Tatuś

Mój kochany tata jest pracowitym oraz uczciwym człowiekiem, za dobrym dla innych i właśnie przez to „dostaje w dupę” od beznadziejnych ludzi. Pracował przez kilkanaście lat w pewnym (nie)ciekawym miejscu, z czasem zarabiał tam miesięcznie dosyć wysokie pieniądze (mogliśmy żyć na wysokim poziomie i jeszcze odłożyć), ale wyszło jak wyszło, został zwolniony praktycznie z dnia na dzień wraz z całym zespołem, „bo mało klientów” i na tym koniec jego kariery. Na ten moment „buja” się w zawodzie, którego wyuczono go przez X lat i zarabia za to tyle, że na nic go nie stać… Iść na wyższe stanowisko nie może, bo nie ma skończonych studiów (które w jego roczniku robiły tylko „wybitne” jednostki). Mama też zarabia „grosze”, a tak to w rodzinie oprócz mnie jest brat, uczeń trzeciej klasy gimnazjum i siostra, uczennica pierwszej klasy gimnazjum. Wspieram ukochaną rodzinę jak mogę, ale sama pracuję tylko jako kelnerka na umowę zlecenie i nie jest za dobrze (studiuję zaocznie w większym mieście). Dlaczego w Polsce jest tak ciężko? Kuźwa, mam dużo marzeń, głównie dotyczące mnie samej, ale na ten moment najbardziej pragnę, by mojemu tatusiowi zaczęło się w końcu układać. Żeby był szczęśliwy, bo niesamowicie mu się to należy (chociażby za to, jaką jest osobą i co robi dla innych). Niech moje prośby i modlitwy do sama już nie wiem kogo zostaną wysłuchane… Błagam…

62
7

Komentarze do "Tatuś"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Znajdź bogatego męża.

  3

  6
  Odpowiedz
 3. mieliście 7 tłustych lat, teraz macie 7 chudych. Taka kolej rzeczy.

  Piszesz tak jakby umierał na raka i potrzebował przeszczepu ( to by tragedia). Ale problemy finansowe to rzeczywistość milionów Polaków, z tym tylko wyjątkiem, że większość nie doczekała się jeszcze tych 7 upragnionych, tłustych lat.

  PS. twój ojciec chyba nie pobierał esbeckiej emerytury, co? bo z 22 tysięcy na 2 to musiało boleć ; )

  14

  2
  Odpowiedz
 4. Na kolana patałachu płci odmiennej. Klęczysz? Łapki pokornie poskładane? No to Pan Twój Mesio w niezmierzonej łaskawości swojej zaoferuje rodzicowi twojemu zniżkę 150 zł we wpisowym do Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. I nie przeszkadza Panu twojemu brak studiów ojca twego. Wprawdzie na wyższe stanowisko niż jebacz taśmowy liczyć nie może, ale może wziąć udział w naszej loterii zakładowej, a po wyrobieniu 300% normy pojechać na 2-dniowy płatny (tylko 300 zł) urlop do naszego gospodarstwa agroturystycznego pod Skierniewicami lub kto wie, może nawet do samej filii gabońskiej. Ty też możesz przyjść i kto wie, jak Panu twojemu w oko wpadniesz to może coś innego niż taśmę ci zaproponuje. Ale nie rób sobie dużych nadziei, bo Pan twój wybrednym jest.

  15

  9
  Odpowiedz
  1. Wysiliłbyś się, podróbo…

   7

   3
   Odpowiedz
  2. Płatny w sensie, że za te dwa dni to on musi zapłacić ?

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Po pierwsze każdy kto da kciuka w dół za tą chujnie, to sam jest chujnia (jeden już dał więc jest chujnia nad chujniami, dupą z dupy, szmaciarzem nad szmaciarzami itd.). Po drugie życzę szczęścia, bo niestety Polska nie jest prostym do życia krajem.

  8

  10
  Odpowiedz
 6. Gardze ludzmi ktorzy pisza i mowia „kuźwa”. Kurwa co to jest? Z praktyki wiem ze zawsze to jakies kurturarne cwoki e wsi.

  9

  6
  Odpowiedz
  1. Masz jakieś kompleksy ćwoku? Gardzisz dziewczyną, której wcale nie znasz bo nie pisze kurwa, chuj itp.? lecz się debilu.

   6

   10
   Odpowiedz
 7. Bardzo ci współczuję. Wiem, że dziecku jest ciężko patrzeć jak rodzicom nie wiedzie się zbyt dobrze i nie chodzi tu o pieniądze. Wiesz, że twój tata jest mądry i zdolny mimo braku papierka, który teraz nawet małpa może zdobyć. Wcześniej było całkiem inaczej.
  Wiem, że cierpisz i nie wiesz jak możesz pomóc rodzicom, ale postaraj się zobaczyć pozytywy w tym trudnym okresie. Jeśli twoi rodzice, ty , rodzeństwo jesteście w miarę zdrowi, lubicie, trzymacie się razem mimo ciężkich chwil to jest to ważne. Naucz się cieszyć z małych rzeczy. Pomyśl co możecie wszyscy zrobić żeby pomóc rodzicom. Może jakaś praca w wakacje? może twoja mama mogłaby wyjechać do pracy za granicę? Może za bardzo przyzwyczailiście się, że to tata jest „dostawcą chleba” ? może czas żeby go ktoś trochę wyręczył? Musicie zmienić podejście bo myślę, że twój ojciec nie czuje się zbyt dobrze wiedząc , że się „nie wyrabia” Szkoda by było żeby wpadł z tego powodu w jakąś depresję…pomyśl o tym…i mniej modlenia więcej działania. Dasz radę, ja w to wierzę, powodzenia:)

  8

  1
  Odpowiedz
 8. Nie mogę Ci napisać nic więcej, niż jedynie że naprawdę mi przykro. Życie w polsce dla przeciętnego kowalskiego jest do dupy. Albo pracuje dla rasy panów w polsce, albo emigruje by pracować dla panów za granicą. Inna sprawa, że za zachodnią granicą zrozumieli, że niewolnik najedzony i wypoczęty, to wydajniejszy niewolnik.

  6

  0
  Odpowiedz
 9. Nie módl się bo bozia jeżeli się nie wypięła na swoje owieczki to nie istnieje a ja stawiam na to drugie. Weź sprawy w swoje ręce. Marzenia i „modlitwy” to są dobre w melodramatach ale nie w życiu gdzie jak mówili w „Kilerze” „twardym trzeba być nie miętkim”. A jak w Polsce jest ci ciężko to bierz przykład z przodków: powstańców, żołnierzy wyklętych…walcząc myśleli o tobie, poczuj się godnie, posiądź ich charakter i bądź jak ze stali. Niech nic cię nie złamie.
  Jeżeli o studia chodzi to są raczej zbędne ale jak już uważasz że chcesz iść tą drogą to nie lamentuj tylko bierz sie za siebie. Nie ma nic za darmo.

  1

  2
  Odpowiedz
 10. Bardzo pięknie napisane….

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Jak to mowił Komorowski zmien prace wez kredyt 😀

  3

  0
  Odpowiedz
 12. Skoro ojciec ma żonę i mądre dzieci (a przynajmniej jedną córkę, jak można przeczytać), to nie jest źle. Macie siebie i jesteście zdrowi. Trzymajcie się razem i nie zadręczajcie. Powiedz rodzeństwu, żeby nie było roszczeniowe wobec ojca, który sobie żyły wypruwa aby Was wychować. Jako ojciec, gwarantuję, że Wasze wsparcie i miłość do niego okazywana będzie dla niego ważniejsze niż lepsza praca i płaca. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. W (nie)ciekawym miejscu?Co to znaczy?Sprzedawal narkotyki,nękał chorych,w więzieniu lub w sądzie brał łapówy?Dziwnie opisane.Jakby córcia chciała żeby tatuś znów dla kasy robił coś złego…

  0

  0
  Odpowiedz