srawka, każdy to przechodzi w wieku dojrzewania. Zmarnowałeś życie? Pobawiłeś się będąc dzieciakiem i się teraz ogarnąłeś – najwyższy czas. Ja też się ogarnąłem, jestem porządnym człowiekiem, tylko mój dół nie wynikał z chęci zaimponowania komuś tylko właśnie z tego, czego brak Ty nazywasz „traumą”… kurwa, ile bym dał żeby mieć taką traumę, zamiast 1000 innych…

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Nieźle jesteś przeżarty jeśli w wieku 24 lat tylko na takie wypociny Cię stać.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. ad 3 do ad 4 to zacznij boksować i obaczysz ile ci da to frajdy gdy zniszczysz swojego oprawce wroga i rzucisz go na kolana ja teraz zrozumiałem że nie dręczą mnie już demony przeszłości lecz sam diabeł we własnej postaci.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Ad3 do ad9 JA wiem ja już nie potrafie być inny jak mnie ktoś wkurwi budzi się we mnie ta bestia i wale ciosami jak zawodowy bokser tak już mam zniszczoną psychikę boję się ludzkich odczuć odruchów ty też się trzymaj.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Do 13, co kurwa? mając 5 lat jarałeś fajki?.To gdzie ty się chowałeś?.Nawet na pradze w Warszawie zaczynają później.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Też miałem zjebaną rodzinę jak Ty, chociaż tyle dobrze że nie brałem prochów. Dodatkowo nie mam jak sobie zrewanżować tych braków społecznych z dzieciństwa bliskością fajnych dziewczyn bo mam zjebany ryj ;d Ale już zaczynam zbierać na operację i ćwiczyć na kaloryfer i może coś z tego będzie. A co do tych twoich prochów to potwierdzasz teorię że uzależnienia biorą się z sytuacji społecznej w dzieciństwie, dobrze że to zrozumiałeś i przestałeś brać. Trzymaj się i nie oceniaj się przez pryzmat przeszłości na którą nie miałeś wpływu. Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Spójrz na to z innej strony. Teraz już wiesz, ile możesz zyskać, ile być może uda Ci się nie stracić w przyszłości. Powodzenia.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. jak wyszedles z tego to nie masz juz chujni, więc co dupę zawracasz

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Masz racje widzę po sobie ,pełna izolacja, teraz nawet nie potrafię odnaleść siebie w środowisku mam teraz 35 lat i jestem inny stanowczy ,wiele w życiu nacierpiałem,w wieku 18 lat poznałem ojca,matka żyła ze swoim fagasem zrobili 9 dzieci teraz jestem poza pseudo rodziną,wyprowadziłem się z kowar mieszkam w okolicy Opola wychowywał mnie dziadek do 93 roku kiedy zmarł,pużniej wojsko,i teraz mam dom żonę która mnie kocha ,z Kopańca i jest narrazie ,ok.poza jej dowodzeniem ale robi błędy tylko ją prostuje i podaje dobry tor rozómownia,w wieku 13 lat pracowałem na dachach to kolego nie narzekaj teraz mam volvo z 2010 roku sam na nię zarobiłem uczciwą pracą w Polsce

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Też tak mam … 15 lat zero kolegów,znajomych mimo że bardzo się staram.

  3

  0
  Odpowiedz
 23. Do czasu, aż sobie człowiek nie uzmysłowi co robi ze swoim życiem jest śmieciem. Masz jeszcze czas na życie, wszystko przed Tobą chłopie 3m się.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Chlopcze przestań pierdolić farmazony jesteś młody jak chuj jeszcze nie wiesz co to ból co w doktora się nie bawiłeś w przedsKolu to nadrobisz tetaz w wersjji pełnej gdzie tu chujnia

  0

  0
  Odpowiedz