Szczyny

Nie ma dobrego piwa, wszędzie w barach pubach leją te rozwodnione szczyny. Kurwa w sklepach to samo. Jakość koncernówek spada na pysk w raz z latem! Wszystko kwaśne… rozwodnione… kurwa na całe szczęście jest jeszcze stary polski browar Amber który trzyma fason nie zależnie od sezonu. Lepiej wydać 12-16 zł na dwie butelki dobrego portera/lagera, niż za tą samą cenę wyżłopać 8 puszek przegazowanych, kwaśnych, sklepowych szczynów.

66
69

Komentarze do "Szczyny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Widać że wielki z ciebie koneser piwa. Jakbyś był koneserem to byś wiedział że piwo to nie trunek z największą ilością gazu bo nie o to w tym chodzi.
  Nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak na przykład Jan Olbracht w Toruniu czy Spiż we Wrocławiu, jak byś spróbował tam prawdziwego piwa które jest robione na miejscu i podawane klientom to byś dopiero zobaczył co to jest prawdziwe piwo.
  I nawet taki Amber czy inny wynalazek nie dorasta do pięt tym powyżej.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. święta prawda, szkoda, że więcej osób nie zauważa tego problemu i zadowala się tym łatwo dostępnym substytutem piwa napychając tym samym kieszeń producentów i utrzymując wysoką podaż na takie siki. Można jednak na rynku znaleźć jeszcze lepsze i ciekawsze piwa, trzeba się tylko trochę tematem zainteresować. Niby teraz to takie trendy, na czasie, hipsterskie, ale co tam, lubię wypić dobre i interesujące piwo, a takiego nie znajdę w sklepie pod blokiem za 3,50.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Moja loszka też często narzeka na jakość piwa, ale nie oszukujmy się, głównym celem, w jakim go spożywa jest faza. I zresztą to też mój cel, i dlatego wolimy dobrą zimną wódkę. Po niej z loszki wyłazi całe wyuzdanie i nie patrzy na nic, tylko klęka i ciągnie mi druta. Kiedyś zrobiła to na przystanku, akurat zdążyła połknąć i przyjechał tramwaj. A po przyjeździe do domu szaleńcze dymanie…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Idziesz w masę – dobra nasza!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja bym wymienił mózg!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To sobie kurwa kupuj alkoholiku.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jebany obwiesiu, dobrego piwa to ty nigdy w życiu nie kosztowałeś swoim chamskim pyskiem. Nie mówiąc o innych szlacheckich trunkach, które są poza wszelkim dostępem dla potomków zbiegów z kozackiego oddziału. nie pozdrawiam
  ~ Sądecki Pan.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Masz racje, ale czy warto o tym pisac na tak zacnym portalu? Nie. Gon kaczki.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Mój stary zawsze mawiał że gorzała ma ci wykręcać ryj, a nie smakować, bo wtedy masz problem, z piwem jest tak samo.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. „Nie zależnie” od opinii innych idź nauczyć się pisać poprawnie. Potem pomyśl o piwie. Ale dopiero potem, okay?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A do tego, żeby utrzymać tę „przyzwoitą” dla zwykłego śmiertelnika cenę, tj. 2,00-2,50 PLN przy rosnących kosztach pracy itd itp, trzeba z czegoś rezygnować, w efekcie czego otrzymujemy te szczyny, o których piszesz. Ja już inwestuję w mniejszą ilość ciemnych, pszenicznych, ewentualnie napiję się whiskey raz po raz, ale coraz rzadziej tykam masówkę… syf jak diabli, a sraczka co jakiś czas daje o sobie znać.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zajebiste. Ale kogo to obchodzi? Chyba tylko alkoholików;)

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Tu autor chujni za wszystkie nie przychylne komentarze serdeczny chuj wam w pikawe i mużyńska lanca w dupe pedały. Ty kurwa z nr 1@ zatkaj pysk szczególnie znawco za 1,30 zł.
  Do Pana nr @3 zauważyłem że jakiś czas temu ok 2 lata temu, piwo było znośne, ostatnio zaczeło się psuć jak cholera, Do cwela nr@ 12 niezależnie od opinii innych weź possaj cygańskie korale, Dobra? pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Jako studenciak dobrze jest sie nachlać tanich alkoholi. Tani browar albo buskowianka z tanim winem zajebiście jebie w beret. Potem ruchać można wszystkie dupencje, tylko czasem fujara nie chce stać, bo krew za bardzo rozrzedzona

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Pij piwo marki „Zul „

  0

  0
  Odpowiedz