Tępy motłoch

Skończyłem pierdolony ogólniak, trochę dorobiłem w wakacje, zastanawiałem się czy nie podjąć pracy w miejscu gdzie pracowałem + zaoczne/wieczorowe, ale dostałem się na dzienne, więc pomyślałem że spróbuję, i tak niewiele mnie to będzie kosztować. Pierwsze wrażenia – ja pierdolę. Nie jestem jakimś pierdolonym prawiczkiem w okularach, który myśli o kolokwiach podczas weekendów, ale trzymajmy jakiś poziom. Dla 75% studenciaków szczytem beki jest oglądać nieśmieszne filmiki na youtube podczas wykładu. Po chuj tacy ludzie przychodzą, skoro wykłady są nieobowiązkowe? Wiecznie jacyś idioci muszą przeszkadzać, większość z nich to synowie mamusi przysłani do miasta po wykształcenie. Kolejna sprawa – nie jest to kierunek ścisły, od razu zdawałem sobie sprawę, że po tych 5 latach chuja znajdę, a nie pracę, ale ta grupa 75% na prawdę myśli, że po tych studiach będzie zarabiać 3 tys. W jakim świecie ci ludzie żyją? Najchętniej od razu bym stamtąd spierdolił, zrobił pozwolenie na widlaki i do pracy, ale obawiam się, że potem rozminę się z nauką już na dobre. Chuj.

41
49

Komentarze do "Tępy motłoch"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Znajomy ma uprawnienia na specjalistyczne cieżkie widlaki. Śmiga nimi u norweskiego pracodawcy za 18 000pln miesięcznie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. masz rację i Cię lubię

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Mam tak samo jak ty, studiuje arch i zawsze miałem najchujowsze oceny – dostałem się bo dobrze opanowałem rysunek, wiec nie jestem typem kujona – ale jak przychodze na wykład, to żeby czegoś się nauczyć – a nie wkurwiać się na pedałków rysujących w swoich macach pseudo karykatury profesorów, albo tego typu inne nieśmieszne rzeczy, ja pierdole, współczuje ci

  0

  0
  Odpowiedz
 5. true talkin’

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Olewaj ich. Wytrzymaj, choćby na igłach. Zdobądź wykształcenie, zostań KIMŚ. Zrobisz kurs na widlaki, w Polsce zarobisz grosze i do końca życia zostaniesz popychadłem jakiegoś buraka. Tego chcesz!?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wyglądasz jak typowy kujon Maćku i nie udało ci się żadnej dupy wyrwać w piątek w Kameleonie, to szukasz dziury w całym. Weź spierdalaj na red tube i zwal sobie gruchę dla wyluzowania.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Masz racje 3 tys to się na zaocznych zarabia żeby sobie szkolę opłacić zero ambicji.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja pierdole. Koleś absolutnie masz rację, ja poszedłem na politechnikę, zobaczyć jak to będzie i co kurwa? Po 2,5 miesiąca mam dość. Jebane zgredy w okularach, kurwa, pierdolone kujony albo jacyś kurwa programiści, którzy kurwa podniecają się znaczkami w konsoli. A niech to chuj, dobrze, że mam idealny plan B, który mi zapewni robotę, nie będę musiał siedzieć przy biurku i tłuc jakiś syf, ani nie będę miał takiego mentalnego wpierdolu od otoczenia. Chujnia i śrut. Jesteś swój ziomek! Musimy się trzymać razem!

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Studia to jedna wielka impreza, nie przyszedłem tu po wykształcenie. A że sie utrzymałem już 3 lata to mnie nie wypierdolą. Jak nie pasuje lub nie masz poczucia humoru to spierdalaj na zaoczne lub wybierz jakiś kierunek gdzie wszyscy mają przejebane i niewiele osób tam zostaje. Jak twierdzisz że myślisz to tylko Ci się tak wydaje, pierdoli mnie ile będę zarabiał, studia skoncze bo jest fajnie i chuj w dupe takim lamusom, oby jak najmniej snobów i zamułów jak Ty.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. 9 – współczuję podejścia do życia, bananie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nie musisz rezygnować – zwyczajnie pozostań sobą, pluń na frajerów i nie wkręć się w światopogląd że studia są najeważniejsze.

  1

  0
  Odpowiedz