Szpetny ryj

Ktoś tu ostatnio pisał o szpetnym ryju, to ja muszę też napisać, że mam szpetny. Wkurwia mnie to, nie zwracam na to uwagi, ale robią to inne chuje, dziewczyny mi nawet tego nie wypominają, ale to z grzeczności. Cierpię jeszcze na chorobę skóry, która oszpeca mnie jeszcze bardziej. Gapią się na ciebie ludzie, wyglądasz jak nienormalny, do dziewczyny strach zagadać, bo byłby sajgon i smród (czyt. obgadywanie) przez miesiąc. Ale co z tego, że mam wiedzę, nie jestem tępy, interesuje mnie wiele rzeczy, jak dziewczyny mnie mają w otworze. I nie mówcie, że mam się tym nie przejmować, bo jak każdy człek na tej obsranej planecie pragnę MIŁOŚCI i zbliżenia :/. Co ja bym dał, żeby mieć jaką dziewczynę, która by mnie chciała i akceptowała. Jest taka jedna, z którą chciałbym zawrzeć chociaż koleżeński kontakt, ale nie mogę się odważyć :/ Szczęście, że kumple się nie odwracają… Wygląd to jednak dużo, ale nie ma się co dziwić. Dobra, popierdoliłem trochę, ale biorę się do pracy. Będę gadał/nękał te babska, może mnie jakaś zechce 😀 A jak wyjdę na głupka, to co. Będę odważny i pewny siebie. Srać takich obgadujących, bez ambicji, obszczymurków, zarobię kiedyś jebane krocie i sami będą mi buty czyścić. HAHAHAHA. Śrut akurat nie pasuje tutaj, ale lubię to słowo na zakończenie użyć 😉 ŚRUT.

39
68

Komentarze do "Szpetny ryj"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niestety szlajają sie takie małe skurwysynki, gapie.. którzy nie maja pojęcia, za grosz inteligencji i mózgu… Takimi to Ty sie nie przejmuj.. chuj z nimi!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Heh troche tak i troche nie 😉
  Nie tylko wygląd się liczy, ale jak znajdziesz kobietę to też zaczniesz tak mówić.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Elo to ja pisałem o szpetnym ryju kiedyś.Hehe.Rozumiem Cię.Niestety wygląd jest najważniejszy.Pierdolenie że liczy się charakter,to nieprawda!Liczy się ładny wygląd a jesli nie masz wyglądu to zostań koksem,brutalem,chuliganem ,one lubią z takimi chodzić.A gapie którzy się gapią też są nieźle wkurwiający,jeszcze tacy co się obracają za tobą.Ja osobiście wiem że miłości dziewczyny nie zaznam,pragnę tylko akceptacji społeczeństwa.Pozdrowienia dla Ciebie,trzymaj się.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Stary co narzekasz-sam mówisz że kumpli masz…i to najważniejsze…baby się zmieniają a kumpli masz zawsze:)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A tam kumple, z nimi się nie ożenię. Zresztą o miłości wspomniałem w tych wypocinach.

  Do 3. Dobrze znać kogoś ze szpetnym ryjem i wiedzeć, jak ma trudno 😀 Pozdro dla Ciebie stary, żyjmy jakoś 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja jestem dziewczyną i powiem ci, że jeśli chłopak ma fajny charakter to wygląd schodzi na dalszy plan:)

  0

  2
  Odpowiedz
 8. taa.. fajny charakter, najlepiej w dolarach ale euro też akceptuję..

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Drgi Szpetny,

  jesteśmy w trakcie przygotowywania popularnego programu telewizyjnego. Myślę, że jestes rewelacyjnym kandydatem. Jeżeli jesteś zainteresowany, prosze o kontakt: olimpiamagda@gmail.com
  Pozdrawiam i czekam na maila

  0

  0
  Odpowiedz