Szwagier

Witam. Od jakiegoś czasu mieszkają z nami siostra z mężem. Powiem krótko, szwagier mnie wkurwia. Może wam się to wydać dziwne, ale, on jest miłośnikiem kakao. Albo nie, nazwijmy sprawy po imieniu, on jest od niego uzależniony. Ciągle pije te kakao, szlag mnie trafia, jak po raz kolejny słyszę coś w stylu: „ooo, która to już godzina, ooo… 16 już, kakao trzeba wypić”, albo, ” Beata, zrób mi kakao”. A jeszcze gorsze jest to że on potrafi wypić nawet 8 szklanek dziennie, no, ja jako dziecko też lubiłem pić kakao, ale nie przypuszczałbym że można tyle pić dzień w dzień. No chory człowiek normalnie, chory człowiek. Jeszcze wszędzie w kuchni te kakao, pół lodówki zajebane butelkami mleka. Chyba wezmę to kakao i mu na ten łysy sagan wysypie, powiadam wam.

52
13

Komentarze do "Szwagier"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zapierdol mu w to kakao i po problemie. Sobie też ulżysz, bo locha na pewno ci nie popuszcza szpary.

  33

  0
  Odpowiedz
 3. Ty! Ja pierwsze ku&wa słyszę że ktoś w Polsce zarzywa coś innego niż alkohol czy papierosy ! To dopiero innowacja 😀

  54

  0
  Odpowiedz
 4. przyjmij w kakało cieciu

  14

  3
  Odpowiedz
 5. A mój stary to fanatyk wędkarstwa…

  18

  0
  Odpowiedz
  1. Jakie jest przesłanie twojego komentarza????

   4

   7
   Odpowiedz
   1. Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj***ne wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.
    Druga połowa mieszkania zaj***na Wędkarzem Polskim, Światem Wędkarza, Super Karpiem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie wędkarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla wędkarzy i kręci gównoburze z innymi wędkarzami o najlepsze zanęty itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu karasie jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę SUM, za naj***nie 10k postów.”
    „Jak jest ciepło to co weekend zapie**ala na ryby. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę jem rybę na obiad a ojciec pie**oli o zaletach jedzenia tego wodnego gówna. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że jem dużo ryb bo zawierają fosfor i mózg mi lepiej pracuje.
    Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują pakując wędki, robiąc kanapki itd.
    Przy jedzeniu zawsze pie**oli o rybach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Związek Wędkarski, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie zarybiajo tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię Ryb Rzecznych żeby się uspokoić.

    W tym roku sam sobie kupił na święta ponton. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i nadmuchał w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały strój wędkarski i siedział cały dzień w tym pontonie na środku mieszkania. Obiad (karp) też w nim zjadł [cool][cześć]

    Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich ryb w polsce to bym wziął i zapie**olił.

    Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na ryby w drodze wyjątku. Super prezent k***o.

    Pojechaliśmy gdzieś wp*zdu za miasto, dochodzimy nad jezioro a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i siedzimy nad woda i patrzymy na spławiki. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pie**olną wędką po głowie, że ryby słyszą muzykę z moich słuchawek i się płoszą. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz ‚krzyczał szeptem’, żebym się nie wiercił bo szeleszczę i ryby z wody widzą jak się ruszam i uciekają. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na wodę jak w jakimś j***nym Guantanamo. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam sk***ysyn. W pewnym momencie ojciec odszedł kilkanaście metrów w las i się sp***ział. Wytłumaczył mi, że trzeba w lesie pierdzieć bo inaczej ryby słyszą i czują.

    Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym jeździ na ryby. Kiedyś towarzyszem wypraw rybnych był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBER. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Najebali się i oczywiście cały czas gadali o wędkowaniu i rybach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są szczupaki czy sumy.
    >WEŹ MNIE NIE Wk***IAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE SZCZUPAK MA ZĘBY? CHAPS I RĘKA Uj***nA!
    >k***A TADEK SUMY W POLSCE PO 80 KILO WAŻĄ, TWÓJ SZCZUPAK TO IM MOŻE NASKOCZYĆ
    >CO TY MI O SUMACH pie**olISZ JAK LEDWO UKLEJĘ POTRAFISZ Z WODY WYCIĄGNĄĆ. SZCZUPAK TO JEST KRÓL WODY JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI
    No i aż się zaczeli nak***iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec
    >I bardzo k***a dobrze
    Tak go za tego suma znienawidził.

    Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Polskim Związku Wędkarskim. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk***ysynach z PZW powiedzieć. Gazety niewędkarskie też przestał czytać bo miał ból dupy, że o wędkarstwie polskim ani aferach w PZW nic się nie pisze.

    Szefem koła PZW w mojej okolicy jest niejaki pan Adam. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim akwenom przez Związek i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie wędkarskie gdzie występował Adam i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z sali takie tam inby odpie**alał.
    Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem PZW ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu PZW i Adama na forach lokalnych gazet. Napie**alał na niego jakieś głupoty typu, że Adam był tajnym współpracownikiem UB albo, że go widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Adamowi 2000zł.

    Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec k***ił na przekupne sądy, PZW, Adama i w ogóle cały świat. Z jego pie**olenia wynikało, że PZW jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za szurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 na wędki, haczyki czy łódki i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. zanęty waniliowej za te 2k kupić (kilkaset kilo).

    Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć łódkę do połowów bo niby wypożyczanie za drogo wychodzi i wszyscy go chcą oszukać
    >synek na wodzie to się prawdziwe okazy łapie! tam jest żywioł!
    ale nie było go stać ani nie miał jej gdzie trzymać a hehe frajerem to on nie jest żeby komuś płacić za przechowywanie więc zgadał się z jakimiś wędkarzami okolicy, że kupią łódkę na spółkę, ona będzie stała u jakiegoś janusza, który ma dom a nie mieszkanie w bloku jak my, na podjeździe na przyczepie, którą ten janusz ma i się będą tą łódką dzielili albo będą jeździć łowić razem.
    Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie mógł z nimi jechać i miał o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że ryby biorą jak poj***ne więc mój ojciec tylko leżał czerwony ze złości na kanapie i sapał z wk***ienia. Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie miał na kogo zwalić winy co zawsze robi. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni łowią bez niego bo przecież po równo się zrzucali na łódkę i w niedzielę wieczorem, jak te janusze już wróciły z wyprawy, wyszedł nagle z domu.
    Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz a tam nasz samochód z przyczepą i łódką xD Pytam skąd on ją wziął a on mówi, że januszowi zaj***ł z podjazdu przed domem bo oni go oszukali i żeby łapał z nim łódkę i wnosimy do mieszkania XD Na nic się zdało tłumaczenie, że zajmie cały duży pokój. Na szczęście łódka nie zmieściła się w drzwiach do klatki więc stary stwierdził, że on ją przed domem zostawi.
    Za pomocą jakichś łańcuchów co były na łódce i mojej kłódki od roweru przypiął ją do latarni i zadowolony chce iść wracać do mieszkania a tu nagle przyjeżdżają 2 samochody z januszami współwłaścicielami, którzy domyślili się gdzie ich własność może się znajdować xD Zaczęła się nieziemska inba bo janusze drą mordy dlaczego łódkę ukradł i że ma oddawać a ojciec się drze, że oni go oszukali i on 500zł się składał a nie pływał w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację żeby ojciec od nich nie dostał wpie**olu bo było blisko.
    Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:
    -Mój ojciec leży na ziemi, kurczowo trzyma się przyczepy i krzyczy, że nie odda
    -Janusze krzyczą, że ma oddawać
    -Jeden janusz ma rozj***ny nos bo próbował leżącego ojca odciągnąć od łódki za nogę i dostał drugą nogą z kopa
    -Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat bo pobił człowieka
    -We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi
    -Moja stara płacze i błaga ojca żeby zostawił łódkę a policjantów żeby go nie aresztowali
    -Ja smutnazaba.psd
    W końcu policjanci oderwali starego od łodzi. Ja podałem januszom kod do kłódki rowerowej i zabrali łódkę, rzucając wcześniej staremu 500zł i mówiąc, że nie ma już do łódki żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby się nigdy na rybach nie spotkali. Matka ubłagała policjantów, żeby nie aresztowali ojca. Janusz co dostał w mordę butem powiedział, że on się nie będzie pie**olił z łażeniem po komisariatach i ma to w dupie tylko ojca nie chce więcej widzieć.
    Stary do tej pory robi z januszami gównoburzę na forach dla wędkarzy bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta
    >Szczepan54
    >Liczba postów: 1
    >Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stary_anona od dawna i to bardzo porządny człowiek i wspaniały wędkarz! Chcą go oczernić bo zazdroszczą złowionych okazów!

    Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania niedawnych kolegów od łódki. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat to ojciec się tam wpie**alał na trollkoncie i np. pisał, ze ch*jowe ryby łapie i widać, że nie umie łowić xD
    Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał zdjęcia złapanych przez siebie ryb to sam sobie pisał
    >Noooo gratuluję okazu! Widać, że doświadczony łowca!
    a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na forum.

    12

    0
    Odpowiedz
    1. i znowu jakiś stulejarz z gimnazjum wkleił stara chujnię a teraz marszczy freda z uciechy sprzęgłem do ŻUKA!

     0

     5
     Odpowiedz
   2. Wpisz se w google

    0

    0
    Odpowiedz
 6. I po cholerę te nerwy, może lubi bardzo pić kakao to nie znaczy że, jest nienormalny. Kurwa wyraziłeś się jak typowy polak…

  10

  1
  Odpowiedz
 7. Zwal mu konia w kakao.

  10

  0
  Odpowiedz
 8. Myślałem, że lubi kakao, ale te inne, czoko.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Tu ksiadz proboszcz.My swietobliwi lubimy zakisic ogora w kakao.
   Przyjd do nas zagubiona owieczko i ja cie zaras namaszcze.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Wypierdalaj i to w podskokach. Raz, dwa, trzy i Cię tu NIE ma.

  10

  1
  Odpowiedz
  1. Wypierdalaj, ale „Cię” z dużej litery szacuneczek musi być xD

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Nie chodzi o żaden szacunek, tylko o to, że ortografia tak nakazuje pisać.

    1

    0
    Odpowiedz
 10. Masz minusa, bo nie pijesz kakao. Pij – będziesz wielki jak twój szwagier.

  10

  1
  Odpowiedz
 11. Niezły cipasek z tego twojego szwagra…

  5

  0
  Odpowiedz
 12. To kakao a nie te kakao buraku ślązaku.

  7

  5
  Odpowiedz
 13. Musisz pojechać tego typa ostro w kakao aż mu czoko wyjdzie i po sprawie, wtedy sie nauczy

  7

  0
  Odpowiedz
 14. Chyba lepiej jak pije kakao niż jakby miał pić wódę, prawda?

  6

  1
  Odpowiedz
 15. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  2

  8
  Odpowiedz
  1. Walić konia, pić kakao i ruchać.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. jesteś żałosny z tymi krokodylami itp.
   zamiast pisać teksty głupie,pokręć szybko palcem w dupie!(najlepiej swojej)

   2

   0
   Odpowiedz
 16. To ty jesteś chory i pojebany. Niech sobie piję to kakao, za twoje piję że marudzisz? Boli cię to czy co. Przyjemny się do siostry ze jadą chleb z masłem… K…. Co za upierdliwy debil.

  0

  3
  Odpowiedz
 17. A to cała jego rodzina lubi w kakao czy tylko on? Bo jeżeli tylko on, to na szczęście tylko jeden będzie mieć w kakao.
  Dłub w nosi zawsze przed nim i zawsze jak pije to swoje kakao. Powinno pomóc. Jeżeli nie, zapodawaj radio Maryja za każdym razem, kiedy pije kakao. Jeśli i to nie pomoże, puszczaj bąki za każdym razem kiedy pije kakao. Jeśli ta metoda nie zda egzaminu, pij jakąś zawiesinę zawsze przed nim i zawsze z nim. Nikt Ci tego nie zabroni, a przyniesie zbawienie. A na koniec, w kakao.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. twoja siostrę tez w kakao lubi

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Natychmiast zapodaj sobie w kakao.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Mysle -bedzie chujnia fest – szwagier zapina Beate w kakao , ojciec wie …matka sie domysle -cos w tym stylu chujnia …a tu nic , smarkacz sie przypierdala . A idz w pizdu . Lekcje odrabiaj duraku a nie komus jedzeni i picie liczysz !

  1

  2
  Odpowiedz
 21. się widać zlitowałeś na szwagrem i wpuściłeś do domu ,,na miesiąc” też taki kiedyś sie zlitowałem i z miecha zrobiło sie pół roku, kurwa jak mam mieszkanie i na nie zapierdalam, bo kredyt, to nikt nie będzie srał mi do kibla prócz mnie a po akcji jeno syf został. Nigdy więcej.

  3

  0
  Odpowiedz
 22. Jak masz jakies konkretne wonty, np. ze zagraca/blokuje lodowke i kuchnie, albo ze ciagle drze ryja o kakalko, to mu powiedz jak facet facetowi, ze jak juz mieszkacie razem, to jakis kompromis musi byc do chuja wafla! Ale jezeli przeszkadza Ci sam fakt ze chlopina ma pierdolca na punkcie kakalka, to pozostaje Ci tylko wyjebka i chujnia.pl

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Ożesz Ty skurwięsynu !!!

  1

  0
  Odpowiedz