Światem rządzą kobiety

A dokładniej te najładniejsze kobiety. Weźmy pod uwagę, że kobieta która jest atrakcjna chce jakiegoś gościa to go dostanie i to od razu. My faceci lata się męczymy żeby wyrwać kobietę a dla kobiet to nie jest żaden problem. Każdy facet jest na skinienie palcem. W związku też tak jest, że musimy się im podporządkować inaczej wezmą innego.

41
39

Komentarze do "Światem rządzą kobiety"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. pierdolisz gimbusie, ja odrzucam bez problemu, ale coś czuję albo nic.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. 100% racji mistrzu!!! Ale ameryki nie odkryłeś. Wiem to mniej więcej od 10 roku życia.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. i dlatego sa agencje towarzyskie,aby czlowiek sie odstresowal.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. g.. prawda, faceci nigdy się nie męczą żeby wyrwać kobietę, nie róbcie z siebie takich zaangażowanych bo rzadko zależy wam na związkach jako takich…

  0

  5
  Odpowiedz
 6. Gówno prawda. To dotyczy tylko samców beta.

  2

  1
  Odpowiedz
 7. Włodzimierz Ilicz to jest fajny gość. Wyzwolił lud, później dał mu w kość…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jak sie podporządkujesz, to już po tobie.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. A żydzi to dopiero fajni goście bo nie wyzwolili gojów i dali im w kość

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Małe sprostowanie:światem rządzi naród wybrany a rodzaj żeński to jego sługi mające wbić miecz w serce rodzaju męski,co umożliwi zbudowanie nowego świata,ale żeby naszymi sługami został ów rodzaj to musieliśmy go porządnie urobić naszą propagandą

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Pierdolisz. Te ładne bardzo często są z beznadziejnymi typami – bo reszta się boi do nich podejść.

  2

  1
  Odpowiedz
 12. No cóż. Są tacy faceci do których same laski zagadują i same się im nadziewają na pal. Które to laski grzecznie czekają aż się mecz skończy bo jaśnie pan nie lubi jak mu ktoś wtedy gitarę zawraca. Że kombinują jakby tu się facetowi przypodobać, szukają pretekstu do dotyku, rozmowy, kupują mu prezenciki, robią niespodzianki, ba, nawet mu tel doładowują czy na wyjścia zapraszają za swoje pieniądze, żeby chciał z nimi gadać i podtrzymywać kontakt. Ja wiem że to dla takiego gościa jak ty jest to nie do uwierzenia, ale są tacy goście, naprawdę. I są też takie zdesperowane łajzy jak ty, że choćbyście lasce nerkę oddali, w pałacu je trzymali i co weekend zapraszali do 5-gwiazdkowego hotelu w Dubaju to i tak będzie mieć was w dupie.
  Wbij sobie też to do łba, że skoro dla ciebie kobieta to milion dolarów, to niekoniecznie inni też tak mają. Dla wielu kobieta znaczy mniej więcej tyle co posiadanie psa i tak samo przeżywa jej stratę lub brak jak np. wyczerpanie się rolki papieru toaletowego. Ojojoj, laska może zechcieć innego bo za mało nadskakujesz i się starasz… naprawdę to aż taka tragedia dla ciebie? Nudne życie musisz mieć i w chuj kompleksów skoro aż tak ci zależy na kobietach i na tym czy cie zostawią czy nie

  0

  1
  Odpowiedz
 13. racja ale tylko najatrakcyjniejsze. Popatrz z drugiej strony biedny chłopak może dziewczynę jakąś zbajerować, ale brzydka dziewczyna nie istnieje dla połowy społeczenstwa. Tej męskiej połowy.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Hitler wam wybił goje prawie całą inteligencje w ramach inteligentzaktion i nie tylko i dlatego nie macie dobrych wzorców,ale o to właśnie chodzi

  0

  0
  Odpowiedz
 15. meczysz sie lata a w tym czasie ona sie starzeje i nikt jej nie chce to „wybiera” ciebie. Jak coś miedzy wami nie zassie od razu to miej wyjebane bo zle skonczysz (nerwica czy inne chujstwo)

  1

  0
  Odpowiedz
 16. A co jesteś niewolnikiem swojego popędu/kutasa? Jak tak ci się to nie podoba to już odpalaj xnxx ręka w majtki i jedziesz. Kto powiedział że związek jest spełnieniem marzeń i rozwiązaniem wszystkich problemów? Krótka piłka do laski. Ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić? I tyle

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Jak mają facetami nie gardzić jak wystarczy że rozchylą nogi i dostają czego chcą.Osobiście wkurwiają mnie koledzy którzy się czepiają że się na laski nie oglądam i oskarżają o pedalsto.A co mam schlebiać jej próżności? Ładne dziewczyny mają dużo takich śliniących się psów

  1

  0
  Odpowiedz
 18. chujem a nie światem rządzą frajerze

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Tylko pieniądze się liczą. Chuj z kobieta mi.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Żeby atrakcyjna kobieta rządziła światem, to musiałaby mieć jeszcze umysł mężczyzny. A tak, to może najwyżej rządzić swoją piczą, czyli decydować, czy przyjmie czy nie przyjmie, na resztę jest za głupia. Są jednak miejsca na świecie, gdzie naprawdę atrakcyjne dziewczyny same ci się pchają do łóżka, czyli podaż lasek jest większa niż popyt na nie, mam na myśli niektóre kraje Dalekiego Wschodu.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. 6. odpowiedział tobie krótko i w samo sedno.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Nie kobiety rządzą a żydowskie kurwy masońsko syjonistyczne goju!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Głupoty. Kobieta po 30 jak nie „wyrwie” faceta ma kiepsko bo jest uważana za „przechodzoną”, uroda szybko przemija,jest „podejrzana” o bycie rozwiązłą czy jakoś inaczej. Facet też ma nieciekawie bo możesz być super gościem z twarzą modela, sylwetką Adonisa a nie stanie ci to masz po meczu. Kapa. Dupa. Kobieta jest zawsze gotowa a facetowi musi drygać Fred. Dobrze mają tylko te bogate i ładne dość, przeciętniary i biedne mają dużo gorzej.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. ty FRAJERZEEEEEE !!

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Tak to jest może w kurwidole o nazwie Polsza i paru ościennych landach, gdzie faceci zrobili z siebie popychadła i dali kobietom prawa, które im się nie należały. Pojedź sobie do któregoś arabskiego kraju i zobacz kto tam rządzi i czy kobiety są ładne. Ale nawet w tej Polszy trafiają się o dziwo mężczyźni, którzy nie uganiają się za szparą, tylko oczywiście w mainstreamie o nich nie usłyszysz, bo jak ci tu zaraz ten od gojów wyłuszczy, nie bez powodu ktoś rozjebał tutaj społeczeństwo spuszczając właśnie cipy bez zasad z postronka.

  1

  1
  Odpowiedz
 26. Tytuł chujni winien brzmieć „Moim światem rządzą kobiety”.

  1

  0
  Odpowiedz
 27. Ale chrzanisz. Dawno takich bredni nie czytałem. Albo jesteś gówniarzem, albo jakimś panfolarzem, bo nie wierzę żeby zdrowo myślący facet takie brednie wypisywał.

  0

  1
  Odpowiedz
 28. Musisz się podporządkować bo jesteś looserem. Jak ma się jaja to i nawet ładną kobietą można pomiatać a ona i tak będzie przy tobie.

  0

  2
  Odpowiedz
 29. światem rządzą pieniądze i dupa najfajniejszej szmatki jest na kutasie który jest najbardziej kasiasty tak więc swiatem rządzą najbogatsi MĘŻCZYŹNI

  1

  0
  Odpowiedz
 30. eeee…tam,wcale tak za bardzo NIE jest….Może przesadzasz??

  0

  0
  Odpowiedz
 31. jeśli to nie żart i mówisz poważnie, to powiem ci tylko tyle, że kobiety rządzą nie światem, ale takimi frajerami jak ty !!

  1

  1
  Odpowiedz
 32. Hahaaa, dawno nie czytałem takiego steku bzdur. Niech spróbuje jakaś ze mną:) Życia nie znasz szczylu

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Gorzej jak jesteś brzydka. 🙁 nawet ciężej prace dostać, nie wspominając o partnerze

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Tak to jest jak się patrzy tylko na wygląd. Powodzenia ze znalezieniem dziewczyny.Bo według ciebie charakter się nie liczy. Odrażający są tacy ludzie jak ty, którzy mówią ,,ładna biorę” ,,brzydka nie”. Nie pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Nie każdy facet jest na skinienie palcem. Gardzę tymi kobietami które myślą że dupą i cyckami mogą mi zawrócić w głowie. Choćby nie wiem jak ładna była ale jak jest idiotką albo manipulatorką to bez problemu zlewam ją.

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Mam 60+. Całe życie niemal, leciałem na laski i to z sukcesami. Podstawowe zasady.
  1.Ładna laska ma kompleksy. Nawej jak ja masz, to masz też pojebane.
  2. Laski średnie, OK.
  3. Laski brzydkie – szukać takich z tym czymś.

  0

  0
  Odpowiedz
 37. precz z babami

  0

  0
  Odpowiedz