Szef chujnia

Mój szef to jebany nierób z kompleksem niższości. Przychodzi do pracy na 10, nie robi zupełnie nic, nie potrafi nawet wysłać maila. Nie słucha mnie NIGDY, każdą rozmowa jaką z nim zaczynam kończy się na niczym, nie docierają do niego żadne argumenty. Bardziej zależy mi na tej firmie niż temu chujowi. poza tym ma kochankę, z którą spotyka się w biurze po pracy, jebany fałszywy alkoholik, pozuje na inteligentnego, a magistra zrobił w zeszłym roku. CHUJNIA

49
67

Komentarze do "Szef chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ,,Przychodzi do pracy na 10, nie robi zupełnie nic, nie potrafi nawet wysłać maila” -Dlatego on jest Twoim szefem a nie odwrotnie;)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nikt nie lubi nierobów, tym bardziej taki szef może wkurwiać.
  Dodatkowo nie szanuje ludzi którzy mają kochanki lub zdradzają swoje partnerki.
  To jest jakaś mała firma, że Ci tak na niej zależy? Ofc uważam, że każdą prace szanować.Jedynie jedna mała uwaga. Nie uważam, że sam fakt zrobienia magistra rok temu czynił go mniej inteligentnym. Uczysz się całe życie a papier magistra czy doktora nie świadczy o twojej inteligencji.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Możesz narzekać, wyrzucić z siebie frustrację i złość, co jest pożyteczne dla higieny psychiki. Nie zmienia to jednak sytuacji, że ten drugi jegomość jest nadal twoim SZEFEM.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Sam widzisz – to on rucha, nic nie robi i zarabia więcej niż Ty.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Niestety kolego chujowiczu, w Polsce chujowi szefowie stanowią jakieś 70% ogółu szefów. Przyzwyczaj się, będzie Ci się lżej żyło. Ja mam też takiego kutafona, czasem się zastanawiam jak to sie stało że jest moim szefem, skoro ja mam 2x większą wiedzę od niego? Głową muru nie przebijesz, czaję Twoją chujnię. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jak ma kompleks niższości, to mu współczuj, a nie pojeżdżaj po nim.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ale to on ma firme a nie ty ;]

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zaproponuj mu przejęcie firmy, albo napisz do jego żony co wyprawia i zobaczysz jak spęka. Osioł taki jeden tylko niszczy swoją rodzinę i i nnych doprowadza do szału.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A mi się wydaje, że tę chujnię można sprowadzić do tego, że cipcię liże tamtej kochance, a nie Tobie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Taa…takim to się życie układa, inni na niego robią a on pierdoli w bambus.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zaskocz gnoja żeby było mu wstyd! I pokaż mu że bez Ciebie nie jest w stanie kiwnąć palcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. jebać szefów

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Chłopie, zamiast narzekać na chujni, załóż własną firmę, przejmij klientów swojego szefa i luz! Burak dostanie za swoje, Ty będziesz samodzielnie decydował o wszystkim i zgarniał forsę. Skoro taki buc jak Twój szef potrafił założyć firmę, to tym bardziej Ty sobie poradzisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Sam masz typowo-polski, ćwierć-inteligencki kompleks niższości a do tego jesteś frajer-pompka, potrafisz się tu na chujni użalać a nie umiesz powiedzieć mu po męsku – prosto w twarz co o nim myślisz. Gardzę takimi podchujowszczykami.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Współczuje! Kot najlepszy przyjaciel człowieka.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Noo,ale jednak zrobił…tylko w której drukarni?

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ej skoro komentarze są moderowane to czemu wzmianka o kocie tu jest;p

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Ja też zastanawiam się jak te konowały pootwierały te firmy i one jakoś prosperują. No kur… nie mogę tego zrozumieć jak oni to robią?

  0

  0
  Odpowiedz