Studenciki w pracy

Jebane studenciki. Mam robić z kolesiem projekt, a on se postanowił, że będzie pracować zdalnie 13:00-15:00 20:00-22:00 i 23:00-1:00; a jak się pytam kadrowej o co biega „bo on nie może, bo on ma dzienne…” Co mnie to kurwa obchodzi?! Albo robisz chuju w godzinach pracy albo wypierdalaj do szkółki i nie zawracaj ludziom dupy. Chujnia z myjnią, z patatajnią.

67
86

Komentarze do "Studenciki w pracy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I dobrze robi. Ma pracę i się uczy jednocześnie. W dodatku ustala dogodne dla siebie warunki. A ty leszczu musisz się do nich dostosować. Ściska ci jajka, co? 🙂

  1

  2
  Odpowiedz
 3. Już Cię bucu zazdrość szamie? Już? Bo inny ma lepiej, a Ty nie? Umawiali się z Tobą w robocie na regularną dniówkę, czy nie? Umawiali? To rób tak, jak się umawiałeś, a nie patrz, że inny se załatwił lepiej.
  Zaraz poznać wiecznie niezadowolonego polskiego narzekacza. Klnie na innych po całości! Żadnych tłumaczeń, żadnych okoliczności łagodzących, nie ma przebacz!
  Studenciki się nie podobają, to spróbuj waflu swojego dzieciaka posłać po szkole średniej gdzie indziej, niż do roboty…

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Tak to jest, kurwa, ego i bezmyślność nie zna granic w tym kraju.
  Zapraszam do Anglii 😉

  1

  2
  Odpowiedz
 5. co to ego robi z ludźmi.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. @1 właśnie 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 7. pogoń lapsów. chuj z taką pomocą.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Spoko później spotkasz go w KFC za lada 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Proszę proszę student ustawia ci godziny pracy ?! 😀 hahahahahahahhaha

  1

  1
  Odpowiedz
 10. „Projekt” Jakie to kurwa ostatnio modne słowo. W 90% chujni nt. pracy każdy robi „Projekt”. I pewnie każdy pracuje w „korporacji”. Kurwa, materialni nowobogaccy pajace…

  3

  0
  Odpowiedz
 11. Zazdrość cie zżera dupku, że ziomek zarabia tyle samo co ty, a jeszcze studiuje i jest kilka lat młodszy od ciebie?

  1

  2
  Odpowiedz
 12. i tak wyjdzie na to ze wszystko zrobisz a koles dostanie tyle co ty

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Autor: Widze, że uderzyłem w czuły punkt, ciekawe jaka jest średnia wieku na chujni 😛 😀

  @1,2: Nie ma przebacz właśnie i jego już tez nie ma (i nie mam nic do studiujących-pracujących, ale wszystko to w-chuja-lecących :P)
  @6: pogoniłem 😛
  @7: 😀
  @8: Nie, ale by chociaż był o czasie i słuchał jak nie wie co i jak ma robić bo go nie nauczyli, ani sam sie nie nauczył.
  @9: „Projekt” to jest taki skrót od „chuj cie to boli co to dokładnie jest, bo to w tym momencie nieistotne” 😛
  @10: zarabia w chuj mniej, ale nie o to tu chodzi.

  Żeby było jasne: ja pracowałem od średniej, ale kurwa, nie robiłem se jaj i przychodziłem na 8h. Þełno w firmie takich co studiują sobie zaocznie i czasami dziennie, nikt im nie broni i nikt sie nie czepia, bo nie nawalają w robocie (nigdzie tez nie pisze ile ja mam konkretnie lat i czy nie studiuje :P). Chodzi tu o to, że albo rybka, albo pipka. Albo robie, albo nie. Jak jest taki „pięciozłotek” co ani porządnie nie studiuje bo „przeciez ja pracuje” ani porządnie nie robi „bo przecież ja sie uczę” to tylko wszystkich wkurwia naokoło a i tak go wyjebią predzej czy pożniej i tak 😛

  2

  1
  Odpowiedz
 14. Po komentarzach wnioskuję, że większość z nich została napisana przez oburzone studenciki….;)dostosujcie się dzieciaki, a jak nie to siedzieć na uczelni!

  2

  1
  Odpowiedz
 15. @13: wlasnie 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 16. @13 … a reszta przez zawiedzionego autora.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. a mnie to wkurza niezmiernie takie coś- jestem na studiach dziennych i pracuję ale ja się dogaduję z pracodawcą jak przychodzę i wszystkim pasi, chodzę na zajęcia i do pracy, i tu wchodzi element mega wk…nia- u mnie na dziennych są też tacy co pracują i z powodu pracy nie mogą iść na zajęcia. paranoja- po jakiego ch…a szli na studia?- po to chyba żeby mieć tańsze bilety na dojazd do pracy”:D

  2

  0
  Odpowiedz