Taktowność

Bardzo mi miło, że mój narzeczony jak byliśmy w kawiarni z jego znajomymi z młodości (których pierwszy raz widziałam na oczy) najpierw powiedział, że przecież lubię ciasto szpinakowe to mi weźmie do domu, ok. Jak byliśmy przy kasie (gdzie jedna z jego znajomych prowadzi ta kawiarnie + ktora była jego była..) najpierw powiedział, że nie wie, czy mogę ciasto, a potem wzial całe, bo powiedział, że napewno wpiedole pół blachy. Czaicie? Tak, mam nadwagę. Jestem na sterydach z powodu choroby, jadlam więcej niż powinnam, od miesiaca jestem na diecie, a jego koleżanki po prostu mnie wyśmiały. Pół dnia przeprasza i uważa, że chodziło tylko o to, że lubię to ciasto. Miło, przy znajomych, których widzę pierwszy raz. Będą myśleć, że jestem jakaś jebnieta, gruba krowa, która wpierdala pol blachy ciasta.

11
9

Komentarze do "Taktowność"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zmień go na lepszy model.

  7

  3
  Odpowiedz
 3. I po tym nadal jest Twoim narzeczonym?

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Takiego sobie wybrałaś burasa to o co Ci chodzi?

  7

  0
  Odpowiedz
 5. Ale i tak wpierdoliłaś nie pół blachy, a całą. A narzeczonego serdecznie gratuluję. Na pewno będziecie żyć długo i szczęśliwie, bo on taki subtelny jest i dobrze wychowany…

  1

  0
  Odpowiedz
 6. I ile w końcu zjadłaś tego ciasta?

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Uwierz jemu, po co miał by cię oczerniać. Wziął więcej by ci sprawić radość. Źle się wysłowił i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dieta to bzdura. Jedź ile chcesz. Pokaż mu kto rządzi, opierdol cała blachę. Niech się z tobą ożeni, a ty za kare przytyj mu 30 kg. Grubasy gora!!!

  0

  0
  Odpowiedz