Teść

Mam taką chujnię, która mnie na szczęście nie męczy jedynie dotyczy. Mianowicie, wyszłam za mąż szczęśliwie z miłości. Życie układa nam się jak baja – jak na razie oby jak najdłużej. Mam fajna teściową, choć słaby z nią kontakt. Ale teścia to mam „super” gwiazdę. jest prostackim chamem, którego denerwuje, że w ogóle wyszłam za mąż za jego syna. Bo to jestem gruba, mam grube nogi, wiecznie uśmiechniętego ryja i w ogóle bezczelnie na wakacje jeżdżę za kaskę męża. Byłam na tyle wredna, że pozwoliłam sobie urodzić zdrową śliczną dziewczynkę, a nie chłopca. W ciąży wyglądałam jak wypchana, a prawo jazdy oblałam, bo jestem niedorozwinięta. Bo teściu co mieszka na zadupi to jest członkiem Mensy oczywiście, który nigdy nic nie widział, nie wie, nic nie czyta ale stawia się jak kogucik lilipucik. Wszyscy mają z niego polewkę w okolicy, bo debil jest wyjątkowy. Nie kontaktuje się ze mną, ja z nim też nie, ale i tak dupę mi obrabia bo codziennie myśli o mnie i ta nienawiść do mnie go trzyma. Na szczęście mój mąż go nie trawi. A skuś stare dzidisko na babę, żeby tak Cię osa w tyłek użądliła. Jak może ojciec, a raczej – genodawca – nienawidzić synowej, z którą jego synowi jest dobrze. On tak naprawdę nienawidzi syna i siebie, bo cinias z niego zwykły i nic w życiu nie osiągnął. I takiemu jeszcze super żona się trafiła, która to znosi 40 lat. Jak ktoś ma pomysł, jak wyhaczyć fajną teściową od tego dziada, dajcie znać. Na pochybel dziadowi!

27
75

Komentarze do "Teść"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kurwa to Ty Paulina ??? Bo piszesz że jesteś grubym baleronem i coś mi się wydaje że to Ty właśnie, w takim razie Teściu ma rację, jechać po baleronach równo…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Prawdopodobnie twój mąż będzie taki sam… Lepiej spróbuj się pogodzić z tym dziadkiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Spoko! U mnie w rodzinie jest to samo. Ojciec cały czas obrabia dupę szwagrowi – np. – „kto to skrzywił?!” „na pewno X!”. Taka natura niektórych porąbańców. Co zrobisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A może mu się podobasz? Oddaj mu się – to się pogodzicie. Co w rodzinie to nie zginie.

  0

  0
  Odpowiedz