Tatuaże u młodych lasek

Sporo młodych lasek które mają całe ciało w tatuażach twierdzi że na starość będą wyglądać tak samo zajebiście i widzą to tak że będą siedzieć ze swoją kumpela i dalej pić drinki tylko że na emeryturze. Niestety rzeczywistość jest bardzo smutna wiem coś o tym bo od 10 lat pracuje w oddziale ratunkowym i pogotowiu i muszę wam powiedzieć że widziałem już setki nagich ludzi i ciało im starsze tym robi się bardzo pomarszczone lub obrzęknięte widziałem nawet laski co miały lat 20 a brzuch miały flakowaty jak u starej babci powodem były ciążę. Nie bardzo sobie wyobrażam starowinke z rękawem na ręku toż to będzie jedną wielka plama, a na nodze jak porobią się obrzęki wszystko się rozejdzie. A starość to sranie w pampersy, demencja, ciągle zatrzymanie moczu, udary, zawały , chujnia i śrut

84
7

Komentarze do "Tatuaże u młodych lasek"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
    1. Czy to ważne czy z tatuazem na starą babe kto się będzie gapił

      3

      0
      Odpowiedz
  2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

    2

    1
    Odpowiedz
  3. Tatuaże wyglądają chujowo już nawet u młodych lasek.

    12

    1
    Odpowiedz
  4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Co to za argument? Czy jesteś stary z tatuazami czy bez to i tak jesteś brzydki.
    ‚Szanujmy ludzi mądrych, bo ładni kiedyś zbrzydną. ‚
    W Wielkiej Brytanii tatuaże u starszych osób są bardziej powszechne, czy mniej rozmyte czy bardziej, napewno wygląda to ciekawiej. Chyba, że dla ciebie 60tki są seksi.

    6

    2
    Odpowiedz
  6. A chuj ci do tego? To nie twoja sprawa, więc po co się w to wpierdalasz ?

    7

    11
    Odpowiedz
    1. Dziecko, dorośnij.

      0

      0
      Odpowiedz
  7. Dziary teraz można usuwać, że zostanie niewielki ślad. Mnie też wnerwia ta moda na dziary. Ludzie jak komiksy wyglądają, żenada. Mogłaby jakaś planetoida jebnąć w Ziemię to by ludzie zmądrzeli, jedność by też nastała, zwłaszcza jebanych bogaczy by wykosiła, którzy mają wszystko, a nie doceniają.

    9

    5
    Odpowiedz
  8. Poczekaj. Zaraz ruszy lawina komentów od pomazanych małolat i dowiesz się, że to nie Twoja sprawa, że to ich ciała i takie tam inne, bardzo modne dzisiaj bzdety. Taka niunia nie przyjmuje do wiadomości, że człowiek się starzeje i to w dość szybkim tempie. Za kilkanaście (z haczykiem) lat każda potatułowana Kamila będzie wyglądać jak obsrana firana. Ale to faktycznie ich sprawa.

    11

    4
    Odpowiedz
    1. Co z tego typie. To nie ma żadnego znaczenia.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Dziecko, dorośnij.

        0

        0
        Odpowiedz
  9. Starość to też dojrzałość, a więc teoretycznie własne zdanie i wyjebane na to co ludzie na jakieś tam porozmazywane malunki na dupie powiedzą. Z medycznego punktu widzenia szkoda tylko że nie mamy jeszcze wystarczających danych jak całe litry gównianych chińskich barwników wpływają przez lata na organizm.

    2

    4
    Odpowiedz
  10. Wal chuja stary capie

    2

    1
    Odpowiedz
  11. Wiem, że to niespodziewane, ale większość ludzi będzie miała w dupie co taki nędzy robak ty sądzi o wyglądzie ich ciał. Nie pozdrawiam.

    4

    3
    Odpowiedz
  12. Podążanie za głupią modą, ale także zaburzenia psychiczne powodują, że ludzie sobie robią te tatuaże. Np. jednym z takich zaburzeń może być odrzucenie i poniżenie. Taki człowiek ciągle doświadczał odrzucenia i poniżenia ze strony ludzi i teraz albo szuka poklasku ze strony ludzi i ich uwagi, albo może chce być groźny i respektowany. Podobnie jest z włosami farbowanymi na nienaturalne kolory. Zarówno jednego, jak i drugiego nie lubię, bo jestem zdania, że to szpeci.

    9

    4
    Odpowiedz
    1. Podobnie jak z wypisywaniem idiotycznych komentarzy, zaburzenia psychiczne powoduja ze siedzisz tu i piszesz bzdury, jednym z takich zaburzen moze byc odrzucenie i ponizenie i taki czlowiek ktory doswiadczal odrzucenia i ponizenia ze strony ludzi i teraz szuka poklasku ze strony ludzi i ich uwagi

      3

      1
      Odpowiedz
      1. Heheh. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Jesteś zaburzona a mój komentarz jest potwierdzony naukowo.

        0

        1
        Odpowiedz
    2. Wiesz, ze na świecie od zarania dziejów istnieje sztuka. Sztuka, ktora ma rozne formy i wyrazy. I czesc sztuki będzie dla ciebie chujowa,ale to nie znaczy, ze ona jest zła. Najwidoczniej ty tego nie rozumiesz, nikt cie do tego nie będzie zmuszał. Ale chcoiaz zamknij juz ryj i daj żyć innym. Polacy to przypierdolic sie do wszystkiego umieją, byle by poczuć sie przez chwile lepiej, depresja degraduje ich na codzien.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Gówno tam a nie sztuka. Jakoś wcześniej nikt tak nie robił, bo tylko ludzie z pierdla mieli tatuaże, co dowodzi choćby tego, że teraz jest taka moda, no to trzeba mieć tatuaż. Proste. Dwa, istnieją badania, z których wynika, że istnieje nieraz korelacja między tatuażami a zaburzeniami psychiki. Zamiast więc zarzucać mi, że chce się poczuć lepiej, to lepiej użyj Google, i poszukaj sobie tych badań.

        1

        0
        Odpowiedz
  13. tatuaże są fajne, nie wiem czy dożyją bycia babciami, tak jak ty dziadkiem 😉 pozdro

    0

    2
    Odpowiedz
  14. Sporo młodych lasek nie dożyje starości więc po cholerę mają się nią przejmować? Tobie radzę to samo. Korzystaj z życia, tego tu i teraz, bez zamartwiania się odległą przyszłością której być może i tak nie dożyjesz.

    1

    2
    Odpowiedz
  15. Racja, starość jest obleśna, choć ja osobiście starych ludzi lubię i lubię z nimi rozmawiać. Mają tę cenną, życiową mądrość.

    1

    0
    Odpowiedz
  16. No i co z tego? Nie powinno Cię to obchodzic, każdy ma prawo do podejmowania decyzji o sobie i swoim ciele.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Piszesz jak głupia nastolatka, wielce zbuntowana na świat.

      0

      0
      Odpowiedz
  17. Autora wkurwia i ok. Sam też nie lubię.

    0

    0
    Odpowiedz