Świąteczne wpierdalanie

Witam Was drodzy Chujanie. Chujnia, którą chcę się z Wami podzielić może jest mało oryginalna, ale skoro powstała taka strona, wyrzucę z siebie moje wkurwienie. Jeszcze się dobrze święta nie zaczną, a wszyscy dodają te pojebane obrazki typu „ale się nawpierdalałem. zjem jeszcze.” Nie wiem co ludzi w tym tak jara. Próbują być zabawni? Nie wiem jak Was, ale mnie to nie śmieszy, a irytuje. Druga sprawa. Ludzie kupują tony jedzenia, później wpierdalają do oporu, a po świętach i tak wyrzucają na śmietnik mnóstwo jedzenia. Ja rozumiem, jeżeli ktoś obchodzi święta w dużym gronie. Po świętach, Internet zalewa fala lamentów, że „nie poszło w cycki”. Kurwa, nie potrafię ogarnąć tej idiotycznej myśli, że w święta trzeba się nawpierdalać za wszystkie czasy. Niektórzy zachowują się tak, jakby przez resztę roku jechali na chlebie i wodzie. Rozpierdalają mnie ludzie, którzy żrą bez opamiętania, a później płaczą, że obrośli sadłem. (chujnia nie dotyczy osób biednych oraz spędzających święta w dużym gronie rodziny/przyjaciół)

44
56

Komentarze do "Świąteczne wpierdalanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Są pokurwieni tylewe temacie

  0

  0
  Odpowiedz
 3. O ile piszesz głównie o pierdołach, wyrzucanie jedzenia stanowi poważny problem. Wiesz co zauważyłem? Niby taka bieda, a jakoś jedzenie jest wyrzucane, paliwo marnotrawione bo się komuś nie chce ruszyć dosłowie kilometr czy dwa, łebki zawsze mają na fajki czy piwo. Gdzie ten kurwa kryzys?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja tam kurwa po domach nie łażę i ludziom do garów nie zaglądam, niech każdy robi u siebie co chce, z kim chce, jak chce i wpierdala na co ma ochotę, w końcu mamy wolność i dotyczy to także sfery kulinarnej, a tradycja ta powstała w czasach kiedy nie było ani wolności, ani żadnych wiktuałów dostępnych nie tylko na co dzień, ale nawet i od święta, oprócz octu, soli i lepu na prusaki.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ty jesteś chujasem. Co ciebie to obchodzi, ile zeżrą? ani to nie twoja kasa ani nie twoje sadło, czy tłusta cipa. wypierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. bo są tacy co trzymają dietę i tylko w święta mogą sobie pozwolić

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ale co ty pierdolisz? jakies obrazki i fale lamentow?! wez sie jebnij w glowke i daj sobie z tym spokoj. jakby cudem zdarzylo sie, ze wsrod ludzi twojego formatu znalazl sie geniusz pokroju tesli to w ulamku sekundy zajebalby sie wykałaczką. dam ci rade.. wyloguj sie

  0

  0
  Odpowiedz