TechNowinki na Onecie

Zapytam bardziej obeznanych, bo widocznie już jestem 100 lat za murzynami. Czy TechNowinką w dzisiejszych czasach jest np. „Najbardziej niebezpieczne wirusy ostatnich 20 lat, Microsoft wypowiada wojnę fałszywym antywirusom”, „Call of Duty zmienia nazwę…” Co za pierdolone tematy? Kilka razy pisałem do Onetu, że się nie zgadzam z taką tematyka, a Oni, że mój post jest niezgodny z tematyką prowadzoną na forum… Jakie szczęście, że chujnia istnieje!! Jestem po fizyce i mechatronice i jak widzę, że oto pierdolone gry komputerowe są w 90% tematami na szacownym miejscu pod nowinkami ze świata techniki to chuj mnie strzela – gardzę wszystkimi – mówię wprost – gardzę co przystają na to. Mam poza tym od chuja problemów ale ten mnie jakoś tak wkurwia, że tracę panowanie nad sobą. Kij w oko tym co to redagują, śrut w dupę tym co się zachwycają głupimi grami komputerowymi – idioci skończeni – do roboty albo nauki a nie pśtykanie w kompa, sranie po ścianie – spadam – nara.

16
41

Komentarze do "TechNowinki na Onecie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Stary ale co ty byś chciał od tych artykułów onetu-przecież to gówno jest.Masz masę innych serwisów o technice przez duże T więc olej onetową miernotę.
  Natomiast co do gier to „przegłeś pałkę”-grami warto się zachwycać i jest to tematyka godna uwagi.Tylko że jak dla mnie to te stare gry bo ostatnio to wydają same gnioty.I jeśli komputery to 8 i 16 bitowe.No i konsole.
  PS-Myślę że http://www.elektroda.pl/
  może Cię zainteresować.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. W gry grają cioty! Wiem bo każda ciota siedzi w domu i gra w gry zamiast iść się zabawić! Siedzą takie pizdy przed komputerem i napierdalają całe weekendy dni i noce a później się dziwią że im nie staje … i o ile taki gracz ma żonę to wcześniej czy później kobita nie wytrzyma i zostawi frajera z grami. Ja jakoś całe życie przetrwałem bez grania w durne gry i żyję i jestem z tego dumny że zamiast grać w jebane gry to ja idę się zabawić …

  0

  0
  Odpowiedz