Syn

Wkurza mnie powoli mój syn, ma 6 lat i dalej w publicznych wc lub gdy zachce mu się na zewnątrz lać prosi mnie lub męża żebyśmy trzymali go za siura. No kurde mol, przecież do szkoły nie będzie nikt z nim chodził do wc, niech się nauczy w końcu.

2
3

Komentarze do "Syn"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pij siku syna, zwabi się do ciebie każda zwierzyna.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Na kolana patałachu płci odmiennej i pokornie głowa w dół. Jutro tysiak w łapę, CV w zęby i pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Prezes Euromebel przydzieli ci stanowisko gdzie będziesz zapierdalać od świtu do nocy w pocie czoła a po godzinach walił patałachom od Byczywąsa do głównego zbiornika i utwierdzać potencjalnych klientów w przekonaniu, że to aromatyczny sos ”od siebie”. Kilkanaście lat harówy i uzbierasz na własną willę, krokodyle i zapas litrowego mocnego w PET.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Weźcie tego debila zbanujcie. Ja pierdole, masz smutne życie typie.

   2

   1
   Odpowiedz
   1. Nie zesraj się

    1

    0
    Odpowiedz
 4. To go naucz glupia pizdo, pokolenia platkow sniegu jprdl

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Sprawdź, czy nie ma stulei. Nadmienić należy, że w przypadku czystej dysgenezji gonad oprócz braku miesiączki nie ma też owłosienia łonowego i pachowego oraz rozwoju piersi i to też niepokoi chorych i zgłaszają się do lekarza. W przypadku zespołu feminizujących jąder nie ma miesiączki, ale owłosienie i rozwój piersi są częściowo obecne. Jak również popęd seksualny. Wynika to z faktu, iż znajdujące się w pachwinach jądra produkują testosteron, który częściowo aromatyzuje do estradiolu.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Trzeba było, głupia pizdo, nóg nie rozkładać.
  I chuj kogo obchodzi jakieś gówno, które ci 6 lat temu z cipy wyszło. A jak ci przeszkadza, to go zajeb, i dupy ludziom nie zawracaj.
  Przeliterowałaś? To wypad.

  4

  4
  Odpowiedz
  1. Ty gnido wszo śmieciu nawołujesz do morderstwa a to jest karalne

   1

   2
   Odpowiedz
 7. Niech się nauczy… Chcieliście gnoja, to teraz działaj. Może użytkownicy chujni mają nauczyć go tego za Ciebie? Kurwa, co za bezczelność.

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Ale się młody ustawił, pewnie nie chce sobie łap pobrudzić. Jest na tyle mądry, że znalazł
  sobie od tego sługusa, ale i na tyle głupi by nie zauważyć potencjału drzemiącego w szerokiej gumie od bokserek co nie ma zimnego końca. Naucz młodego, że może operować palnikiem za pomocą gumy od majtek. Sam tak robie ze swoją petardą bo nie chce mi sie łap myć po bawieniu sie fujarą, chyba że się serem pobrudzę. Po sraniu łap też nie myję. Nic mi nie zrobicie skurwysyny.

  4

  0
  Odpowiedz
 9. To bierz się do roboty! Wczoraj mało się nie wyjebałem w kiblu w metrze, bo jakiś cymbał naszczał wszędzie tylko nie do kibla. Ciekawe czy kloce też chuj zajebany stawia na podłodze.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. A na jakiej stacji, to bardzo ważne

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Dworzec gdański.

    1

    0
    Odpowiedz
 10. Na osiedlu Fryce,
  Chłop pcha między cyce,
  Pocą mu się jaja,
  Wszy go gryzie zgraja.

  7

  0
  Odpowiedz
 11. Matka jesteś i to Twój syn.Dziekuj Bogu że nie ma porażenia mózgowego,autyzmu itd.Masz o niego dbać i wychowywać.Jak przyzwyczailiście go z mężem do trzymania za siura to teraz zbieracie owoce waszego postępowania.Wytłumaczcie synowi co i jak z tym siurem,odzwyczajcie go od tego.I to szybko bo siur mu urośnie i obrośnie a syn zorientuje się w końcu,że siur sluży nie tylko do szczania a jak zacznie bawić się siurem w przestrzeni publicznej to narobi wam takiego obciachu że spłoniecie ze wstydu.Nie trzymajcie go za siura nigdy więcej!Rozumiecie?

  139

  0
  Odpowiedz
  1. Albo Zespołu Klinefeltera, choć to się jeszcze okaże. W zespole tym występuje nadmiarowy chromosom X, czyli kariotyp jest 47XXY. Chłopcy tacy są bezpłodni, jądra mają zwłókniałe, wielkości ziarna grochu oraz występuje obraz kliniczny hipogonadyzmu pierwotnego.

   15

   0
   Odpowiedz
  2. Wczoraj przed północą były 2 polubienia dziś rano nagle pojawiło się 135.Nic nie było kombinowane z licznikiem polubień.Coś się popierdoliło na stronie i to nie tylko odnośnie tego wpisu ale też późniejszych.Nie mam pojęcia jak to się stało.Nie ściemniam,piszę jak jest naprawdę.

   21

   -20
   Odpowiedz
 12. Tu Arktos®, władca Lodolandii®. Ja wprawdzie nie mam dzieci, ale jakbym miał takiego jak ty, to za karę bym go zamroził na jakiś czas, by nauczył się postępować jak należy. I na koniec tego komentarza napiszę iż nazwa Arktos® i Lodolandia® to nazwy zastrzeżone.

  2

  1
  Odpowiedz
 13. Ale masz problem kobieto.. chyba lepiej żebyś w razie czego pomogła niż miałby oszczać buty i gacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ja jak miałem 6 lat (2004 rok) to sam sikałem.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Tez juz sama sikałam, ale mi wyzwanie

   1

   1
   Odpowiedz
 15. Ty zboczona babo, zostaw siura dzieciaka w spokoju!

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Kituję ci do ryja czerwonego

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak ja . To jest wykonalne, ale czasochłonne.

  0

  0
  Odpowiedz