Szansa dla Polski

Witam. Wielką chujnią jest fakt, iż od dawna nasz kraj stacza się po równi pochyłej w kierunku dna. Zewsząd tylko bezrobocie, korupcja, bród, smród i ubóstwo. Od lat jestem bacznym obserwatorem tej zżerającej nas dżumy. Beznadziejny rząd, który tylko dba o swoje stołki i przywileje a nam karze harować do śmierci za marne grosze, podczas gdy sam opływa w kokosy. Nie o takie państwo walczyłem swoją postawą. Otto von Bismarck pierwszy kanclerz Niemiec wypowiedział kiedyś brzemienne w skutkach zdanie: „chcecie Polaków wykończyć, pozwólcie im rządzić swoim krajem”. To jedno zdanie jest właśnie kwintesencja naszego upadłego kraju i systemu polityczno-gospodarczego, który zmierza nieuchronnie do samodestrukcji. Podczas, gdy minister propagandy wmawia nam bajki o „zielonej wyspie” Jak najszybciej powinno się obalić nasz pseudo-rząd, ograniczyć znacznie suwerenność i oddać Polskę pod protekcję Niemiec, pod nazwą kraju Przywiślańskiego. To jedyne słuszne wyjście na chwilę obecną. Niemiecka Republika Demokratyczna ma świetną gospodarkę i jest w stanie w ciągu paru lat wyciągnąć nasz kurwidołek z krajów trzeciego świata do krajów wysoko rozwiniętych gospodarczo.

62
79

Komentarze do "Szansa dla Polski"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Giń niemiecka kurwo

  0

  2
  Odpowiedz
 3. To wypierdalaj do niemiaszków, na co jeszcze czekasz?

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Jest w stanie ale czy chce? Poza tym jakbyś nie zwrócił uwago to jest jeszcze UE co też jest ogromnym ograniczeniem suwerenności państwa, szczególnie po wejściu do strefy euro. Jak już to wprowadzenie konstytucji 3 maja z paroma aktualizacjami byłoby lepsze. Ale na chuj to pierdolenie jak i tak każdy zagłosuje na lewactwo i będzie znowu jak jest i było.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pierdolisz wać pan. Ja bez żadnych znajomości doszedłem w ciągu 10 lat do tego, że mogę po odliczeniu wydatków na życie, wakacje, piwko i innych, odłożyć 100 tysięcy rocznie. Nie chce mi się już słuchać tego żulerskiego użalania się nad sobą. Weź się do roboty, nieudaczniku.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Akurat niemcy swoją potęge gospodarczą zawdzięczają niejakiemu Adolfowi, który całą gospodarkę nastawił na przemysł zbrojeniowy-po wojnie takie firmy jak siemens czy bosch przekwalifikowały się i włala ;). poza tym każdy rząd jaki miał okazję rządzić robi to samo-dba o swoje dupy! Bo my Polacy albo olewamy wybory albo dajemy nabierać się na propagande przed wyborczą!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. coś w tym jest co mówisz, ale z tym NRD to przyjebałeś… 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. NRD? raczej RFN. W sumie dobry pomysł z tą protekcją. Niemcy zwycięstwo mają w genach

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zgadzam się w 100%! Słowianie są jak czarnuchy: bez pozytywnego wpływu rasy germańskiej ze wszystkiego zrobią chlew i syf. To nie wina rządzących, to wina genów. Co nie znaczy, że bronię rządu. 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Kilka poprawek. Po pierwsze, Kraj Przywiślański to był raczej twór rosyjski i od Rosji zależny, tobie chodziło zapewne raczej o Kraj Warty, a więc niemiecki twór na polskim terytorium. Po drugie, Niemiecka Republika Demokratyczna nie istnieje od ponad pół wieku, jest tylko Republika Federalna Niemiec. Ale to szczegóły, co do zasady – pełna zgoda, sam również od dawna twierdzę, że byłoby nam sto razy lepiej jako niemieckim Landom niż w tym polskim burdelu na kółkach.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Nie trzeba takich akcji radykalnych przeprowadzac bo mamy Janusza Korwina Mikke, facet mowi prosto w twarz cala prawde a cwaniakom, leniom i lapowkarzom sie to nie podoba dlatego jest gnojony i powszechnie obwoloano pana Mikke balwanem i wariatem. Jedyne co mnie martwi to to ze ma juz swoje lata i niestety nie bedzie wiecznie przemawial o opamietanie sie. Narod glupich owiec pozostal gluchy tak dlugo wiec niech skacze w przepasc za swoim przewodnikiem…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zgadzam się zasadniczo, poza jednym – Niemiecka Republika Demokratyczna nie istnieje od przeszło 20 lat.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A gdyby tak Janusz Korwin Mikke zajął stołeczek premiera?

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Już wolę żyć w zaborze niż w naszej pseudo demokracji. Swoją drogą to po części już jesteśmy w zaborze, bo w Unii Europejskiej, a nie od dziś wiadomo, że w UE karty rozdają Niemcy…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. No jasne, bo wszyscy powszechnie przecież wiedzą że Niemcami rządzi dobry wujek, który za cel życiowy obrał sobie plan jakby tu dodrze zrobić Polakom. A po co Niemcom nasz dług publiczny i inne problemy? O wiele wygodniej jest przecież jebać Polajdrów za pomocą ich własnego rządu i bez żadnych zbędnych zobowiązań.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Chłopie ty jesteś pojebany, chcesz aby Polska dobrowolnie straciła suwerenność?! Żadza pieniądza wyżarła ci mózg do reszty czy jaki ch.. Przez tyle lat nie złamali ducha w narodzie, tylu ludzi zginęło. Jest jak jest, fakt nie wiedzie się zbyt dobrze, lecz masz gdzie siedzieć na dupie w suchym i ciepłym (?) mieszkaniu i możesz pisać takie brednie, masz narodowość, swój jezyk i historię. Ciekawe czy gdybyś urodził się gdzieś w rumunii jako cygan lub gdzieś w gabonie jako analfabeta miałbyś takie same priorytety. Korwin kiedyś dobrze powiedział ( choć osobiście uważam go za debila) pana interesuje tylko to aby się nażreć. Jeżeli nie podoba ci się to zrzeknij się obywatelstwa i spierdalaj do niemiec.. Posłuchaj sobie Roty i przemyśl czy napisałbyś to jeszcze raz.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. To nie problem rządu, a ludzi i tego w jaki sposób myślą! A że jesteśmy egoistami to mamy jak mamy. Jesteś podobny do reszty, zresztą jak ja! Boże, jak ja się brzydzę tego kim jestem!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Czyżby? Jakoś landy należące kiedyś do NRD do tej pory są wyraźnie gorzej rozwinięte od zachodnich Niemiec.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. ja, ja dupen szwanzen, kartofelzalat und obergruppenfurer halt! Takbyś kurwa teraz pisał i pierdział przy jedzeniu i oglądał długie cycki twojej starej jak łazi nago po mieszkaniu i na wigilie wpierdalałbyś kurczaka zanim 12 POSTNYCH dań a po twoim kraju rozlałaby się zaraza xxi wieku hala ha habib kebab akbar!

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @18 pracowałem dwa razy na zachodzie i powiedział bym że jest zupełnie odwrotnie inteligencie.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Sprawdź, kto tak na prawdę rządzi Polską, a będziesz wiedział dlaczego tak jest. W większości to nie są Polacy, a „starsi bracia w wierze”. Wykańczają ten kraj żeby potem przejąć jako masę upadłościową…

  0

  0
  Odpowiedz
 22. do @19 a w PL nie ma Kebabowni żadnej??? pytam??? to badziewie jest wszędzie!!! tylko że u Helmutów więcej bo otworzyli im wcześniej niż nam granic-ciołku!!! chujnia i śrut

  0

  0
  Odpowiedz