Suka suką poganiana

Pewnie moja chujnia żadnej nowości nie wniesie i było już 100 takich, jednak z kimś muszę się tym podzielić. Otóż znam ją 5 lat, tak, jeśli widzicie w tytule suka to wiadomo, że nie będzie mi chodzić o rodzaj czworonożnego sierściucha. Zawsze się dogadywaliśmy, spędzaliśmy czas ze sobą na różne sposoby, sypialiśmy ze sobą, po czym ta suka zaczeła mnie olewać, przestała odpowiadać na wszelaki kontakt typu, sms, gadu gadu itp. Była/ jest to jedna z niewielu osób na których mi tak zależy, uwielbiałem w niej prawie wszystko a czuję się przez nią wystawiony za nic. Nie wiem pochuj ludziom uczucia i inne tego typu pierdoły skoro i tak prędzej czy później ktoś wsadzi ci palec w dupę, przekręci i powie spierdalaj.

58
75

Komentarze do "Suka suką poganiana"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie ma co laski wyzywać od suk, uwierz. Nie przysięgała Ci przed ołtarzem, to miało prawo jej się odwidzieć. Lepiej zerwać w przykry sposób, niż kogoś zdradzić. Poczytaj chujnie o zdradach i poczuj różnicę.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Zależy Ci na Niej ale piszesz że jest suką?
  Gratuluję „inteligencji”.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ja też nie na widzę uczuć miłości dziewczyn tych ludzkich uczuć dziewczyny są sukami są zimne wyrachowane pluje na nie za pieniądze i rzeczy od razu dają swojej dupy i się puszczają ja też się przejechałem na dziewczynie i miłości one niczego nie są warte w nich jest tyle zła nie na widze ich i wogóle ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. bo to zła kobieta była

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ad. 3 weź człowieku poczytaj trochę o interpunkcji, bo ni chuja nie zrozumiałem z twojej wypowiedzi. Co do tematu to powiem tylko tyle że nie ma czegoś takiego jak miłość, jest tylko fenyloetyloamina (+ szereg innych hormonów i enzymów), wydzielana w czasie tzw. zakochania, im szybciej człowiek się o tym przekona tym lepiej dla niego.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. żal… dlaczego tu niemal wszystkie wpisy są o chujowym charakterzez danego osobnika, że jest ciotą albo nieśmiały albo z kolei o tym, że dziewczyna ma go w dupie? i zawsze znajdą się inni co mają równie chujowe życie i dają 5 gwiazdek tragedia…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kurwa kiedy ja spotkam chociaż jedną sukę z tej chujni?! Mam nadzieję, że istnieją i jakąś puknę 🙂 Ktoś inny będzie wtedy miał kolejną chujnię hehe

  0

  0
  Odpowiedz