Świąteczna jajecznica

W imieniu swoim i mojej rodziny oświadczam, że nie będę kupował jaj do czasu aż sytuacja wróci do normy tzn. ceny wrócą do właściwego stanu. Kurwa, w niektórych rejonach Polski trzeba płacić około dwóch złotych za jajko! Pierdole, nie kupuję – u mnie są po 6 złotych (10 sztuk). Tragedii może nie ma, ale postanowiłem solidaryzować się z biedniejszymi, których nie stać na takie luksusy. Nie mam tragedii finansowej na chacie, ale nie będę ich kupował i jakoś dam radę. Wszystko po to żeby rząd się nimi udławił. Dość. wystarczy. Pensje głodowe. Rachunki odlotowe. Kurwa nie! Nie będą gnębić Polaków.

67
45

Komentarze do "Świąteczna jajecznica"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. serio jaja tak poszybowały? aż sprawdzę jutro. jeśli to prawda- kupię jedno strusie (ponoć niezgorsze) i będę na pochybel kurzym farmerom je jadł 2 tygodnie po świętach jeszcze!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Płacimy za lepsze klatki dla kur. Może to wydać wam się śmieszne, ale czy wiecie jak te kury znosiły jaja? W jakim stanie je produkowały? Właściciele ferm ucinali im dzioby bo ze stresu robiły sobie krzywdę. Podcinali nóżki, żeby więcej ich upchnąć w klatkach….Czy jajka z takiej kury były zdrowe?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Masz racje drogi chujowiczu, ja też to pierdole na święta będzie kinder niespodzianka.. Zastanawia mnie tylko czemu wszyscy siedzą cicho i wolą pracować za darmo, ceny tak ostro podskoczyły że idź pan w chuj, na nic nas nie stać czemu wszyscy tylko pi***olą w necie, a nie wyjdą na ulice przekopać tuskowi dupe, chcecie dalej płacić 6zł za paliwo prosze bardzo siedź cicho..

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Racja, ja kupowałam jajka po 1 zł. Dobra jakość, ale to przesada z tą ceną.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja osobiście nie kupuje jajek, więc za bardzo nie orientuję się w cenie, ostatnio na kwejku widziałem że chyba po złotówce, no chyba się ludziom w dupach poprzewracało, ogólnie to co sie teraz dzieje to jakiś, przynajmniej dla mnie niewyobrażalny paradoks, jak to możliwe że ceny rosną tak szybko w porównaniu do stałego i w dodatku niskiego wymiaru płac. Jak tu żyć, jak się usamodzielnić, gdzie po studiach aby zarabiać powyżej 2 tysi trzeba mieć zajebiste znajomości? Najlepiej jakby był już koniec świata, ale na to nie ma co liczyć, najwyżej skończę jako lump żebrzący o 50gr na wino i chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Masz rację, ale najpierw dowiedz się kto stoi za podwyżką cen owych jajek, o dziwo tym razem to nie Polski rząd a inny, równie groźny dla Polski wrzód.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pójdź gdzieś na bazarek, tam na pewno się znajdzie babcia co sprzedaje zdrowe jajka ze wsi za max 40gr. Ja osobiście mam działkę i trzymam parę kurek, jajka są nieporównywalnie lepsze od tych ze sklepu. Jedna kura to koszt 10zł 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Hej jaj ni epodrożył rządm tylko unijne przepisy o większych klatkach dla kur. Twoja Chujnia to śrut jakiś! Masz internet – dowiedz się o jajach, a potem popadaj w stan klęski!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Racja! Chuj w dupę spekulantom! Ja też dla ZASADY kurwa ani jednego nie kupię. Jebani ździercy – niech zbankrutują!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @2 – chuj mnie to obchodzi, że kury nie miały nóg i dziobów. Jeżeli Tobie zależy na kurach to kupuj droższe jajka, ja chciałbym kupować tańsze, gorsze, niezdrowe, ale do chuja powinienem mieć wybór, a nie Komisja Europejska robi sobie z nas kolonię!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ile jaj można zjeść na czczo? Ty kogut chodzisz z tą kurą na poważnie czy tylko dla jaj? Na Wielkanoc ucałuj męża przy jajkach. Ssij jaja. Bo to złe jajko było…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Tu kura: Czas skończyć z tym wyzyskiem. Tęsknię za moim pierwszym właścicielem, co codziennie rano macał mmnie czuje w poszukiwania jaja. Domagamy się gumowych paluchów do macania w klatkach…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @9 kolego dawno widać na wsi nie byłeś… mieszkam na wsi nie mam gospodarstwa i ceny są tu znacznie wyższe niż w miastach 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Tu autor ad@2 To nie jest dla mnie żadne tłumaczenie ponieważ my jako zwykli zjadzacze owych jaj nie powinniśmy za nie więcej płacić. W ten paradoksalny sposób oni farmerzy wymieniają klatki i mają na nas dodatkowy zysk wystarczy że sprzedają jajko drożej, drożej nawet uwzględniając wymianę klatek – a my mamy coraz niższe płace! Ad@3 Twoje pytanie jest jak najbardziej zasadne. Odpowiem bo u nas taki pierdolony serwilizm a właściwie to Moralność Pani Dulskiej bo my po krytykować to lubimy ale tylko na własnym poletku. Ad@5 Obawiam się, że 50 groszy nie starczy Ci na winiaka, Też będą ceny szły w górę więc będziesz dłużej żebrał.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Podziękuj J.W.P. Unii.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. No bo to jest rzeczywiście przegięcie qrwa pały. 10 zł za jajca? Masakra

  0

  0
  Odpowiedz
 18. święta święta a po świętach… cena jaj nie wróci do normy. amortyzacja nowych klatek +odsetki wpisane będą w koszta do śmierci każdego farmera. bo nawet jeśli już się zamortyzowały, to cena rynkowa jest ceną rynkową- czyż nie? i jeśli na tym mogę przyciąć, to przycinam na tym- cz-nie? obłędne prawa wolnego rynku… taniej to już było 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 19. napisałem komć nr.1- no i byłem dziś normalnie po ludzku w bierdonie i kupiłem normalne kurze jajka klasy L (hłe, hłe, hłe), niepobite, w skorupkach, z żółtkami, z białkiem, z opakowaniem nawet! po 5,99zł. no to kurwa o co kaman? nieprawdę piszą chujowicze? czy ostatni bastion niezakłamanego internetu właśnie runąłbył? i to tuż przed śfiętami?!

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Chcieliście unię,to kurwa macie…

  0

  0
  Odpowiedz
 21. masakra ja mieszkam w Irlandii a tu 6 jaj za 2 euro! ta polska jest pojebana……..

  0

  0
  Odpowiedz