Tabaka narkotyk

A więc tak. Dzisiaj dowiedziałem się o sobie wielu rzeczy o których sam nawet nie wiedziałem. Był u mnie dziś znajomy, i sobie usiedliśmy na balkonie. No i w pewnym momencie kolega wyciąga z kieszeni tabakę (dla niekumatych – sproszkowany tytoń do wciągania nosem o różnych smakach np. miętowy, wiśniowy). No i wciągnęliśmy trochę (dokładnie Gawith Apricot – tabacznicy wiedzą o co chodzi ;]). No i tak siedzimy i gadamy, obracam się a tam z mieszkania obok jakaś głowa wygląda i momentalnie się chowa. Po ok. półtorej godziny dzwonek do drzwi. Policja! Myślę „no kurw* o co chodzi!”. Otwieram standardowe blabla i dowiaduję się że… handluję towarem! Mówię że nie wiem o co chodzi i w ogóle, ale nie. Policja przepierdoliła mi pół domu w poszukiwaniu „narkotyków”. Po wszystkim gdy gliniarze wyłazili kolega zażył tabakę i wtedy policjant po wyjaśnieniu obczaił, że popierdolona sąsiadka tabakę wzięła za stuff i zrobiła aferę. Rezultat? Dom do góry nogami, a ostatnio ktoś mnie zaczepił i pytał czy „mam towar”. Chujnia….

60
51

Komentarze do "Tabaka narkotyk"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Byzydura. Nie posklejała Ci się opowiastka. Głowa z okna obok to dla Ciebie „jakaś głowa”, a nie np. głowa sąsiadki, policja wpada na chatę w 1.5h po telefonie od jakiejś baby, całkiem na luziku. A kolega sobie zażywał tabakę, kiedy wychodzili policjanci i jednemu z nich zapaliła się żarówka, jak w bajkach…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To jest tylko i wyłącznie wina prawa antynarkotykowego, za co podziękuj Kwaśniewskiemu i SLD. Jebać lewicę i komuchów.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie pisz tu już nic więcej matołku, bo walisz ściemę

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @Korwin jest jak masturbacja – kiedyś się w końcu z niej wyrasta.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Tak jak 1, te uważam że to ściema. Nie mniej, tabake lubię, i za chwilę sobie wciągne nieco ozony orange, sam gawith apricot też mi bardzo smakował 😉 pozdrówki

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Trochę rzeczywiście ubajkowione. Ale nie zmienia to faktu że rynek w naturze jest wolny w chuj. A natury nie wolno ruszać.

  0

  0
  Odpowiedz