Świecące cycki, dupy i faraonki – czyli mój apel do kobiet

A więc napiszę co mnie boli. Otóż wkurwia mnie gdy wchodzę na stronę, niech będzie że nazwiemy ją www.g3.pl, żeby sprawdzić pocztę, a tam jakieś chujowe zdjęcia lasek z jakiegoś marnego portalu społecznościowego. Kilo tapety na ryju, fotki przerobione w jakimś photoshopie. Jestem facetem i sam lubię popatrzeć czasem na fajne dziewczyny, ale kurwa, nie można pokazywać naprawdę ładnych tylko jakieś takie obciągary, które na pierwszy rzut oka widać, że dają dupy połowie kutasów ze swojego miasta? W dodatku to (przynajmniej z wyglądu) jakieś totalne młodociane kurwy! Wypinają te dupy, cykają fotki w jakichś dziwnych pozach wyglądając przy tym tak żałośnie jakby udawały postacie z malunków w starych Egipskich piramidach. Noż kurwa, dziewczyny, ogarnijcie się proszę Was! Wcale nie jest to ani fajne, ani ładne, tym bardziej wypinanie się, to naprawdę żałośnie wygląda. Wiadomo, że kretyńscy kolesie zaraz lecą jak zobaczą kawałek cycka ale bądźcie normalne, bo potem narzekacie że przyciągacie samych dupków i skurwysynów, którzy tylko poruchają i zostawiają – nie dziwcie się. A jak już chcecie być „seksi bijacz” to przecież są specjalne, erotyczne portale, a nie rozkładacie nogi na tych fotkach pokazując jeszcze nawet czasem w ogóle nigdy nie zarośnięte pizdy w sumie przed całym światem, bo każdy może to zobaczyć. Zastanówcie się też czy czasem nie robicie siary swoim znajomym, rodzinie i przyjaciołom, bo ja osobiście jakbym zobaczył podobne fotki mojej siostry w sieci to bym jej chyba nogi z dupy powyrywał. Dziękuję za uwagę.

17
42

Komentarze do "Świecące cycki, dupy i faraonki – czyli mój apel do kobiet"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. 100 % racji.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To są sex anonse. Inaczej tego wytłumaczyć się nie da. Również rzygam tym plastikiem.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. oj podzielam Twoją chujnię człowieku! Ale najlepsze jest „dziękuję za uwagę” takie w stylu słynnego swego czasu filmiku z 18:)
  a kurwy? cóż, byłe są i będą…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. te kobity wstydu nie mają i tyle. SODOMA i GOMORA normalnie!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. tak to jest z internetem, to tak jak spaliny z samochodu – nie unikniesz

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Piwo dla Ciebie człowieku!!!Prawisz zacnie kandyduj w najbliższych wyborach :)popieram tą wypowiedź…ale cycki to cycki ja je lubię 😛

  0

  0
  Odpowiedz