Studencki dramat

Wczoraj moje nerwy zostały zszargane do maksimum. Po napisaniu kolokwium, które nie poszło najlepiej (a w zasadzie chujowo) napisal do mnie kolega z pytaniem, czy w tym tygodniu mamy jeszcze jakieś kolokwia bądź zaliczenia. No i jako dobra koleżanka mówię mu, że już nie, no chyba, że nie zdał czegoś to jutro mamy poprawy i może pisać wtedy. A ten bezczelnik pyta mi się: A mam cos niezdane? No kurwa, a skąd mam wiedzieć, przecież nie znam wszystkich ocen ludzi z roku na pamięć. Ale opamiętałam się i napisałam mu grzecznie : Nie wiem, sprawdź sobie bo wszystkie wyniki są opublikowane w internecie. A on mi pisze: Ale ja nie moge znaleźć. No kurwa mać, mówię mu, że przecież wszystko było wstawione na fejsa i nie trzeba tego szukać. Ale dopiero teraz moje wkurwienie sięgnęło apogeum… ten leń i ignorant napisał: Ty mi poszukaj. No to juz była przesada, starałam się nie dać wyprowadzić z równowagi i napisałam tylko : Nie mam czasu. A on mi na to: to ja poczekam. No po prostu jak można być takim jebanym leniem i jak mozna się tak wysługiwać innymi ludźmi. Po prostu mam już dość tych studentów! Odpisałam mu w końcu żeby sam sobie poszukał bo to nie takie trudne.. już wcale nie odpisał i dał spokój.. pewnie zaczął nękać kogoś innego żeby się tylko kimś wysłużyć. Nerwicy można sie nabawić na tych studiach.

43
55

Komentarze do "Studencki dramat"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. uderza do Ciebie, nie spierdol tego :V

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dlaczego mi nie poszukałaś? To przez lenistwo?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Lasunia, ja w ogólę nie mam fejsa

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Źle odpisałaś. Trzeba było napisać bolszymi bukwami: „spierdalaj leniu”.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Jeżeli coś takiego potrafi zszargać Twoje nerwy do maksimum, to strasznie wrażliwe jest to wasze młode pokolenie. Oczywiście koleś jest bezczelnym debilem, ale trzeba na takich lać i iść swoją drogą. Nie denerwuj się i powodzenia – bedzie Ci potrzebne, bo na studiach jest dużo większych stresów.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To nie dramat to dupa ci cuchnie, idź się podmyj.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Lasunia nie martw się jesteś zdolna i daleko zajdziesz w życiu, resztą się nie przejmuj, pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 10. pierdol studia i tak będziesz bezrobotna

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jak Ty masz teraz takie problemy to poczekaj aż będziesz dorosły i będziesz miał prawdziwe problemy. Popatrz na tych co wzięli kredyt we frankach szwajcarskich za 2zł, dzisiaj kurs wystrzelił o 20% w górę i waluta stoi po 4.26 ! To jest dopiero dramat…

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Jesteś tępym, nieasertywnym chujem. Spierdalaj z taką chujnią.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Co można wymagać od generacji Pokemonów?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Szwadron śmierci nie z takim gogusiami miał do czynienia.I co?Nico!Po prostu brali delikwenta i wrzucali go do młockarni która przerabiała go na karmę dla krokodyli w zoo z całej Polski.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. śmierdzi ci dupa, weź prysznic-dokładny-bo śmierdząc jesteś za nawiasem społeczności.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Miewałam podobne przypadki, sprawdź mi, powiedz mi, załatw ściągę, pokaż sprawozdanie, weź mi wpis…. ja rozumiem, też czasem miałam z jakimś sprawozdaniem problem… ale zawsze probowałam zrobic sama, a jak nie dawałam rady ewentualnie prosilam o pomoc, a nie ktorzy to od razu uderzaja, skad tu załatwic …. nieroby jedne.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. W dzisiejszych czasach nie tylko studenci się tak zachowują :/

  0

  0
  Odpowiedz
 18. ktoś tu ma okres

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Po pierwsze nie potrafisz rozmawiać z ludźmi i taboretami ergo studia ci są na chuj, bo po ich skończeniu przekonasz się, że 95% kolegów i przełożonych z pracy to taborety ergo już po tobie i lepiej znajdź sobie jakiegoś bogatego fajfusa pókiś młoda, bo nic z przyszłości zawodowej po studiach nie będzie.

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Przestań frajerze ciągle dawać chujnie ze cię szlak trafia a to baba w kasie a to w autobusie coś nie tak bylo wszyscy wiedzą że to twoje chujnie są cioto za kobiete się nie podszywaj bo ty masz OHP a nie studia ! Kogo obchodzi to że ci nerwy na maksa puściły jak taki nerwus jesteś to podlecz łepetyne a nam dupy nie zawracaj !!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Szwadron Śmierci sprawia ze ludzkie odpady stają się bardzo przydatną rzeczą dla całej ludzkości,i tak też będzie w przypadku twojego niedowalonego natręta którego Szwadron Śmierci przemieli w swojej maszynce i przerobi na konserwy dla głodujących rodzin w Afryce.Szwadron Śmierci robi rzeczy do których niezdolni są bogaci bufoni z państw wysoko rozwiniętych zadufani w sobie,którzy mimo tego że mają tyle zasobów żeby wyżywić całą Afrykę to wolą ją marnować na jakieś duperele

  0

  0
  Odpowiedz
 22. On tylko chce cię kolnąć.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Do 10. – 20% z 2zł to 0,40zł. ???

  0

  0
  Odpowiedz
 24. No dobrze może on jest ‚pedauuu’ ale wystarczy napisać to raz, a nie gdzie kurwa wejdę w komentarze to widze: ,,śmierdzi ci dupa” idź sie umyj” no wszędzie to jest! dziecko idź sie poucz

  0

  0
  Odpowiedz