Telewizor w szpitalu

Moja kobieta leży w szpitalu. Źle się czuje, wszystko ja wkurwia, ale najbardziej, czemu się nie dziwię, to TV. Piękna, płaska Toshiba na ścianie. Za darmo. I przyłazi jedna za drugą pacjentka i od rana napierdala: TVN-y, trudne sprawy, wszystkie te idiotyczne pseudo życiowe seriale, gówno za gównem, a te oglądają od rana, jak czytają książkę to tez oglądają, zasypiają kurwa przy tym, chwili spokoju nie ma a TO JEST KURWA SZPITAL a nie pensjonat, jak się tak dobrze czują jedna z drugą, że TV i ploteczki od rana do wieczora to wypierdalać do domu, a jak nie daj boże do szpitala przyjdzie ktoś chory, to patrzą jak na ufo, że się źle czuje i prosi o spokój (KURWA!), ja pierdolę, co za tępe pizdy, jedna z drugą, gówno by zjadła jedna z drugą jak by ten TVN przyjechał i zaserwował. Idź Pan W CHUJ.

117
62

Komentarze do "Telewizor w szpitalu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jebani ludzie pierdolone znam takie szmaty

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Najwidoczniej w tym szpitalu brakuje kącika internetowego, bo wtedy zamiast gapić się w pudło, godzinami czytałyby twoje wpisy na http://www.chujnia.pl

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zepsuj TV i będzie po problemie. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Prawda. Ludziom odjebało z tą telewizornią totalnie. Nie potrafią znieść ciszy, bo musieliby wytrzymać sami ze sobą, a to by ich przerosło. Myślałem, że gorszego gówna w TV już nie będzie niż było kilka lat temu. To się, kurwa, myliłem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zabierz żonę ze szpitala bo nigdy nie wyzdrowieje będzie tylko gorzej, szpitalom zależy na tym żeby trzymać tych mało chorych natomiast wypisywać na drugi dzień po operacji tych którzy potrzebują poleżeć.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ostre! Może doczekamy kiedyś czasów gdy TV będzie na każdym bieda-telefonie ze słuchawkami dla każdego!

  1

  0
  Odpowiedz
 8. No widzisz misiu masz pożadną kobietę ale i dla niej radę mam niech wstrzyma się z toaletą na tydzień a żadna nie będzie na Tv nawet chciała spojżeć taki smród będzie.

  Maczymora Franek
  Żul z pod sklepy co żyje z waszych podatków i się śmieje z mesia i prezesa coca – coli od której się w głowie pierdoli bo ja frajezy nie tyram.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Racja, Kolego. Najgorsze, że od tego nie spierdolisz. Gdyby ludzie nie chcieli oglądać gówna, gówno nie miałoby racji bytu. Ale ludzie pragną gówna, płacą za nie, budzą się umaczani w gównie i śnią gówniane sny. Współczuję Twojej kobiecie, byłam niedawno w podobnej sytuacji i liczyłam dni do końca. Wróciłam do domu, gdzie już od kilku lat nie ma w ogóle telewizora, i po kilku dniach poziom wkurwienia trochę mi opadł, czego Tobie i Twojej lubej życzę 🙂

  0

  0
  Odpowiedz