Światła do jazdy dziennej

Wkurwiają mnie idioci, którym wydaje się, że przez posiadanie chuja stają się najlepszymi kierowcami świata, a ich lanos wydaje im się bolidem F1. Wkurwiają mnie jak przez otwarte okno, razem ze swoim siedzącym w foteliku pomiotem, wymachują łapami i wrzeszczą, że włączone światła obowiązują „nawet kobietę”. A wkurwiają mnie dlatego, że nie są w stanie zaakceptować istnienia takiego wynalazku jak światła do jazdy dziennej, które do kurwy nędzy świecą się tylko z przodu auta!! Mam nadzieję, że każdy z tych dupków, po wyminięciu mojego samochodu na drodze (i zobaczeniu że światła JEDNAK są zapalone) myśli o sobie,że jest idiotą… ale złudne moje nadzieje – przecież oni i tak są najmądrzejsi, a do błędu nie przyznają się na pewno jeśli wiozą swojego lachociąga albo gnoja – bo przecież na kogo by wyszli. Złamasy nie faceci. Śrut.

50
58

Komentarze do "Światła do jazdy dziennej"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Najgorzej jest wtedy, gdy faceci „myślą”, że przez posiadanie auta, mają największego chuja na świecie. Pod tym względem przodują właściciele Cayenne, Q7 i X6. Praktyczny sens posiadania takich samochodów jest żaden. Robią to tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę i wywołać falę zazdrości u innych. Duża klatka, mały ptaszek. W czasie, gdy onanizują się szpanerską jazdą po parkingu przed hipermarketem, ich żony jęczą żywiołowo rżnięte przez nieopierzonych samczyków. Ty ujeżdżasz super bryką, a chłopach z naprzeciwka ujeżdża twoją żonę. Wracasz do domu po udanym biznesie, zarobiłeś dzisiaj 2M PLN na dobrym szwindlu, kobieta mówi – OK – i nie wnika w nic więcej. Idziesz tak po prostu spać, a ona nic, tylko – OK, nie przeszkadzam, miłych snów.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie stawiaj tak od razu krzyżyka na wszystkich 😉 Ja na przykład wiem, że światła dzienne świecą się tylko z przodu, a mrugam tylko tym kompletnie „wyłączonym”. Choć i to chyba sobie daruję widząc wzrok tęskniący za krztyną inteligencji u większości takich ślepaków.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Już dobrze, a teraz opuść ręczny jak jedziesz!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie obrażaj kierowców Lanosów bo pewnie nawet jakbyś miała wspomnianą w komentarzu Q7 to nie wiem czy byś dobrego kierowce w Lanosie pocięła. Swoją drogą, nie chcesz narzekać, nie korzystaj ze świateł do jazdy dziennej…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. I przestań w końcu próbować ruszyć z trójki!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. po jakim wyminięciu? To jezdzisz na wstecznym?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jebać światła w dzień

  0

  0
  Odpowiedz
 9. bo masz chujowe oswietlenie do jazdy dziennej, od 2009 roku nie jest to wymagane, ale fabrycznie montowane swiatla do jazdy dziennej (lub profesjonalnie montowane, a nie z dupy) uruchamiaja takze TYLNE POZYCYJNE

  0

  0
  Odpowiedz