Stulejka odbytnicza

Witam wszystkich. Moja chujnia polega na tym, iż czuję straszliwy dyskomfort podczas prób wypróżniania, gdyż odbyt nie rozszerza się do takiej średnicy, aby kał mógł sobie swobodnie go opuścić. Jestem więc stulejkarzem odbytniczym. Zapisałem się na zabieg w NFZ, lecz dopiero pod koniec 2014 roku. Jak ja kurwa mam normalnie żyć? Na prywatny zabieg mnie niestety nie stać. Muszę więc cierpieć w tym chorym państwie i zaciskać mocno zęby podczas pobytu w toalecie. Niżej czytam wpis ‚zwyczajnego stulejkarza’ i myślę sobie, człowieku czym się martwisz? Ja i tak nie rucham, a na dodatek jeszcze straszliwie cierpię. Twój problem jest niczym w porównaniu do stulejki odbytu. Chujnia do potęgi entej. Pozdro.

97
73

Komentarze do "Stulejka odbytnicza"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No to stary to się nazywa dopiero prawdziwy ból dupy

  1

  0
  Odpowiedz
 3. bierz cos na przeczyszczenie i sraj rzadka kupa

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Jesteś dnem, porażką i prowokatorem chujni. Takich kretynów jak Ty, należy eliminować.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Ja mam odwrotnie, moj odbyt jest zbyt rozciagniety, juz nawet nie chce mi sie pierdziec – po prostu pierdy same wylatuja, nie mam nad tym kontroli. A kupe to robie raz na 1-2 tygodnie, wtedy wylatuje tak gruba jak moj biceps i wcale mnie to nie boli…

  4

  0
  Odpowiedz
 6. No tak bez ruchania da się żyć ale nie bez srania. Właściwie nie wiem czego ci życzyć, wiecznego zatwardzenia czy nieustającej sraki, żeby załagodzić cierpienia.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Co to kurwa ma być? Co to za chujnia? Już chyba większą chujnie mają w łódzkim zakładzie na taśmie z doborem ludzi! Precz!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie chcę nic mówić, ale w więzieniu raz dwa wyleczyli by cię z twojej przypadłości.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Powiem jedno. Jak to przeczytałem byłem akurat w pracy. Myślałem, że jebnę na podłogę ze śmiechu. Rozjebałeś mi nerki. Ty się ciesz, że ze sraniem masz tylko problemy..Gorzej byłoby gdybyś był gejem i lubił w pupę :)..

  0

  0
  Odpowiedz
 10. zwykły troll, wymyśl coś lepszego, bo pusta historyjka o dupie nie działa

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Złoż CV do fabryki mesia. Tam cie uleczą z przypadłości.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Troll detected

  0

  0
  Odpowiedz
 13. „Boli mnie dupa i nie mogę srać / chociaż dookoła wszyscy się wysrali / nie mogę leżeć i z kibla nie mogę wstać / mija ostatnia nocka w mojej celi.” 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ja też jak sram to muszę cisnąć z całej pety, aż mi dupsko schlapie aż po same plecy i na dodatek po tym wszystkim pół dupy jest osrane.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Z taką ciasną dziurą w dupie to twoje pierdy muszą niewątpliwie przypominać odgłos erki na sygnale.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. @1-14 rozjebaliscie mnie na łopatki, brzuch mnie boli ze śmiechu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Kurwa co za ludzie tu przesiadują…

  0

  0
  Odpowiedz

 18. 1 rada: kup strzykaw/rozmiar max.+ końcówka, by ją wprowadzić w odbyt. Nim siadziesz na sedes- wprowadź 1-2 strzykawki wody letniej. za chwilę zawartośc pójdzie – dużo lżej.
  Powodzenia : -)

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @16 „Kurwa co za ludzie tu przesiadują…” Sól ziemi, panie (no chyba, że Pani ;)), śmietanka polskiego internetu. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 20. To kup sobie w internecie blonnik witalny stosuj tak jak tam pisze pij codziennie wiecej wody i jedz weicej warzyw i owocow, mniej miesa i produktow mlecznych do 2014 a potem mozesz zaczac stary sposob odzywiania. na 100% Ci to pomoze. Pozdrawiam Agnieszka

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Kup sobie sos extra chilly, tak ostry że przy jedzeniu będą ci leciały łzy. Będzie to miało następujące efekty: przy sraniu dupa będzie cię piekła co może teoretycznie pogorszyć sytuację, ale taki sos powoduje lekką srakę. Taki efekt jest szczególnie widoczny w Indiach gdzie niczego nieświadomi turyści wpierdalają te ekstra pikantne sosy bo takie tam są standardem, a później myślą że to sraka z zatrucia. Ciekawe co mesio powie o tej chujni :D. A dla ćwierć inteligentów mesio i kali to ten sam gościu, trzeba być kretynem żeby podobieństwa poczucia humoru nie zauważyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Nie jestem pewien czy to jest najlepszy powód to chwalenia się w internecie. Ale mimo wszystko ch… ci w d… (pewnie i tak się nie zmieści).

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Zrób sobie przetokę odbytnicza albo lepiej przetokę mózgowa i sraj ryjem pajacu

  0

  0
  Odpowiedz
 24. aż żal mi dupę ściska..

  0

  0
  Odpowiedz