Ten samolot co go zestrzelili

No to już jest nie do wytrzymania. Cały dzień gadają aż się nie chce oglądać. Najgorsze jest to szczekanie polityków że to zły czyn te zestrzelenie i że to patologia XXI wieku a stosunków dyplomatycznych z Rosją nikt nie zerwie, dlaczego BO SIĘ BOI! Dlaczego nikt nie nałoży sankcji gospodarczych BO SIĘ BOI. A więc niech przestaną szczekać bo i tak się boją cokolwiek zrobić. Druga sprawa to solidarność Europy w tej sprawie. Ta jasne i co jeszcze? Francuzi mają na wszystko wylane i jeszcze w tym roku sprzedadzą Rosjanom okręty desantowe typu Mistral. Chujnia i śrut!

67
55

Komentarze do "Ten samolot co go zestrzelili"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo te wszystkie rządy to są miękkie faje, tylko obciągają putinowi jak nie przymierzając moja loszka. Tylko ona ciągnie mi, więc nie jest wrogiem, a najwspanialszą kochanką.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zgadza się,Europie zachodniej bardziej zależy na interesach z Rosją niż na stabilizacji we wschodniej Ukrainie.Rejon Donbasu jest już praktycznie przejęty przez tych fiutów separatystów sterowanych z Moskwy.Chujnia jak nic.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Warto dodać, że niektóre oddziały specjalne rosyjskiej armii są szkolone przez niemieckich komandosów. „Europa jest tak głupia, że można u niej kupić sznurek, na którym się ją powiesi.”

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Gadają, szczekają a ty jak tak ta lalka z pleciugi nakręcony.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A Amerykanie mają w dupie tych jebanych rusków bo wiedzą że wygrają bo mają HAARPA który ich z wielkiej odległości rozjebie, Ba nawet nie będą wiedzieli co się dzieje kurwa. A japończycy wypuszczą na nich swoje Mechy.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. TEATRZYK ZIELONA CEBULA PRZEDSTAWIA.

  Impreza w podziemiach Kremla, generały żłopią wódę całą noc. Rano przychodzi sprzątaczka z wiadrem i ścierką, nie przejmując się, stawia wiadro na biurku na papierach i różnych guzikach. Generał wytrzeszcza oczy i wrzeszczy do sprzątaczki: – Paszła w piiizduuu!!! Sprzątaczka ucieka, a generał woła za nią: „Nie ty, bladź, Zapadnaja Jewropa”. ***** Witam Państwa, mówi kapitan. Na wstępie dobra wiadomość, dziś wieczorem wszyscy będziemy w telewizyjnych wiadomościach… ***** Pilot zielony z przerażenia zwraca się do stewardesy: -Skarbie za jakieś 5 min wyrżniemy o ziemię. Postaraj się to w jakiś łagodny sposób wytłumaczyć pasażerom. Stewardessa pofatygowała się na pokład pasażerski. -Proszę wszystkich o uwagę. Czy byli byście państwo uprzejmi wyciągnąć paszporty? Dziękuję, a teraz wszyscy unosimy je wysoko nad głowę i machamy… Brawo. Teraz chwytamy je dwoma raczkami i łamiemy w ten sposób żeby podzielić je po środku. Pięknie… Miło się z państwem współpracuje… A teraz zwijamy te paszporty w ciasny rulonik i wsadzamy go sobie głęboko w dupę, żeby ułatwić identyfikację zwłok.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ale gdzie tak gadają cały dzień? I co ty robisz wśród polityków!?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zwyczajna sraczka medialna. Za dwa miechy nikt o tym nie będzie pamiętał. Po co na to patrzysz ? Ja nawet nie włączam telewizji informacyjnej. Przejrzę czasem w sieci kilka artykułów, żeby wiedzieć co się w świecie dzieje, i tyle. Piszesz, dlaczego nikt nie reaguje na poczynania Putina ? Bo współczesnym światem rządzą mięczaki, które boją się o swoją kieszeń i reputację. Ludziom za dobrze się żyje, żeby ryzykować wojenkę. Za dużo smartfonów, samochodów co same parkują, leserstwa i rozpusty. To tak w telegraficznym skrócie. Ten, kto potrafi czytać między wierszami, zrozumie co mam na myśli. Kwestię Unii Europejskiej pozostawię bez komentarza, bo euroentuzjaści rzucą się na mnie jak biedota na wyprzedaż w Biedronce. Niebezpieczna broń nadal będzie trafiać do Rosji, bo kasa i biznes są ważniejsze od jakichś tam 300. cywilów zestrzelonych w samolocie. Dzisiejszym światem rządzi obłuda i zakłamanie. Interes jednostki przedkłada się ponad interes ogółu, medialnie próbując wmówić opinii publicznej, że jest na odwrót. Jedyne co my, małe szaraczki, możemy zrobić, to nie dać sobie zrobić papki z mózgu.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Francuzi zawsze byli chujami!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jeszcze wszyscy pojadą na mistrzostwa w piłce nożnej do ruskich „będzie zabawa i będzie się działo” Jedna wielka jebana hipokryzja.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Panicz Jan zatrudni na stanowisko: „Main director of clean department” Gwarantowane atrakcyjne warunki: zakwaterowanie w przyoborowych czworakach dla parobasów. Wymagania: wyższe wykształcenie, język angielski w stopniu biegłym, umiejętność programowania C++

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Witam, jestem gejem i bardzo lubię w kakao pisać lub dzwonić na numer 790644431

  0

  0
  Odpowiedz
 16. TE!
  Nie mowi sie Te zeszczelenie tylko TO zestrzelenię.
  Spierdalaj!
  To znaczy pozdrawiam.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Został zestrzelony rakietą BUK

  0

  0
  Odpowiedz
 18. sprzedam sprzęgło od żuka zainteresowani pisać na privat

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @16. „Został zestrzelony rakietą BUK” I Buk na to pozwolił… no gdzie jest wasz buk, się pytam? Gdzie, kurwa?

  0

  0
  Odpowiedz
 20. To był Boing czy Tupolew? ktoś tu wie?

  0

  0
  Odpowiedz
 21. W 39 też poświęcili Polskę Hitlerowi i sowietom, a później Ci zdradzeni polacy nadstawiali za aliantów tyłka pod Monte Cassino, podczas operacji Market Garden oraz w Bitwie o Anglię.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Od Autora: Panie „rób doktorat” znam pańskie rady i planuje w przyszłości zrobić doktorat

  0

  0
  Odpowiedz